Bu konuyu okuyanlar

eem06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
MV5BMTA3MDkxOTc4NDdeQTJeQWpwZ15BbWU4MDAxNzgyNTQz._V1_.jpg

Kızıl Serçe - Red Sparrow güzel film tavsiye ederim (+13)

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
kayip-araniyor-indir-full.jpg

Kayıp Aranıyor 2018 - Searching

Sosyal medya ve internetin etkisi çok iyi anlatılmış. Konusu, işleyişi çok farklı idi. Sonuda insanı ters köşe yapıyor. 10/8

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
TTOzB9.jpg

Jackie Chan iyi iş çıkarmış; filmin senaryosu güzel, oyunculuk iyi, keyifli izledim. Ailecek izlemek için komedi aksiyon tarzı film arayanlar, bu filmi düşünebilirler.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
bdea1f91284fde4dd720b113540894799b5624c8.jpg

Polar 2019

Benim hoşuma gitmedi. Bu tarz senaryolar sarmıyor. Bazı yerler aşırı saçma idi.
Cinsellik boyutu da abartılı 10 / 5

alex5757

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
65627

En son robin hood originsi izledim. Ortalama bir film fena sayılmaz.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
At the End of the Tunnel / Al final del túnel (2016) (Tünelin ucunda)

Polisiye ve gerilim tarzında film severler için güzel bir seçim olabilir, tavsiye ederim. ;)

oXl8QQ.png

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=fPc0SQyD-ac

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
5b31ed67552ce7e2447752db6cabe920.jpg

T-34

Mekanlar, tanklar, efektler atmosfer izleyiciye iyi yansıtılmış. Oyunculuklar da fena değil. Film 2 bölümden oluşuyor diyebiliriz. Her 2 bölümde de mucizevi kurtuluşlar fazla abartılmış. Onun dışında güzel film. 10/6,5

Rus milliyetçiliği ağır basmış. Alman tankları ve askerleri o kadar salak olamaz herhalde

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Aquaman

Her ne kadar mantık hataları ve saçma sahneler olsa da ben aradığımı buldum beğenerek izledim eğlendim. Tavsiye ederim puanım 7.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Avengers End Game

Iron Man için bir fatiha alalım...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
72625

Sıradan bir film değil. Derinden etkileyen bir film.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
81WElONO-5L._SY445_.jpg

Fighting with My Family

Amerikan kültürüne has bir spor olduğu için pek ilgi çekmeyebilir ki beni de tatmim etmedi.
Gerçek bir olaya dayanması filmin artısı lakin ben seçmelerden sonraki eğitim aşamasını ve hissiyatı çok iyi yansıtamadıklarını düşünüyorum.
Bazı yerler daha iyi verilebilirdi. 10/6
1- Son dövüş sahnesi çok hızlı bir geçiş aşaması olmuş. Direk oraya gelmesi ve başarması çok sırıtmış
2- Kızın ailesi çok samimi idi. Mahalleye ders vermesi vs çok güzeldi.
3- Postere bakıp Dwayne Jhonson ana karaker diyip seyretmeye başlarsanız aldanırsınız. Toplasan 10 dk yok filmde. Amacını da çok çözemedim.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
72880

Kesari
Savaş sahneleri çok abartılı idi. Vermek istediği barış ve kardeşlik mesajları çok iyi. Müslümanlar yine barbar tabi. Ana karakter rolünü iyi yaptı. Ortala bir hint filmi. 10/5

10.000 kişiye 21 kişi nedir yahu! Hele kimi sahneler bizim Cünety Arkın filmlerinden farksızdı. Hintli askerlerin kıyafetleri jilet gibi, tertemi ve hep ütülü idi.
Gülücük
Hint şarkıları her zamanki gibi baydı tabi.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Homefront (Sivil Cephe) 2013

Aksiyon ve macera severler için tavsiye ederim. Sylvester Stallone'nun dokunuşlarını filmde hissediyorsunuz. :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
"Mini etek giyersen, kötü bir kadın olursun.
Düzgün giyinirsen, şüpheli.
Dik oturursan, burnu havada;
kambur oturursan, bir şey saklıyorsundur.
Sessiz kalırsan, seni hücreye tıkarlar;
sesini yükseltirsen onlar da yükseltir.
Ne yaparsan yap, her zaman kaybeden sen olursun.
"

*Lucia de B.

Sanık (2014) Accused
Lucia de B. (orijinal başlık)
Biyografi, Suç, Dram

Hikaye:
Hollanda'daki en tartışmalı mahkeme davalarından birine dayanan psikolojik gerilim filmi, Lucia De Berk’in adalet arayışının gerçek hikayesi. Hemşire olan Lucia, en az yedi bebeği ve yaşlıyı öldürdüğü iddia edilerek ömür boyu hapis cezasına çarptırılır.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Inception - Başlangıç 2010

143692.jpg

Açıklama: Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.

Necip Çakır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dan Brown - İnferno (Cehennem)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Inception - Başlangıç 2010

Ekli dosyayı görüntüle 74671

Açıklama: Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.
Beyin yakan filmlerden biri.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
268x0w.png

John Wick 3: Parabellum

3. seride Keanu Reeves sanki zorla oynamış. O ne ya bel fıtığı var gibi iki büklüm hep. Yaşı itibarı ile aksiyon sahnelerinde ağır kalmış, çok abartılı ve saçma dövüş sahneleri var. Cüneyt Arkın filmlerini geçmiş 10/6

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
268x0w.png

John Wick 3: Parabellum

3. seride Keanu Reeves sanki zorla oynamış. O ne ya bel fıtığı var gibi iki büklüm hep. Yaşı itibarı ile aksiyon sahnelerinde ağır kalmış, çok abartılı ve saçma dövüş sahneleri var. Cüneyt Arkın filmlerini geçmiş 10/6
Serinin üçüncüsü de mi çıkmış.
Eee adam elli beş yaşında, olsun o kadar. :)

Son mesajlar