En Yüksek Mevduat Faizleri 2018 | Yüksek Faiz Veren Bankalar

Bu konuyu okuyanlar

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar başka forumlarda bu konuyla alakalı çokça tartışma geçiyor. Bizim forumda pek göremedim. Malumunuz bu aralar Merkez Bankası da faizleri yükseltince bankalar sıklıkla mevduat faiz oranlarını yükseltmeye başladılar. Bende kendimce blogumda sürekli olarak internet üzerinde duyumunu aldığım şubeye özel olsun, tezgah altı olsun ve bankaların websiteleri olsun en yüksek mevduat faizlerini tablo olarak sunuyorum. Sizlerin de şubelerden aldığınız özel teklifler olursa, mutlaka bu konu içerisinde paylaşalım ki böylece onları da tabloma yansıtabileyim. Hem de konu üzerinde verilen bu oranları tartışabiliriz de... Konunun bu bakımdan da faydalı olacağını düşünüyorum.

Tablomun olduğu yazımın linki: En Yüksek Mevduat Faizleri 2018 Banka Tablosu

6 Haziran itibariyle en yüksek faiz veren Banka Odeabank olarak görünmektedir. 17,50% oranı şubeden teklif edilmiştir.

Sizlerden de yeni banka tekliflerini bekliyorum...

Baris198520

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam paylastigin sayfaya baktim benim hesap is bankasinda vadeli TL hesabi paylastigin sayfada isbankasi yok, az faiz verdigi icin mi yok acaba?

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En yüksek mevduat faiz oranları konusunda, Evet Hocam İş Bankası oldukça düşük kalıyor... Ayrıca İş Bankası'nın bireysel tüketiciden mevduat toplama gibi bir iştahı da diğer bankalar kadar fazla değil.... Akbank, Garanti, Ziraat vb. de o şekilde... Akbank ve Ziraat bir tık daha fazla diye en son onlara yer verdim.

Bu arada oran 19,00% 'a çıktı. Belli bankalardan 19% oranı alanlar mevcut... N Kolay bono da artırdı baya... Yukarıda ilk mesajda 17,50 kaldı. Onu güncellemek istedim ama yapamadım...

Son düzenleme:

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@İsyankar97 hocam fibabank 17,5 veriyor 3 aylığına zaten tabloda buna yer verdik, fakat sonrasında devam faizleri oldukça düşük kalıyor... Sizlere tavsiyem hoşgeldinlere kanmayıp, şubeye gidip özel teklif almanız... Eğer şubeden daha yüksek bir teklif aldıysanız, tabloya işleyelim.

sozlrcom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar her sitede en yüksek faiz veren banka farklı gösteriliyor. Az evvel bir adres paylaştım reklam oluyormuş diye kaldırmışlar. Ben anlamadımki.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Güzel tablo elinize sağlık.

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Tabloda keşke 100.000 tl altı hesaplar yapılsa daha iyi olur.Örneğin cebteteb %18 veya enpara %17,75 diyor ama bu paralar genelde 500k üzeri için geçerli.100k altı para için verilen faiz tabloda yer almıyor.

sozlrcom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ya işte kafalarına göre mevduat faizi oranları yazıyorlar. Bir kere en yükde mevduat faizleri yatırılan tutar ve vadeye göre değişiklik gösterir. Bu adam bakmış en fazla günlük faize mi vermişler onu eklemiş tabloya. :) Tablolarınızı günlük aylık olarak ayırın da öyle hizmet verin.Ayrıca siteniz reklamdan geçilmiyor. Reklamlardan ve laf kalabalığından faizleri takip edemiyorum açıkçası. en yüksek faiz veren banka hangisi bu tabloda? Benim bildiğim en yüksek faiz verenler ilk sıralarda yer alır. VS VS VS.. Farklı bir site gösterirseniz seviniriz.

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam orada 100 bin ve atıyorum 200k vb. yazanlar haricindekilerin hepsi birkaç bin tl karşılığında minimum bütçeden mevduat alımınızı sağlayanlar zaten ;) Enparada hem 100k hem de 500k yı ekledim, çünkü aralarında ciddi farklar mevcut.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ah hocam bir önceki mesajında anlaşılan tamamen tanıtım amaçlı bir link paylaşmışsın ve izin verilmemiş ve bunun acısını benden çıkarmak istercesine sitemkar bir yazıyla beni, açtığım konuyu ve binlerce spam siteye asla benzemeyen güncel ve doğru bilgiyi oldukça emek harcayarak hazırladığım sitemi kirletmeye çalışıyorsun. Toyluğuna veriyorum. 10 senelik forum tecrübelerimden bilirim ki, gerçekten emek harcayarak ve sürekli güncelleyerek, insanların bilgiye erişmesini kolaylaştıracak yazılar hazırlarsan bunu kendin de hatta başkaları da gönüllü olarak yayabilir ve bunda hiç bir mahsur yoktur. Sayfanda tabii ki reklam da olabilir bu forumumuzda ve diğer binlerce sitede olduğu gibi...

Son düzenleme:

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım ben yukarıda 26,5 demişim sen 25'ten bahsediyorsun ki artık yüzde 30 ları buldu ve geçmek üzere... Burada bir konu paylaşacaksan biraz zahmet et de siteni güncelle... İnsanlar en güncelini ve en yüksek oranı bilmek istiyorlar... Gerçek En Yüksek Mevduat Faiz Oranları Veren Banka 2018 sayfasına bakabilirsiniz arkadaşlar. Haftasonu hariç (Oranlar haftasonu zaten değişmez, biliyorsunuz) her gün güncelliyorum.

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En Yüksek Faiz Veren Banka 2018 tablosu güncellendi arkadaşlar. Ekim ayı ile en yüksek mevduat faizleri 2018 2019 biraz duruldu, bilginiz olsun. Artık 30'lara dayanan tekliflerin yerini 27 ler almaya başladı. Fakat Ekim ayının 2. haftasıyla birlikte tekrar yükseliş başladı... Yeni tekliflerde yükselişler yaşanabilir. YTD

man_tar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam çok haklısın ailevi sebeplerden ötürü 1 aydır güncelleyememiştim. Bugün güncelledim.

Ekimden sonra Kasım ayı itibariyle faizler düşmeye devam ediyor....

Güncel Tablo için >> En Yüksek Faiz Veren Banka 2019
-

derin acar

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Basit faiz hesaplamayı araştırıyordum bende.
Basit faiz sadece anapara üzerinden hesaplanan faiz olduğu için düz mantık bir hesaplama yöntemi vardır diyebiliriz. Hemen formülize edecek olursak;
Faiz Tutarı = Anapara * Faiz Oranı (%) * Vade
Bu araç üzerinden de hesaplama yapıyorum: Faiz Hesaplama: Basit ve Bileşik Faiz Aracı

Frttrg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2