EpttAvm güvenilir mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

furkan1080p

Üyecik
Merhaba arkadaşlar epttavm de IPhone 8 64 gb gördüm fiyatı 3800 tl sizce bir bit yeniği var midir ? Alınır mı sorun yaşar mıyım ?

Ekli dosyalar

ÆSir

Profesör
ePttAVM'de satıcı konumunda biri olarak güvenilir olduğunu söyleyebilirim. Satıcı olmak için istenen evraklar ve resmi süreç bir hayli fazla. Ama stok kontrolü yaptırmak şart satın almadan önce. Fazla aktif bir site değil çünkü.

Murat Burç

Def<3Öm
Çok değişik bütçelerle cihaz önerisi istiyorsun. Bu fiyata S9 Plus satılıyor en kötü S9 bunlar daha iyi cihazlar.

canavan06

Asistan
Neden böyle diyorsunuz? Birkaç defa alışveriş yaptım ama sorun yaşamadım. Siz ne problem yaşadınız?
en ufak bir problemde direk satıcının yanına geçiyorlar, aldığın bir ürünü 5 dakika sonra iptal etmek istesen ürün kargoya verilene kadar iptali onaylamıyorlar sonra iptal işi de yalan oluyor. Bunun gibi şeyler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hepsiburada amazon ve benzeri sitelerden alınan apple cihazlar üzerinde çok şey döndüğüne şahit oldum, bu kadar pahalı cihazları buralardan almamanızı tavsiye ederim. En basitinden daha kutudan yeni çıkarılan cihazın apple dan sorgulayınca 6 aylık garantisi kaldığını öğrenmek gibi.

Son düzenleme:
stat counter