Eset smart security 5 internet sorunu

Bu konuyu okuyanlar

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
iyi akşamlar arkadaşlar ben pc ye yeni format attım ve eset yükledim ama internete girince görüntüler iç içe girmiş halde oluyor facebookta ne mesajlar açılıyo ne bağlantılara tıklanıyo eseti sildim kaspersky yükledim onda böyle bi sorun olmadı ama sistemi biraz yavaşlattğı için sildim tekrar eset yükledim yine aynı sorun devam etmeye başladı yardımcı olursanız senirim :turned::turned::turned:

91p3c.png
[/IMG]

91p6q.png
[/URL][/IMG]

ESET Türkiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aşağıda bahsettiğiniz sorunun ESET Güvenlik yazılımlarından kaynaklanıyor olması mümkün değildir. Vermiş olduğunuz ekran görüntüsünün olabilmesi için, site kaynak kodlarının bozulması gerekmektedir. Ancak ESET yazılımlarının hiçbirinde, sitelere zarar verici herhangi bir kod bulunmamaktadır. Bugüne kadar da hiçbir kullanıcımızdan böyle bir şikayetin gelmediğini de bilmenizi isteriz.

İndirdiğiniz ESET güvenlik çözünün crack olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. İnternetten bulduğunuz bu tür crack yazılımların bahsettiğiniz olaya neden olduğunu düşünmekteyiz. Lütfen kullanmak istediğiniz ESET ürününü http://www.eset.com/tr/download/home/ bağlantısından indiriniz.

iyi akşamlar arkadaşlar ben pc ye yeni format attım ve eset yükledim ama internete girince görüntüler iç içe girmiş halde oluyor facebookta ne mesajlar açılıyo ne bağlantılara tıklanıyo eseti sildim kaspersky yükledim onda böyle bi sorun olmadı ama sistemi biraz yavaşlattğı için sildim tekrar eset yükledim yine aynı sorun devam etmeye başladı yardımcı olursanız senirim :turned::turned::turned:

91p3c.png
[/IMG]

91p6q.png
[/URL][/IMG]

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Ben de ESS 5 kullanıyorum, dediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım. İkinci görseldeki sorunu Firefox ara sıra yaşatıyor. Firefox'un çerezlerini temizlersen düzeliyor.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Valla senin sorun Eset denmidir bilmiyorum ama fakat benim modem ip sini saldırı olarak algılıyordu modemi her yeniden başlatışımda Kaspersky internet security 2012 ye geçtim hiç öyle bi hata almadım geçtim geçeli... Ben 19 Liraya almıştım kutulu Bimeks den düşmüş fiyatı aşağıdaki linkte Bimeks de 15 küsür TL düşünürseniz bi inceleyin..

http://www.bimeks.com.tr/urun/120314/kaspersky-internet-security-dvd-kutulu-.aspx

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
lisansım crackli falan değil kampanya dahilinde almıştım orijinal lisans.. ve iki kere yükledim eseti aynı sorun oldu diğer antivirüsleri yüklediğimde hiçbir sorun olmadı.. neyse teşekkürler cevap için