En iyi tablet ?

Bu konuyu okuyanlar

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Para kısıtlaması yok. En iyi ne alınabilir.
(İos kullanmak istemiyorum.)

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Çok uzun zamandır tablet konusunda Apple'ı tek geçiyordum. Ama ne zaman ki Tab S3 ve S4'ü kısa süreliğine kullanma imkanım oldu artık Apple'ın da rakibi olduğuna inanmaya başladım.

Yapacağınız işe bağlı değişir ama

Kesinlikle öneririm.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Çok uzun zamandır tablet konusunda Apple'ı tek geçiyordum. Ama ne zaman ki Tab S3 ve S4'ü kısa süreliğine kullanma imkanım oldu artık Apple'ın da rakibi olduğuna inanmaya başladım.

Yapacağınız işe bağlı değişir ama

Kesinlikle öneririm.
tablet piyasasında Apple rakipsiz Android'de hiç adam akıllı tablet yok ki Apple'a rakip olsun

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Şuan Türkiye'de satışı olan iPad Pro harici en iyi ürün Tab S6. Türkiye'de resmi satışı olmasa da bazı güvenilir siteler Surface ürünlerini getiriyor, eğer para sıkıntısı yoksa mutlaka Pro 6 modeline bak.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Şuan Türkiye'de satışı olan iPad Pro harici en iyi ürün Tab S6. Türkiye'de resmi satışı olmasa da bazı güvenilir siteler Surface ürünlerini getiriyor, eğer para sıkıntısı yoksa mutlaka Pro 6 modeline bak.
Huawei bir tablet tanıtmıştı modelini hatırlayamıyorum sence o tablet nasıl ?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Huawei bir tablet tanıtmıştı modelini hatırlayamıyorum sence o tablet nasıl ?
Özellikler pek iç açıcı değil ama fiyatına göre iyi bence. Zaten ürünün de öyle güçlü bi iddası yok günlük kullanımda sıkıntı çıkarmaz.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Özellikler pek iç açıcı değil ama fiyatına göre iyi bence. Zaten ürünün de öyle güçlü bi iddası yok günlük kullanımda sıkıntı çıkarmaz.
Hocam bu arada galaxy tab s6 ya baktım bildiğin İPad Pro gibi bir tablet olmu klavye modunda masaüstü bildiğin windows 10 youtube'da inceleme videosunu izledim klavyenin altında touchpad yer alıyor ayrıca s-pen ile kameraya komut verebiliyorsunuz

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Hocam bu arada galaxy tab s6 ya baktım bildiğin İPad Pro gibi bir tablet olmu klavye modunda masaüstü bildiğin windows 10 youtube'da inceleme videosunu izledim klavyenin altında touchpad yer alıyor ayrıca s-pen ile kameraya komut verebiliyorsunuz
Aynen hocam Samsung tablet konusunda kendini baya geliştirmiş. İlk tanıtımda ne kadar iyi olabilir dedim ama karşılaştırmalarda farkını ortaya koyuyor. Bir de söylediğin gibi Dex moduyla windows tasarımına benzer bi arayüz ortaya koyması çok iyi olmuş. Hem bi tablet hem de klavyesiyle beraber dex moduyla bi laptop deneyimi sunabiliyor. Zaten gerekliydi Android tabanlı iPad rakibi bi tablet.

Reaksiyon puanı
892
Aynen hocam Samsung tablet konusunda kendini baya geliştirmiş. İlk tanıtımda ne kadar iyi olabilir dedim ama karşılaştırmalarda farkını ortaya koyuyor. Bir de söylediğin gibi Dex moduyla windows tasarımına benzer bi arayüz ortaya koyması çok iyi olmuş. Hem bi tablet hem de klavyesiyle beraber dex moduyla bi laptop deneyimi sunabiliyor. Zaten gerekliydi Android tabanlı iPad rakibi bi tablet.
aslında samsung note tabletler de ipad rakibiydi 5.5 sene kullanmıştım,samsung tabletler gayet iyi bence de.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
normalde samsung tabletleri hiç sevmem ama tab s6 umut vadediyor
pixel tabletler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
normalde samsung tabletleri hiç sevmem ama tab s6 umut vadediyor
pixel tabletler hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Arayüzü süper, özellikleri de iyi ama ürünlerin bi tanınırlığı yok o yüzden kullaınıcı deneyimi açısından pek bilgi yok. Bu gün Pixel telefonlar yazılım anladımda en üst seviyelerde ama kimsenin bundan haberi yok.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Arayüzü süper, özellikleri de iyi ama ürünlerin bi tanınırlığı yok o yüzden kullaınıcı deneyimi açısından pek bilgi yok. Bu gün Pixel telefonlar yazılım anladımda en üst seviyelerde ama kimsenin bundan haberi yok.
çünkü pixel telefonlar ülkemizde bilinmiyor ayrıca saf android arayüzünde tek beğenmediğim şey google arama çubuğunun altta sabit olması kaldırılmıyor çok gıcığıma gidiyor keşke kaldırma seçeneği gelse şahsen benim göz zevkimi bozuyor bu arada pixel 4 arka tasarımı beğenmedim
kameraların kare içinde olması hoş durmuyor bence

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Android kullanma çok hantal. (Tabii ki de ios kullan demiyorum.)

Reaksiyon puanı
51
WACOM CINTIQ 27QHD PEN ONLY 24 000tl
  • Product TypeCreative pen and touch display
  • Size770 x 465 x 54.5 mm
    30.3 x 18.3 x 2.1 in
  • Weight19.8 lbs. without stand (9 kg)
    55.1 lbs. with stand (25.1 kg)
  • Screen Size (Measured Diagonally)68.6 cm
    27 inch
  • TechnologyAHVA LCD (proprietary IPS)

Display Size