Ersun Yanal Fenerbahçe'de!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
2013-06-28_ersunyanal538.jpg

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. / FENER [] 28.06.2013 13:56:06

Profesyonel Futbol Takımı Teknik Direktörlüğü konusunda K. Ersun Yanal ile 1 yıllık (2013-2014 futbol sezonu sonuna kadar) sözleşme imzalanmıştır.

Sözleşme çerçevesinde ödenecek sezonluk ücret 1.500.000 Dolar'dır.

KAP

2013-06-28_ersun1.jpg

2013-06-28_ersun2.jpg

2013-06-28_ersun3.jpg

2013-06-28_ersun4.jpg

2013-06-28_ersun5.jpg

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Ersun hoca beceriksizin beceriksizi :D
beterin beteri var dedim dedim inanmadınız bakın noldu şimdi :(

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ne iduğu belirsiz belirsiz sırf pasaportundaki ambleme milyon dolarları, euroları vereceğinize Ersun Yanal, Mustafa Denizli gibi isimler Fenerbahçede daha başarılı olabilecek kişilerdir...

Diye düşünüyorum. :)

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Yılmaz vural geleydi fenerbahce şampiyon olurdu :p

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ersun yanal alt yapıya önem veren bir hoca iyi oyuncular çıkarabilir inşallah ersun yanal gelir

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Evet arkadaşlar son durum böyle bizzat aziz yıldırımla konuştum

MNyzYVf.jpg

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ersun Yanal gelirse buraya yazıyorum.'Battığımızın Resmidir'Bu sene Eskişehir gibi bir kadroya sahip bir takımı nasıl oynattığı ortada.Galiba gelen gideni aratacak.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
ersun_yanal_3526.jpg

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Fenerbahçe ile görüşme halinde olan Ersun Yanal hakkında önemli sinyaller verdi.

BAŞKAN SİNYALİ VERDİ

Ersun Yanal ile 3.5 yıllık bir proje için yola çıktıklarını belirten Ünal, yaptığı açıklamada Ersun Yanal'ın Fenerbahçe ile görüşmesine izin verdiklerini ve Yanal'ın Fenerbahçe'ye gidebileceğinin sinyalini verdi.

"BEĞENMEDİĞİNİZ ERSUN YANAL.."

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'ye gitmesi durumunda Eskişehirspor'a 1 milyon dolar getirmesi gerektiğini vurgulayan Ünal,"Kendi hocamızı yerden yere vurmaktan ne keyif alırız. Ersun Yanal'ı yerden yere vurdular. Bugün beğenmediğiniz Ersun Yanal, Fenerbahçe'ye gidiyor ve kulübünüze bir milyon dolar para getiriyor. Demek ki kötü bir teknik direktör getirmemişiz. Maalesef geldiği günden bu yana sahaya çıktı bir maç, ikinci maçta 'istifa' dendi. Böyle Eskişehirsporluluk ve futbolseverlik olmaz. Ersun Hoca, ön görüşme için bizden izin aldı. Kendisine sözleşmemizi hatırlattık. Hoca, bu kulüpten transfer olursa bir milyon dolar getirir."şeklinde konuştu.

http://kralspor.ensonhaber.com/halil-unal-ersun-yanal-fenerbahcede-2013-06-04.html

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Şu tarihten itibaren bırakırım feneri
Aziz Efendi Bu adam değilmiydi 2011 şampiyonu TeSedir diyen.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
yilmaz_vural_9053.jpg

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifası sonrası taraftar gruplarının takımın başında görmek istediği isimlerin başında gelen Yılmaz Vural, Kralspor.com'a sitem dolu açıklamalarda bulundu.

"BENİ ALIRLARSA GÖRÜRLER"

Gerek sosyal medyada gerek taraftar forumlarında kendisine yönelik olumlu yorumlar yapıldığını belirten deneyimli çalıştırıcı, yöneticilerin bunu görmezden gelmesine sitem etti. Yöneticilerin taraftarın önerilerine kulak tıkadığını belirten Vural, "Sosyal medyada benim hakkımda tek olumsuz yorum yok. Herkes Fenerbahçe'nin başında beni görmek istiyor. Ancak ısrarla bunu görmezden geliyor. Fenerbahçe ile ilgili çok önemli projelerim var. Beni takımın başına getirsinler, o zaman neler yapabileceğimi görecekler. Benim neler yapabileğimi bu sezon herkes gördü. Elazığspor'u 3 puanla alıp, nerelere getirdiğim ortada. Fenerbahçe taraftarı beni çok istemesine rağmen yöneticiler tenezzül edip 'bu adamla da bir görüşelim' demediler. Umarım benim farkıma varırlar." dedi.

"TÜRKİYE'DE 1 NUMARAYIM"

Kendisine ait internet sitesinde kariyeriyle ilgili detaylı bilgiler olduğunu ifade eden Vural sözlerini şöyle sürdürdü: "Fatih Terim'den de Mustafa Denizli'den de Ersun Yanal'dan da fazla maç yönetmiş biriyim. Türkiye'nin en fazla maç yöneten adamı benim. Ancak herkes bunu görmezden geliyor. Hala onlara teklifler var."

http://kralspor.ensonhaber.com/yilmaz-vuraldan-fenerbahceye-sitem-2013-06-05.html

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
[MENTION=19025]AliA[/MENTION] abi nasıl bi bomba attıysan konuya kimse devam etmemiş :D

DeJong

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ersun Yanal'ı resmi olarak getirirse LigTV de iptal ettiririm Fenerium'a da 1 kuruş para kazandırmam bu sene.
Allah belanı versin aziz yıldırım. Allah belanı versin eğer Ersun hoca ile anlaşırsan.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
yanal3_LBWMB.jpg

UEFA'dan gelen şok haberle sarsılan Fenerbahçe'de tüm camia savunmaya kilitlendi. Sarı-lacivertliler'de bu nedenle teknik direktör ismi henüz belirlenmedi. Ancak Ersun Yanal ismi ilk sıradaki yerini koruyor.

Aykut Kocaman'ın istifasından sonra geçen 2 haftalık süreçte Fenerbahçe, başta Ersun Yanal olmak üzere gündemine birçok teknik adamı aldı. Ancak yapılan girişimlerde son olarak Joachim Löw ve Mircea Lucescu'dan beklenen yanıt alınamadı.

Sarı-lacivertliler'in görüştüğü ilk teknik direktör olan Yanal, bir numaralı aday konumunu koruyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü olarak yeni sezon planlaması yaptığı öğrenilen Ersun Yanal'ın adının resmen açıklanmasının an meselesi olduğu belirtiliyor.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşme sonrası Bodrum'a tatile giden Yanal'ın, İstanbul'a dönmesi de bu olasılığı güçlendiriyor.

Disiplin Kurulu'na sevkedildikten sonra UEFA ile zorlu bir sürece girecek olan yönetim kurulu, bir taraftan savunmayı hazırlarken, diğer yandan futbol takımını Ersun Yanal'a emanet edecek.

Cardozo ve Ekotto ile birlikte dış transferi şimdilik tamamlamayı planlayan Sarı-Laciverli yönetim, yurtiçinde ilgilendiği Cenk tosun, Sefa Yılmaz, Veysel Sarı gibi isimlerin transfer sürecini de Ersun Yanal ile atlatacak.

Takımın Şampiyonlar Ligi ön elemesine kadar hazır duruma gelmesi planlanırken, Ersun Yanal'ın Sarı-lacivertli oyuncuları 1 Temmuz'da toplayarak, Topuk Yaylası Tesisleri'nde çalışmalara başlaması bekleniyor.

Yanal'ın bir tarftan da Fenerbahçe'de görev yapacağı süre içerisinde birlikte çalışacağı yardımcılarını belirlemek için girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

NTV Spor

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hahhaa :D Yılmaz hoca hakkkında çıkan haberler beni gülme krizine sokuyor ya :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Fenerbahçe'de yeni teknik direktör konusunda artık son noktaya gelindi. Ersun Yanal ile yapılan anlaşmanın gün içinde duyurulması bekleniyor.

Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre Ersun Yanal'ın 1 milyon dolarlık tazminatı ise Eskişehirspor'dan alacaklarına mahsup sayılacak. Yanal'ın gündüz saatlerinde Eskişehirspor ile sözleşmesini feshettiği ifade ediliyor.

http://www.superfb.com/haber/63028/ve-beklenen-gelisme/?ref=ABM1

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
ne yaptıgı da bellı degıl bu fb nın bi o bi bu

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ersun Hoca Kocaman'ın sistemini devam ettirsin 2 sene postalarız Aziz'i Silivri'ye sonra Aykut geri gelir umarım

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Fenerbahçe ile anlaştı gözü ile bakılan Ersun Yanal İstanbul'a geldi.

Yanal'ın, yöneticiler ile bir kez daha bir araya geleceği ve UEFA kararlarının ardından göreve başlayacağının resmen duyurulacağı öğrenildi.

Dalaman'dan geldiği İstanbul'da Atatürk Havaalanı'nda basın mensuplarının görüntülediği Ersun Yanal, "Arkadaşlar şu an konuşulacak bir şey yok. Yeri ve zamanı geldiğinde hep beraber konuşacağız, hatta daha fazlasını konuşacağız" demekle yetindi.

Basın mensuplarının ısrarlarına rağmen sır vermeyen Yanal, "Bugün resmi açıklama olur mu ?" sorusuna ise "Bakın, daha fazlasını sonra konuşacağız, şimdi değil" sözünü tekrarladı.

Ersun Yanal son olarak "Kulübe mi gidiyorsunuz? " sorusuna ise "Hayır" yanıtı verdi ve basın mensuplarına teşekkür ederek alandan ayrıldı.

DHA

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Yabancı adam olması lazım Lucescu olsa keşke

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Ve Ersun Yanal, Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü oldu...

Aykut Kocaman ile yaklaşık 1 ay önce yollarını ayıran ve teknik direktörlük koltuğu için çok sayıda isimle görüşen Fenerbahçe'nin Eskişehirspor ile sözleşmesini dün fesheden Ersun Yanal ile kesin olarak anlaşmaya vardı.

Edinilen bilgilere göre dün İstanbul'a gelen Ersun Yanal ile her konuda anlaşmaya varan Fenerbahçe yönetimi, Yanal'la 2+1 yıllık sözleşme imzalayacak.

Önce UEFA'nın vereceği kararı bekleyen Fenerbahçe'nin, bu transferi bu akşam ya da yarın Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na açıklamada bulunması bekleniyor.

Kaynak

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Daha açıklanmadan ne başlığı bu?
İmza atılsın sonra Fenerbahçe de diyelim.