Epic Games İçerik Üreticilerini Destekleme Etkinliği Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

osenolsanbari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 4 ay önce Epic Games'in İçerik Üreticilerini Destekleme Etkinliğine başvurmuştum ve kabul edilmiştim. Bu 4 ay boyunca yüzlerce insan, milyonlarca V-Bucks harcayarak bana destek oldu. Başvurumun kabul edilmesinden 3 ay sonra az bir miktar ödemeyi sorunsuz olarak almıştım. Daha sonrasında 27 Şubat'ta ikinci ve asıl ödemenin ne zaman olacağını sormak için [email protected] adresine mail attım. Hemen ertesi sabah kodumun devre dışı bırakıldığını ve ödemenin yapılamayacağını söyleyen bir mail aldım. Neden devre dışı bırakıldığını sorduğumda ise beni "yanlışlıkla" onayladıklarını söylediler, başvuru için bütün şartları sağlamama ve her hangi bir kural ihlali yapmamama rağmen. O günden beridir sürekli olarak durumun düzeltilmesi için mail atıyorum otomatik cevaplar dışında cevap vermiyorlar. Bu süre boyunca benim emeğimi ve beni destekleyen insanların desteğini hiçe sayıyorlar. Ayrıca bunu yaşayan sadece ben değilim bir çok kişiyi yanlışlıkla onayladıklarını söyleyip hesaplarını devre dışı bırakıyorlar.

Bu sorunun, haksızlığın düzeltilmesi için neler yapabilirim? Teşekkürler.

Reaksiyon puanı
22
Üst yetkililerle görüşmek istediğinizi mailde belirtin. Şikayet edin, kodu eski istatikleriyle ya da sıfırlanmış bir şekilde yeniden aktif edebilirler. Eğer dinlemiyorlarsa Epic Games sitesinden şikayet bildirin.

Ayrıca yanlışlıkla kabul etmek söz konusu değil, etkinliğe katılanları inceleyen kişi kör ise bilemem :/

Son düzenleme:

osenolsanbari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üst yetkililerle görüşmek istediğinizi mailde belirtin. Şikayet edin, kodu eski istatikleriyle ya da sıfırlanmış bir şekilde yeniden aktif edebilirler. Eğer dinlemiyorlarsa Epic Games sitesinden şikayet bildirin.

Epic Games Türkiye yetkilisine mail attım konunun destek ekibinin sorumluluğunda olduğunu söyledi ama destek ekibi de yardımcı olmuyor.

Aynı bilgilerle yeni bir kodu sorunsuz alabilirim ama kendi kodumu etkinleştirmeyi talep ettiğimde olumlu geri dönüş yapmıyorlar. Hesapta ciddi miktarda para vardı en azından onu istiyorum ben.

Sorunu Epic Games forumda ve Reddit sayfasında paylaştığım gibi kaldırdılar.

Reaksiyon puanı
22
Bu konu hakkında ne yapabileceğinizi bilmiyorum, bu destek ekibinin ve yetkililerin sorunu. Ulaşabildiğiniz en üst yetkiliye ulaşmaya çalışın.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465

Ayrıca yanlışlıkla kabul etmek söz konusu değil, etkinliğe katılanları inceleyen kişi kör ise bilemem :/
PUBG Corporation neden böyle bir şey yapmıyor.

Son düzenleme: