Eset NOD32 yi Bilgisayarıma Kuramıyorum

Bu konuyu okuyanlar

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba herkese.Setup'ı çalıştırıyorum son kısmına kadar geliyo fakat ordan kendisi yüklediklerini geri alıyor ve kurulum tamamlanamadı die bişey sölüyor.Hata kodu falan verse bakıcam soruna ama hata kodu falan da vermiyor.Varmıdır bilgisi olan bu konuda ?

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
yoo Seurity Essentials kullanıyodum kaldırdım bunu kurmaya çalıştım kuramadım.Format atalı oldu yani 3-5 ay

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Security Essentials tekrar kur. Sonra Revo Uninstallar programını kur ve Security Essentials'i kaldır. Bilgisayarı yeniden başlat sonra NOD32'yi kur.

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
S

SDN Okuru

SDN Okuru
esed nod 32 virüs programımda. imcb paketinden gizli yararlanma algılandı bildirimi geliyor her bilgisayarı açtığımda. arama yaptım, adls şifremi değiştrdim hala aynı. üstelik bugün facebook'umun şifresi değiştirilmiş ve başka bi ülkeden girilmiş. lütfen yardım.

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Konu güncel :)

Arkadaşlar benzer bir durum benim de başıma geldi birçok yöntemi denedim ama hala sonuç alabilmiş değilim. Arkadaşımın biri bana laptopunu emanet etti. AV programı bozulduğu için kaldırmamı istedi biraz inceledim AV sistemde çalışıyor ancak ne denetim masası ne de başka bir uninstall programında görünüyor haliyle manuel olarak kaldırdım. Sonrasında ise ESS 5 kurmaya çalıştım. Kurulum çok iyi ilerliyordu ancak tam sona geldiğinde birden işlem geri alınıyor diyip kurulumu bitiriyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
İşletim Sistemi: Win7 64 Bit

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
http://download.eset.com/special/ESETUninstaller.exe

2289_1en.png

2289_2en.png

2289_3en.png
Figure 1-3
şunu deneyin.

C:\Program Files\ESET
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET
C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\ESET

Windows Vista and Windows 7 Users must delete the following folders:

C:\Program Files\ESETC:\ProgramData\ESET

şu dosyaları silin.

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
http://download.eset.com/special/ESETUninstaller.exe

2289_1en.png

2289_2en.png

2289_3en.png
Figure 1-3
şunu deneyin.

C:\Program Files\ESET
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ESET
C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\ESET

Windows Vista and Windows 7 Users must delete the following folders:

C:\Program Files\ESETC:\ProgramData\ESET

şu dosyaları silin.

Bunu denedim fakat değişen birşey olmadı. Acaba 64bit olmasından kaynaklı mı diye düşündüm ama kurulum sırasında bir uyarı da göstermediği için sorunu tam çözemedim.

Y!LM@Z

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Güvenli kipte aç bilgisayarı öyle yükle
Güvenli kip,program,reg kayıtları vs birçok yolu denedim ama her seferinde kurulum sonunda işlem geri alınıyor dedi. Bu arada arkadaşa ESET yerine başka bir AV yükleyip verdim ve benim için sorun kalmadı :D [MENTION=10880]masterbaba[/MENTION] ve [MENTION=255684]tcspirit[/MENTION] yardımlarınız için teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadasım Benımde oyle oldu...

'' C '' Doluysa Yüklemior .. D yede Tasıyamıyorsun Mecburen C dekı Gereksız olanları SİL !

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Format at en temızı formattır hiç bir program kalıntıları tam manasıyla sılemez avira tavsıyemdır sana.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya olmuyor dilirecem tam yüklenecekken eyleler geri alınıyor yazıyor nolur bi çözüm bulun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede 1 dk yüklemeye başlıyor sonra bişi yazıyor ama geri almıoyr sorunlu yüklüyor yüklediğimde deneme 31 gün diyo yarın açtım aynı 1 aydır kullanıyom aynı bu ne saçmalık please help me(yardım lütfen)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
başka bir av nasıl yükleyebiliyoruz benım pc dde aynı sorun var

crazymurat34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 10 64 bit işletim sistemini kur sonra kaspersky, norton, bitdefender kur.

30ozan30

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar şuan bende aynı durumdayım çözebilen varsa lütfen yanıtlasın

HT11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardım edin lütfen eseti indiriorm %2 olo ve bir virus yada kötü amaçlı bişey tarafından kaynaklanıo olabilir yazıo özelleştirilmiş virüs tarayıcısından arayın -yazıo ve hiçbişe bulmuo ama eset gene aynı hatayı verior

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Yardım edin lütfen eseti indiriorm %2 olo ve bir virus yada kötü amaçlı bişey tarafından kaynaklanıo olabilir yazıo özelleştirilmiş virüs tarayıcısından arayın -yazıo ve hiçbişe bulmuo ama eset gene aynı hatayı verior
Hangi programla tarama yaptınız? Emsisoft Emergency Kit ile tarama yapın ve sonucu yazın:
Emsisoft | Emergency Kit: Free Portable Malware Scan and Removal
Sorun çözülmezse hatanın ekran görüntüsünü paylaşın.