Erken Seçim 2018 Bölümü hakkında bilmeniz ve dikkat etmeniz gerekenler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Değerli forum sakinleri;

Malumunuz ve oy verdiğiniz üzere siyasi konular 1 Temmuz'a kadar serbest. ( Forum'da 1 Temmuz'a kadar siyaset serbest! )

Konu açarken veya açılan konulara forum kurallarına uyarak mesaj göndermeniz gerekmektedir. Moderatör onayında olan konular onaylanmadan önce veya onaylandıktan sonra forum kuralları gereğince cezai yaptırımlar uygulanabilir. Uygulandığında neden bu cezayı aldım diye sormayınız, kurallar açık ve nettir.

Özelikle yeni açılan konularda bir haber veya yazı paylaşılacaksa kanıt niteliğinde yazıya veya habere ait içerik eklenmesi gerekmektedir. ( Kanıtı olmayan haberler yayına alınmayacaktır ve ceza verilecektir )

Ayrıca dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise " Hukuka aykırılık bildirimi " dir. Unutmayın ki; SDNnin kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

https://forum.shiftdelete.net/threads/hukuka-aykirilik-bildirimi.267044/

Kendi fikrine yakın olan mesajları bırakıyor diğerlerini siliyor hem benin hem diger uyelerin onlarca capsi var ve bir gram hakaret icermeyen.
Vay be, ben böyle bir olumsuz etki düşünmezdim @Fragger tarafından, fakat yaparmış. Technopat Sosyale taşınmış.

cheleby

Profesör
İlk haksızlığa uğrayan bendim.Sürekli dile getirdim.Kendi isteğiyle mi ayrıldı görevine mi sonverildi bilmiyorum.Ama sevindim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter