Erkeklerin Abazalığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bazen fake kız hesapları açıyorum bazı sitelerde.2 saatte 20-30 mesaj geliyor ama fake erkek hesabı açtığımda ipleyen yok.Bu sadece Türk erkekleri için geçerli değil yabancılarda da durum aynı.Soru şu ki biz erkekler niye bu kadar abazayız?
Güzel olmayan kızlar bile bu kadar erkek ilgisinden dolayı kendisini Victoria Secret mankeni sanıyor, havalarından geçilmiyor.Bu durum sadece beni rahatsız etmiyordur eminim.Siz ne düşünüyorsunuz?

Tuğ-han

Cyber Security
Bence de biz hatta bazılarımız diyelim hakklarını yemeyelim çünkü bazıları gerçekten de öyle değil,
Yaradılış gereği çok küçük şeylerden tahrik olabiliyoruz. Bu da insanın hakimiyetine bağlı bi' mesele.

Bazen fake kız hesapları açıyorum bazı sitelerde.2 saatte 20-30 mesaj geliyor ama fake erkek hesabı açtığımda ipleyen yok.Bu sadece Türk erkekleri için geçerli değil yabancılarda da durum aynı.Soru şu ki biz erkekler niye bu kadar abazayız?
Güzel olmayan kızlar bile bu kadar erkek ilgisinden dolayı kendisini Victoria Secret mankeni sanıyor, havalarından geçilmiyor.Bu durum sadece beni rahatsız etmiyordur eminim.Siz ne düşünüyorsunuz?
Bu zamana kadar sosyal medyadan birine yürümedim reel de arkadaş ortamında tanışıp bakışmalardan sonra eklersin sonrasında ki yürümek ayrı tabi :)

Bilmiyorum insanın yapısıyla alakalı bence mesela benim kızlara ilgim az. Bazı şeyler gerçekten çok abartılıyor.