En iyi su arıtma cihazı tavsiyeleri

Bu konuyu okuyanlar

doktorbulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar foruma bir kaç gün önce üye oldum.Uzun zamandır su arıtma cihazları ile ilgileniyorum.Bir çok konuda çok iyi derecede bilgim olduğuna inanıyorum.

Buradan sizlere yardımcı olmak istediğim için bu konuyu açmak istedim.En çok sorulan soru olan en iyi su arıtma cihazı hangisidir hangi su arıtma cihazını almalıyım hangi filtreleri kullanmalıyım gibi sorular sorulduğu için buradan bunlara cevap vermek istedim.

Aklınıza takılan tüm soru ve soruları buradan cevaplamak istiyorum.

metinbey06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar foruma bir kaç gün önce üye oldum.Uzun zamandır su arıtma cihazları ile ilgileniyorum.Bir çok konuda çok iyi derecede bilgim olduğuna inanıyorum.

Buradan sizlere yardımcı olmak istediğim için bu konuyu açmak istedim.En çok sorulan soru olan en iyi su arıtma cihazı hangisidir hangi su arıtma cihazını almalıyım hangi filtreleri kullanmalıyım gibi sorular sorulduğu için buradan bunlara cevap vermek istedim.

Aklınıza takılan tüm soru ve soruları buradan cevaplamak istiyorum.

Böyle bir konu açtığınız için çok teşekkür ederim ilk olarak.

Şimdi ben cihaz almak istiyorum uzun uzun araştırmalarım sonucunda iki cihaz arasında açıkçası kararsız kaldım aslında fark yok ama cihaz ve filtre olarak sadece farkı pompalı ve pompasız olması.

Beğendiğim ve almak istediğim cihaz ise şunlar

bu iki cihazdan sizce hangisini almalıyım çokta fiyat farkı yok ama kararsızım yani

doktorbulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ben teşekkür ederim dediğim gibi yardımcı olayım çok vaktim yok ama.

Aslında iki cihazın da arıtma kalitesi aynı gibi aslında her şeyi aynı tek farkı pompa farkı var.

Bununda seçimini şöyle yapabilirsiniz su basıncınız düşük ise pompalı alın eğer su basıncınız normal ise pompasız almanız yeterli olur.

metinbey06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben teşekkür ederim dediğim gibi yardımcı olayım çok vaktim yok ama.

Aslında iki cihazın da arıtma kalitesi aynı gibi aslında her şeyi aynı tek farkı pompa farkı var.

Bununda seçimini şöyle yapabilirsiniz su basıncınız düşük ise pompalı alın eğer su basıncınız normal ise pompasız almanız yeterli olur.

çok teşekkür ediyorum siparişi verdikten sonra ve kullandıktan sonra deneyimlerimi yazayım sizlere.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
bozacı-şıracılar :D

Yelizyelizsancr

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0

Aklınıza takılan tüm soru ve soruları buradan cevaplamak istiyorum.[/QUO

JSN su arıtma sıstemlerı bence en berbat su arıtma sıstemi
JSN aldiğima binlerce kez pişmanım o kadar param boşa gıttı,kimseye tavsıye etmıyorum nefret edıyorum bu fırmadan..