En iyi Symbian çalıştıran Telefon

Bu konuyu okuyanlar

Web_Monster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Symbian ve Balckberry OS arasında kaldım. Bana performansı göz dolduracak bir Symbian'lı telefon modeli söyler misiniz?

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Çok önceden c6-01 kullanıyordum nokia ama ustam symbian öldü artık alınmaması lazım.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
tüm desteği çektiler artık. Yedekte duran n8 cihazımda hava durumu bile çalışmıyor. Bir çok nokia servisi devre dışı. Ayrıyetten symbianların internet performansı en kötü androidden daha kötü.

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Symbian genel itibariyle desteği kesilmiş bir sistem. Ancak, symbian almak isterseniz, Nokia E6 öneririm. Bu sistemde hem dokunmatik arayüz hem de fiziksel q klavye düzeni var. Ayrıca performanslı. Ekranı büyük olsun isterseniz ise, Nokia x serilerinden önerebilirim.
Mümkün oldukça symbian anna işletim sistemli bir cihaz bulmaya çalışın.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Blackberry Os'u kullanmak nasip olmadı ama kullanmayı isterdim.;)

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Symbian genel itibariyle desteği kesilmiş bir sistem. Ancak, symbian almak isterseniz, Nokia E6 öneririm. Bu sistemde hem dokunmatik arayüz hem de fiziksel q klavye düzeni var. Ayrıca performanslı. Ekranı büyük olsun isterseniz ise, Nokia x serilerinden önerebilirim.
Mümkün oldukça symbian anna işletim sistemli bir cihaz bulmaya çalışın.
Nokia XL de olur ama o Android. Alt model x in altı asha gibi bu nedir arkadaş tek tuşlu android.