Eski kız arkadaşıma mesaj atsam mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Ben öldüm mü kaldım mı sağlıklı mıyım ne haldeyim onun umrunda değil sanırım. İki gündür içim daralıyor. Acaba nasıl? Sağlıklı mı? Öldü mü kaldı mı? Şimdi napıyon nasılsın sağlık sıhhat yerinde mi diye mesaj atsam. Sana ne diye cevap almak da var işin içinde. Biliyorsunuz kız milleti hep aynı. Okumuşuda aynı okumamışı da. Ezmesin beni? Ne diyosunuz beyler? Konu ciddi. Geyik yapmayalım lütfen.

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
aklın kalacağına emeğin kalsın demişler. at ve sonucunu gör, unutma sonunu düşünen kahraman olamaz...

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Gurur murur kalmadı zaten bende. Amacım hayatta olduğunu öğrenmek. Tekrar başlamak. Yalvarmak. Hatırlatmak gibi bir amacım yok. Sağlıklı olduğunu öğrenmek istiyorum sadece. Şimdi niyetim neydi akıbetim ne oldu olayına da dönmesinden korkuyorum.

Ayrılırken o beni rencide etti. Ben sessizce uzadım. Rencide edilen ben tekrar mesaj atacak yine ben. Nasıl bir vicdan arkadaş bu. Hiç mi merak etmez? Ben bu adamı kırdım. Öldü mü ne halde diye düşünmez mi? Yok atmıcam galiba mesaj.

O da atmayacak anlaşılan.

fprot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Atma kardeş atma senin üzüldüp sıkıldın kadar sessizliğinden birazda o üzülüp sıkılsın...

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Ya üzülmüyorsa? Ben kendi kendimi kahrediyorsam?

1 hafta tatil yaptım. Unuturum dedim. Unutamadım. Yaşımda genç değil. Ben daha önce çektim bu acıları. Kendim edip kendim buluyorum.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Hiç ortak arkadaşınız yok mu? Tek niyetin nasıl olduğunu öğrenmek ise onlardan birine sor onun iyi olup olmadığını.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Yok ortak arkadaş. O İzmir'de ben İstanbul'da.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence hiç mesaj falan atma emin ol onun aklında sen varsa elbet bir gün sana dönecek bu çok sürmez. Eğer seni çoktan sildiyse zaten gidip de daha acıklı hale gelmene gerek yok. Kadınlar herzaman erkeklerden daha duygusaldır. Zaten kendini ondan daha ezik hissediyorsan, semer vuran çok olur hesabı sürekli sana reislik yapmaya kalkacaktır, kadın reis olursa zaten ne o mutlu olur ne sen, çünkü cinsiyetinin doğasına aykırı, olmazz. Bırak kendini ağırdan satan sen ol, kaçan kovalanır vs. çok sözler var bu konularda. Birde şu aralar çok duygusalsındır zaten çok mantıklı kararlar veremezsin, sal gitsin. Döneceği varsa döner.

emekçi

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Gurur murur kalmadı zaten bende. Amacım hayatta olduğunu öğrenmek. Tekrar başlamak. Yalvarmak. Hatırlatmak gibi bir amacım yok. Sağlıklı olduğunu öğrenmek istiyorum sadece. Şimdi niyetim neydi akıbetim ne oldu olayına da dönmesinden korkuyorum.

Ayrılırken o beni rencide etti. Ben sessizce uzadım. Rencide edilen ben tekrar mesaj atacak yine ben. Nasıl bir vicdan arkadaş bu. Hiç mi merak etmez? Ben bu adamı kırdım. Öldü mü ne halde diye düşünmez mi? Yok atmıcam galiba mesaj.

Kardeşim sana diyeceğim şu aranızda ne geçti bilmiyorum ama seni rencide ettiyse bence unutmaya bak.şunuda unutma hiçbirşeyede fazlasıyla değer verme yıkılır gidersin.Bende zamanında sorun yaşadım dedim bana net ol yoksa beni arama 3 ay aramadı sonra mesaj attı.hiçbir zaman yelkenleri erkende suya verme dönemezsin içinde yara olur azap çekersin.ben şunu öğrendim hayattan herşeye hazırlıklı olacaksın sevmeye,sevilmeye,red edilmeye yada ölüme...inanki bu davranış diğerlerinden daha iyi olur daha az acı çekersin.Kendini muhasebe et yanlız kandırmadan ona göre hareket et.olur yada olmaz.hayat bundan ibaret değil.bende senin gibi yaşım geçiyor diyordum hiçbirşey düşündüğün gibi gelişmiyor.yenile kendini sil ardındakileri.tekrarlama kendini... at kalabalıkları...herşey güzel olur üzme kendini canım kardeşim...

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Eskiden 1 hafta 10 günde atlatıyordum bu dönemleri. Bu sefer 1 ay oldu geçmedi. Geçmeyecek gibi de. Mesaj atsam ve cevap olarak sana ne gibi kırıcı hakarete varan sözler söylese geçer belki diye düşünüyorum. Biraz daha zaman geçtikten sonra o bana yazsa belki bu kadar acıdan sonra bu kadar üzüntüden sonra tek başıma bu günleri atlattığım için yanımda olmadığı için ben cevap vermeyeceğim belki ona. Bilmiyorum. Dediğim gibi. Öldüm mü kaldım mı? Nasıl bir vicdan bu. Benim vicdanım sızlıyor burada. Elim telefonda. Sağlıklı mı ne yapıyor şu an? Amacım bu.

Tv falan izleyesim yok. Yemek yiyesim yok. Tad tuz yok hayatımda. Uyumak ve uyanmamak istiyorum. Tavsiyeler için sağolun.

Bu da geçecek.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Sana akıl vermek bana düşmez abi ama benim pis bir huyum vardır. Ben bir insana bir adım attıysam, ondan da bir adım görmüyorsam 2. adımı asla atmam.

Gurura fazla önem veren biriyim. Ödün vermem.

Doğru değil ancak ben buyum.

Biraz öncede bir arkadaşım ilginç bir video paylaşmıştı.
Güzel bir videoymuş paylaşmak lazım ama ortam olduğu zaman paylaşırım diye düşündüm yarım saat geçmeden ortamı oluştu :)
[video=youtube;eYgIw9XA4I0]http://www.youtube.com/watch?v=eYgIw9XA4I0[/video]

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Sonucu ne olursa olsun atmanı tavsiye ederim. En fazla ters tepki alırsın...

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13

üstad şimdi orda duracaksın. yaşın itibariyle aşağı yukarı aynı yaştayız. madem ki seni terketti, seni rencide etti dönüp arkana bakmayacaksın. hayatına yeni bir sayfa açacaksın. yaşamayan bilmez deme sakın ben alasını yaşadım senin yaşadıklarının. şimdi mi harika bir hayatım, dünya tatlısı bir kızım var.

emekçi

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sana akıl vermek bana düşmez abi ama benim pis bir huyum vardır. Ben bir insana bir adım attıysam, ondan da bir adım görmüyorsam 2. adımı asla atmam.

Gurura fazla önem veren biriyim. Ödün vermem.

Doğru değil ancak ben buyum.

Biraz öncede bir arkadaşım ilginç bir video paylaşmıştı.
Güzel bir videoymuş paylaşmak lazım ama ortam olduğu zaman paylaşırım diye düşündüm yarım saat geçmeden ortamı oluştu :)
[video=youtube;eYgIw9XA4I0]http://www.youtube.com/watch?v=eYgIw9XA4I0[/video]
bende senin gibiyim bir yaklaşırım o gelmezse gitmem.sadece olay sevgide aşkta değil hayatımdaki herşeyde,arkadaş markadaş tanımam silerim,zatende can dostum olmamıştır hep menfaat ,işimde olmaz.iyi günümde yanımda olmayan kötü günümde hiç olmasın.Ben bana yeterim

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
küçük küçük yaz barı dırek senı sevıyom aklımdan cıkmadın falan deme bari

yaşıyomusun haber alamıyoz nasıl sın falan boyle kucuk kucuk yaz terslerse de s.et

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Kafayı yiyicem ya. Sanki bir omzumda bir melek var diğer omzumda bir melek. Kulağıma fısıldıyorlar. Biri at at diyor. Diğeri atma atma gurursuz diyor. Son durum atıcam gibi. Atıcam ve beni tersleyecek. O tersleyince de geçecek gibi. Yeşil yol da ki zenci adam gibi ağzımdan kabarcıklar çıkacak ve rahatlıyıcam.

Şimdi o dizi izliyordur. 11:30 ile 12:00 arası attım attım.

Sonucu buraya yazarım.

Terslerse ne güleriz ama ha. Gül gül ölürüz.

% 99 bozucak beni.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Kafayı yiyicem ya. Sanki bir omzumda bir melek var diğer omzumda bir melek. Kulağıma fısıldıyorlar. Biri at at diyor. Diğeri atma atma gurursuz diyor. Son durum atıcam gibi. Atıcam ve beni tersleyecek. O tersleyince de geçecek gibi. Yeşil yol da ki zenci adam gibi ağzımdan kabarcıklar çıkacak ve rahatlıyıcam.

Sonucu buraya yazarım.

% 99 bozucak beni.

Abi yanlış anlamada seni rencide etmiş, senden ayrılmış, kimbilir neler yapmış.
Yaşıyormusun diye sorduğunda sanane diyecekse, "sen bunu demesini bekliyorsan gelecek ile ilgili ne bekliyorsun ki?"
Boş ver gitsin ya düşünmeye değmez. Bak avatarın ne güzel rengarenk bak işine boşver...

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
[video=youtube_share;BSAchF1bZeI]http://youtu.be/BSAchF1bZeI[/video]

Sen çok sevdin değerini bildi mi ? Giderken elveda bile demedi...

Sen hâlâ seviyorsun bu çok açık, seven insanda gurur olmaz ama değerde verilmesi gerekene verilmeli şimdi bizler dışarıdan kaba taslak fikir yürütüp sana fikir vermeye çalışıyoruz ama o kızı en iyi bilen sensin, kim bilir belki başkası vardır hayatında ?

Ya da çok gururludur , hep senden beklemiştir bu zamana kadar, sende hep ilk giden olmuşsundur, alıştırmışsındır onu...

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Rahatlamam lazım benim kardeşim. Düşün düşün çıldırıcam yoksa.

S

SDN Okuru

SDN Okuru

Sonucu buraya yazarım.

% 99 bozucak beni.

Eğer ona "eski" diyebiliyorsan atma..
Bunun dışında, 13 ağustostan beri sevgilimi görmüyorum, ayrıyız, ama insan gerçekten ayrılmayınca ayrılmadığını hissedebiliyor, ben aslında her gece ona sarılıp uyuyorum..

Mevlana'nın bir sözünü okumuştum
"İsyanlardayım” dedi. Hayır, imtihanlardaydı. Fark etseydi, kurtulacaktı.."

Ben her namazdan sonra ikimiz için dua ediyorum, sen de et, emin ol faydasını göreceksin..
Ha bu arada, ben mutlu olmak istemiyorum, sadece onunla olmak istiyorum..

Arkadaşlar, sevdikleriniz yanınızdayken onların kıymetini iyi bilin, ben bilemedim, şimdi bedelini yalnızlığımla ödüyorum..

At arkadaşım, mesaj at, en azından "acaba mesaj atsam ters tepki verir miydi?" diye düşünmek zorunda kalmazsın..

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
Son konuşmamıza göre onun mesaj atması gerekiyor ama ben atıcam. Bir kere daha gururumu sericem ayaklarının altına. Gerisini kendi bilir artık. Rahatlamam lazım benim. Bu gece bu iş bitecek inşallah. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Eksik olmayın.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
at ki senin durumunu anlasın içindekini fark etsin yapıcı olur ya da olmaz ama sen yine de çırpın

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Son konuşmamıza göre onun mesaj atması gerekiyor ama ben atıcam. Bir kere daha gururumu sericem ayaklarının altına. Gerisini kendi bilir artık. Rahatlamam lazım benim. Bu gece bu iş bitecek inşallah. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Eksik olmayın.

Atsamıydım diye ukdesi kalıp içini kemireceğine varsın ters şeyler söylesin. Hem sen de gerekirse yaptığı haksızlığı dile getirirsin adam akıllı rahatlarsın. Çok düşünme at gitsin. Ama yanıt gelmeyebilir diye düşünüyorum gelmezse de çağrı vs olayına girme sakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...