Erkeklerin Abazalığı

Bu konuyu okuyanlar

Sypnosis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Bazen fake kız hesapları açıyorum bazı sitelerde.2 saatte 20-30 mesaj geliyor ama fake erkek hesabı açtığımda ipleyen yok.Bu sadece Türk erkekleri için geçerli değil yabancılarda da durum aynı.Soru şu ki biz erkekler niye bu kadar abazayız?
Güzel olmayan kızlar bile bu kadar erkek ilgisinden dolayı kendisini Victoria Secret mankeni sanıyor, havalarından geçilmiyor.Bu durum sadece beni rahatsız etmiyordur eminim.Siz ne düşünüyorsunuz?

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Demek ki erkeklerin yaradılış özelliği böyle.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Bence de biz hatta bazılarımız diyelim hakklarını yemeyelim çünkü bazıları gerçekten de öyle değil,
Yaradılış gereği çok küçük şeylerden tahrik olabiliyoruz. Bu da insanın hakimiyetine bağlı bi' mesele.

Sypnosis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Yaradılış gereği tamam da bazıları öylesine abartıyor ki...

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Bazen fake kız hesapları açıyorum bazı sitelerde.2 saatte 20-30 mesaj geliyor ama fake erkek hesabı açtığımda ipleyen yok.Bu sadece Türk erkekleri için geçerli değil yabancılarda da durum aynı.Soru şu ki biz erkekler niye bu kadar abazayız?
Güzel olmayan kızlar bile bu kadar erkek ilgisinden dolayı kendisini Victoria Secret mankeni sanıyor, havalarından geçilmiyor.Bu durum sadece beni rahatsız etmiyordur eminim.Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu zamana kadar sosyal medyadan birine yürümedim reel de arkadaş ortamında tanışıp bakışmalardan sonra eklersin sonrasında ki yürümek ayrı tabi :)

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Bilmiyorum insanın yapısıyla alakalı bence mesela benim kızlara ilgim az. Bazı şeyler gerçekten çok abartılıyor.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Bence de biz hatta bazılarımız diyelim hakklarını yemeyelim çünkü bazıları gerçekten de öyle değil,
Yaradılış gereği çok küçük şeylerden tahrik olabiliyoruz. Bu da insanın hakimiyetine bağlı bi' mesele.
nedense yorum'a tahrik oldum hocam :D