En son hangi oyunu bitirdiniz?

Bu konuyu okuyanlar

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Evet arkadaşlar şu aralar yeni oyunlar keşfetmek istiyorum hangi oyunları bitirdiniz(yakın tarihte) veya hangi oyunları önerirsiniz?:devil2:

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Prototype 2, Max Payne 3,Need For Speed : The Run , Dead Island,Crysis 2,Batman:Arkham Cıty . Ama Batman pek hoşuma gitmedi :D

LaMaNi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
diablo 3 ü bitirdim fifa 2013 ün çıkmasını bekliyorum gerçi fifa bitmiyor :)

W1ncHesTeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En son Amnesia'yı bitirdim öneririm türkçe yamayla ayrı bir güzel oluyor.Saints Row the Third oyununu da öneririm :D.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Prototype 2, Max Payne 3,Need For Speed : The Run , Dead Island,Crysis 2,Batman:Arkham Cıty . Ama Batman pek hoşuma gitmedi :D
harika oyunlar ama dead island bence iğrenç batmande de jokeri çok abartmışlar hayranı olmama rağmen oynamadım

resıdent evıl 4, need for speed most wanted,
nfs mw yi oynuyorumda re4 gibi korkunç oyunları sevmem

diablo 3 ü bitirdim fifa 2013 ün çıkmasını bekliyorum gerçi fifa bitmiyor :)
diablo gibi oyunlardan hoşlanmam şey sendemi 2.Abdülhamiti çok seviyorsun benimde en sevdiğim padişah o

En son Amnesia'yı bitirdim öneririm türkçe yamayla ayrı bir güzel oluyor.Saints Row the Third oyununu da öneririm :D.
ilginç bir oyun anlayışın var

W1ncHesTeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlginç değil korku oyunlarını severim.Korku oyunlarını sevmediğini söyleseydin söylemezdim ama Saints Row the Third'i oynamadıysan oyna bence zevkli oyundur :D.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Just Cause 2'yi bitireyim dedim ama bitecek oyun değil. Devasa bir harita var.

W1ncHesTeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Postal 2'de güzeldir.Benim bilgisayarda hep korku oyunu olduğu için fazla aksiyon oyunu önermem :D.Tabii hikayesi ve atmosferi sağlamsa her türlü oyun oynanır.Ben Mafia 2'yi öneririm 15 saat falan sürüyor Dlc'leri falanda var geze geze oynarsın :D.

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sniper Ghost Warrior oyunu çok sevdim ama biraz kısa yapmışlar hemen bitti.Belki de bana öyle geldi.