Enteresan Bilgiler

Bu konuyu okuyanlar

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Günümüzde yaşayan bir kadın hayatı boyunca yaklaşık 4kg ruj yer.
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION] saglık acısından aslına bakarsan cok iyi ama bende pek yemem :D
[MENTION=111494]acer[/MENTION] bak o yenir :D

Yemek yemeden haftalarca yaşayabilirsiniz ama uykusuzluğa en fazla 11 gün dayanabilirsiniz.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Eğer ayağa kalkıp 2 gözünüzü de kapatıp tek ayak üstünde 1 dakika boyunca durabilirseniz denge sorununuz yok demektir. Ama dayanamaz düşerseniz, siz dengesizsiniz :p önemli olan ilk seferde bunu başarmaktır.

Şaka bi yana vücut dengesi sağlık açısından önemli bi olay.

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Kahvaltınıza ekleyeceğiniz bir adet ceviz, hem tok tutar hem de zihin sağlığı için çok faydalıdır.

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
6 litre yuh 1 saatte o kadar suyu neden içmiş anlamadım ben 3 bardak içtiğimde tıkanıyorum

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
spora gidince ortalama 2 saatte 2-3 litre içiyorum

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Antepfıstığı vücuda enerji verir. Yorgunluğu giderir. Bedeni ve zihni kuvvetlendirir. Cinsel gücü arttırır.Hastalarda iyileşmeyi hızlandırır

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Insan kalbi, kani pompaladiginda yarattigi basinc ile kani 10 metre uzaga firlatabilir.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Antepfıstığı vücuda enerji verir. Yorgunluğu giderir. Bedeni ve zihni kuvvetlendirir. Cinsel gücü arttırır.Hastalarda iyileşmeyi hızlandırır

Ve sivilceye meyilli ciltlerde sivilce yapar. Ayrıca çekirdek ve diğer kuruyemişlerde isviçreli bilim adamları klinik testlerinde sivilceye meğil verdiğini kanıtlamışlardır.

*isviçre kısmını boşverin

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Dünyanın en hızlı kuşu boğazlı kırlangıçtır. 3 saniye süreyle saatte 128 km. sürate ulaşmıştır

Meryyy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bilgisayarınızdaki klavyede 'F' ve 'J' ya da 'A' ve 'K' tuşları üzerindeki çıkıntıya hiç dikkat ettiniz mi? Bu çıkıntılar klavyeye bakmadan yazanlarda her iki elin klavyenin ortasını bulmasında yardımcı olur.

kalamara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
insan hapşırırken gözleri kapanırmış .

Bilgisayarınızdaki klavyede 'F' ve 'J' ya da 'A' ve 'K' tuşları üzerindeki çıkıntıya hiç dikkat ettiniz mi? Bu çıkıntılar klavyeye bakmadan yazanlarda her iki elin klavyenin ortasını bulmasında yardımcı olur.
A VE K HARFİNDE YOK Kİ

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Neden ve nasıl ölürsek ölelim oksijensiz kaldığımız için ölürüz.

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
10. kattan atlayıp beynimiz parçalandığında neden oksijensiz ölmüş oluyoruz ki :D
Şöyle tahmin ediyorum çarpmanın etkisiyle vücudumuz parçalanır parçalanın cada oksijen wireless ile taşınamadığından (saçmalama mod on) parçalar oksijensiz kalır ve sırasıyla hepsi ölür. Bence gayet mantıklı :D

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
bir insanın kendini asla suda boğarak öldüremeyeceğini biliyor musunuz? hayır ben bir yerden duydum da emin değilim, biliyorsanız söyleyin :D

kalamara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şöyle tahmin ediyorum çarpmanın etkisiyle vücudumuz parçalanır parçalanın cada oksijen wireless ile taşınamadığından (saçmalama mod on) parçalar oksijensiz kalır ve sırasıyla hepsi ölür. Bence gayet mantıklı :D

ÖLMEK İÇİN O KADAR VAKTİMİZ yok :D

kalamara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Klavyesine Q veya F e göre değiliyordur :D:D

tamam tamam iyi ki yanlışlıkla bişi dedik hemen vurun yüzüme :D :D

avea 3 operatör arasında en yavaş olanıdır ve yavaşlıktan dolayı insanı sinirden kansere yapar. :D alın size ilginç bilgi

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Google, arama çubuğuna ‘’zerg rush’’ yazdığınız takdirde sayfayı yiyecektir.