Eski kart sürümlerimide kart donanımı bulunamadı hatası

Bu konuyu okuyanlar

fthklkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi günler arkadaşlar Laptop'um win 10'du ben eski sürümüne recovery yaparak win 8.1 olarak tekrardan sıfırladım bılgısayarı ancak amd radeon grafık kartı tamamen yok oldu aygıt yonetıcısınde gözükmüyor driverda sadece intel hd grafik diye sabit kartı var. Eski kart sürümlerimide deniyorum amd sitesinden ama kart donanımı bulunamadı dıyıp yuklemıyor.

PC: LENOVO İNTEL CORE İ-5-4210U CPU 1.70GHZ (4GPUS) 2.4 GHZ

Realtek'in Hıgh defınatıon drıverını bıle yukleyemıyorum hata verıyor anlamıs degılım neler olduguna dair lütfen yardım edebılen varmı ?

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Format atmayı deneyin. USB den win 8.1 i yeniden kurun. Temiz kurulum genelde sorunları tamamen çözer.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Lenovo'nun kendi recovery konsolunu mu kullandınız?
Bilgisayar üreticinizin sitesinden, kullanmakta olduğunuz marka/model ile ilgili en son kullanıma sunulan grafik, ses ve diğer eksik olan sürücüleri indirebilirsinsiniz. Link: https://support.lenovo.com/us/tr

Edit : konu açarken konu başlığını, sorununuzu anlatacak şekilde kısaca tanımlayınız: acil, yardım, imdat vb şekilde açılan başlıklar hiç bir anlam ifade etmemektedir, ki ilgi de görmez; kolay gelsin, iyi forumlar.

Son düzenleme:

fthklkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler sagolun deneyecegım

Son mesajlar