ESET Smart Security kullananlar sizce iyi koruyor mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Omerov

Profesör
ESET SMART SECURİTY kullananlar sizce iyi koruyormu bilgisayari?tavsiye edermisiniz? sizce NOD 32 mi daha iyi yoksa bumu?benim için önemli olan bilgisayarı kasmasın ve iyi korusun.TEŞEKKÜRLER

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
eset ss zaten nod32yi içeriyor ek olarak güvenlik duvarı antispam koruması vs var. sistemini yoracağını zannetmiyorum.

ExJin

Üyecik
Daimi üyesi olarak performansından ve sistemi fazla yormamasından sebep Eset SS'ten gayet memnunum ve aynı zamanda öneririm.

Bu ay Chip dergisinde 90 günlük Eset Smart Security 6 hediye olarak veriliyordu, bende gidip aldım kurdum memnun gibiyim şuan için :D

Omerov

Profesör
Ben de uzun zamandır Nod 32 kullanıyordum.Bi ara artı özellikleri var diye eset ss e geçeyim dedim.Bilgisayarı nod 32 ye göre da çok kasmaya başladı.ben de nod 32 ye geri döndüm.Esete mail attım aralarında bir fark varmı diye?bir fark yok dediler.gayet memnunum nod 32 den.tek sevmediğim yanı virüs bulduğunda virüsle beraber dosyayıda siliyor.

Virüs programına bence hiç gerek yok Anti-Malwarebytes diye bi program var onunla haftalık tarama yap KESİN SONUÇ alırsın