En uzun ilişkiniz ne kadar sürdü?

Bu konuyu okuyanlar

Mehmettufancan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ben kendi adıma konuşursam 1 senelik bir ilişkim var sevgilimi cok seviyorum bu kadar seviceğimi düşünmüyordum iki takılır bırakırım diye düşünüyordum ama 1 senem onunla oldu. Sizlerin en uzun ilişkisi ne kadar sürdü?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
3 veya 4 Ay olması lazım. 3 Gün önce yenisine başladım bakalım ne olacak ikimiz birbirimize yanıyoruz mübarek, Allah hiç birimizi ayırmasın :tearsofjoy:
Edit: 3-4 Aylık olanla da yanıyorduk da kardeşim dediğim insan kıskanıp aramıza girdi, soğukkanlılığımı gösterdim bu sefer kız kankasını onun yanına salıp bir şeyler çevirdi, iftira falan tabi bizim safta kandı ve uçtu gitti. Ama şimdiki onun yokluğunu hiç hiç hiç hiç aratmıyor unuttum değil de silip attım hiç tanımadım desem yeridir :p

Reaksiyon puanı
617
Bana
7 Yıldır tanıdığım kız arkadaşımla bir yola çıktık, 1 yıl 1 ay 19 gün'dür sevgiliyiz. Kendisini seviyorum ve gelecek planları kuruyorum.
Bence insan bi ilişkiye başlarken ciddi düşunerek başlamalı. Ha ilişkinin seyri zamanla insanın fikrini değistirebilir tabi. Ama bi sure çıkayım vakit geçireyim diye başlayan hic bir iliski saygıyı haketmiyor. Nacizane fikrim.

Ve bi ilişkinin gercek oldugunu sürdüğü süre değil, ne kadar deger verdigin belirler.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Bana

Bence insan bi ilişkiye başlarken ciddi düşunerek başlamalı. Ha ilişkinin seyri zamanla insanın fikrini değistirebilir tabi. Ama bi sure çıkayım vakit geçireyim diye başlayan hic bir iliski saygıyı haketmiyor. Nacizane fikrim.

Ve bi ilişkinin gercek oldugunu sürdüğü süre değil, ne kadar deger verdigin belirler.

Ciddi düşündüğümüz için bu yola çıktık, ileride ne olur bilemeyiz fakat planları kuruyoruz.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
6 ay kadar,kızlar genel olarak bana bir acayip geliyor,abuk subuk davranışlar yapabiliyorlar.O yüzden doğru kızı bulana kadar tek tabanca(sap :D ) takılıyorum.

Ya sen onlara garip geldiğin için onlarda sana bu yüzden abuk subuk davranıyorlarsa? Bun yönden hiç düşündün mü ? :D Düşünmedin değil mi? Bence düşün :D

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Ya sen onlara garip geldiğin için onlarda sana bu yüzden abuk subuk davranıyorlarsa? Bun yönden hiç düşündün mü ? :D Düşünmedin değil mi? Bence düşün :D
Herkese neysem,kızlara da oyum,karı kız için kendimi değiştirmem.Sadece kızlar bu davranışları yapıyorlar,hemcinslerim de herhangi bir sorun yok.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
3 veya 4 Ay olması lazım. 3 Gün önce yenisine başladım bakalım ne olacak ikimiz birbirimize yanıyoruz mübarek, Allah hiç birimizi ayırmasın :tearsofjoy:
Edit: 3-4 Aylık olanla da yanıyorduk da kardeşim dediğim insan kıskanıp aramıza girdi, soğukkanlılığımı gösterdim bu sefer kız kankasını onun yanına salıp bir şeyler çevirdi, iftira falan tabi bizim safta kandı ve uçtu gitti. Ama şimdiki onun yokluğunu hiç hiç hiç hiç aratmıyor unuttum değil de silip attım hiç tanımadım desem yeridir :p
Bu da rüzgar gibi esti geçti

Zeyobay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
7 yıllık bi ilişki mi kolay kolay bitmez o ya bitse bile bitmiş sayılmaz

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
İlişkim olmadı.
agabeee.png