Bu konuyu okuyanlar

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Victor Frankenstein
Fena değil en azından diğer frankenstein filmlerinden çok daha iyi 6.5/10

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Sivastopol için Savaş
Sonlara doğru sıktı ama idare eder

Luckyfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MISIR TANRILARI (Kesinlikle tavsiye etmem - Mitoloji hayranı değilseniz)
AŞK VE GURUR + ZOMBİLER :cool: (Sıradan ve basit zombi filmleri ile alakası yok çok güzeldi)

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
big.jpg

Saçma sapan bir film olmuş ama nedense bu tarz filmler hoşuma gidiyor :D

Luckyfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam onu kastetmedim, fanlar genelde belli bir sırayı söylüyor yapım yılı dışında daha anlaşılır ve zevkli olması için onun için demiştim ben. :)

Kardeşim aynı dertten bende sıkıntı yaşadım bazıları 123456 diyor bazıları 456123

ben ise 456-123 diye izledim ve gerçekten çok tad aldım diyebilirm, efsane yani..

önce kimin kim olduğunu biliyorsun, 1-2-3 bölümler ise 4-5-6 da oynayanların geçmişi olduğu için daha güzel oluyor :)

eğer henüz izlemeye başlamadı ise tabi :D

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
The Big Short

Abicim kadroya bakıyosun wooow diyosun ama filmi anlayana kadar kim ne oynuyor anlamadım bile filmden çok belgesel tadında olmuş bu borsa banka işlerinden anlayanların hoşuna gidecektir ben beğenemedim.Ekşın yok filmde :D

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
gorunmez-cocuk-il-ragazzo-invisible-2014-turkce-dublaj-izle-655.jpg

Görünmez çocuk - Il ragazzo invisibile

Gençlerle birlikte azda olsa yetişkinlere de hitap eden bir film. Ama film çok soğuk geldi bana bişekilde tatmin etmiyor. Türkçe dublajından belki. Komediyi başaramamışlar. Konunun ilerleyişi ve bağlantılar fena değil. Öyle efektleri 9 dalda ödül alacak kadar iyi filan değil İkincisi çekilecek gibi duruyor. Ben çok beğenmedim. İkincisi daha iyi olur gibime geliyor. 10/5.5

Çocuğun kıyafeti giydikten sonra gücünü çok çabuk kullanmayı öğrenmesi tuhaftı.

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
ghwsHqA.jpg

Şeytan
1973 yapımı bir korku filmi ama günümüz filmlerine göre bırak korkutmayı anca güldürür :D
İlk 40dk. çok sıkıcı durağan geçiyor ondan sonra da olaylar yavaş yavaş beliriyor ama asıl olay film ezanla başlıyor ezanla bitiyor :eek:
Puanı 8/10 ama izlediğime pişman oldun.

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Spotlight.jpg

Spotlight

Oscar'da ödül almasına şaşmamlı. Ne kadar gerçek bir olaya dayansa da hakikaten cesurca hazırlanmış bir senaryo. Konunun yayılışı ve işlenişi usta işi. Oyunculuklar mükemmel. Mekanlar, ortam harika yansıtılmış. İnsan keşke bizde de böyle gazeteciler olsa diyor içinden. Türkçe altyazılı seyretmek bazı yerlerde zor, çok hızlı diyaloglar var bilginize. 10/8

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
espriler çok iyi , aksiyon süper ama gördüğüm en kötü senaryolardan biriydi. konuyu kopuk kopuk anlatıyor .
aslında kopukluk yok bence, ama senaryo giriş için dediğim gibi çerez olmuş.
devam filminde gidişat belli olur. :)
yine de çok eğlenceli bir filmdi.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Room filmini ben de çok beğendiydim. Dram olarak oldukça etkileyici bir yapım.
Kadın oyuncu zaten ödül aldı ama çocuğun o yaştaki oyunculuğu da çok etkileyici.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Spotlight

Son günlerde izlediğim en iyi filmdi.Adamlar gazetecilik dersi vermiş gerçekten kaliteli bir yapım tavsiyedir.9/10

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Düğün Dernek 2 Sünnet
Dn_Dernek_2__Snnet.jpg

sinemadan sonra evde bir daha izledim görüşüm aynı ilk perde iyi ikinci perde zayıf.
ama evde daha çok güldüm gibi geldi.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Düğün Dernek 2

İlk filme göre daha kötü olmuş. 2-3 yer dışında baya sıkıldım. Maceraya başlayamadan bitti. Film yarıda kesilmiş gibi hissettim. İzlenmez demiyim ama çokta iyi değil.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
düğün dernek 2 yi ben de seyrettim dün pek bir numarası yoktu bir kaç yer dışında komik sahne yoktu filmin başından sonunu tahmin edebiliyordunuz neredeyse

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
xaYaEp9SeE6598hBF4i5sBCysdt.jpg

Samurai Ayothaya

Bu bir Samuray filmi değil öncelikle onu belirteyim. Daha doğrusu onu kurtaran Ayathoya kabilesinin öğretileri ve dövüş sanatları ile kendini tekrar gelişriren bir Samuray'ın hikayesi. Ayathoya kabilesinin erkekleri ve dövüş(savaş) teknikleri harika. Japon Samurayları yerin dibine gömmüşler. Barbar gibi görünen bir toplumun ne kadar güzel öğretileri olduğu ve Dünya'ya da dostluk mesajları verliyor.
Samuray'ın intikamı ön planda değil. Filmin Japonya kısmı daha iyi kurgulanıp süre uzatılsa daha iyi olur gibiymiş. Aksiyon genellikle filmin ikinci yarısında. 10/7,5

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Vanilla Sky inanılmazdı.Sadece izleyin.Benim açımdan bir filmin ötesindeydi.Zaten bu tarz şeyleri seviyorum.İki saat şöyle arkanıza yaslanın ve herşeyden uzaklaşın.Rahatlayın.Sonunda göz yaşlarımı tutamadım ama neden bende bilmiyorum.Hani sabah kalkarsın bazen boş boş sessiz bir ortam olur ya işye öyle bir filmdi.Sadece izliyorsun :)

Vanilla_sky_post.jpg

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
onur-savasi.jpg

Güzeldi. İnsanı düşündürüyor. Bir çaresizlik var.