En Sevdiğiniz NFS Oyunu Hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Oynadıklarım arasında en sevdiğim NFS oyunları NFS Most Wanted, NFS Carbon ve NFS Most Wanted 2012. Peki sizin en sevdiğiniz NFS oyunu hangisi?

Evil7

Asistan
Nostalji olarak Need For Speed Hot pursuit 2 babamla oynardık hep dün gibi hatırlarım bunu :) diğer serileri olarak The Run,Most Wanted,Shift,Underground 2

Flardryn

Asistan
Underground 2 ve Most Wanted. Bu ikisinden sonra çıkan hiçbir seriyi sevemedim. Ama şu en son çıkan nfs oyunu ilgimi çekmişti izlemiştim biraz. Hikayesi, sürüş hissi ve oyun içinde seni özgür bırakması önemli nfs nin, tabi bir de çılgınlar gibi modifiye yapabilmelisin :D

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Underground 2 ve Most Wanted. Bu ikisinden sonra çıkan hiçbir seriyi sevemedim. Ama şu en son çıkan nfs oyunu ilgimi çekmişti izlemiştim biraz. Hikayesi, sürüş hissi ve oyun içinde seni özgür bırakması önemli nfs nin, tabi bir de çılgınlar gibi modifiye yapabilmelisin :D
NFS Most Wanted serileri bence güzel. Most Wanted 2012'nin kalitesi çok güzeldi. :)

MrSmoke

Dekan
Hot Pursuit 2010, Most Wanted 2012, Undercover

MuhammedSC

Blue <3
Sahura kadar zaman geçirmek için Underground 1 ve 2 yi indirdim. Ufak tefek modlar yaptım iki oyunada. 1080p ve Texturelar HD oldu. Grafikleri sanki yeni bir oyun gibi. Bir ara fotoğrafını eklerim.

stat counter