En iyi sözlük hangisi

sizce en iyi sözlük hangisi

• Kullanılan toplam oy
    31

Bu konuyu okuyanlar

javprof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
inci sözlük http://inci.sozlukspot.com/
artıları
100 milyona yakın entry ile en çok tanım girilen sözlük sözlükler içinde en esprilisi ve en eğlencelisi
eksileri
çok fazla küfür ve çok fazla ergen var hatta 11 12 yaşındaki çocuklar sırf küfür etmek için giriyor.
uludağ sözlük http://www.uludagsozluk.com/
artıları
inci sözlükten daha üstün kullanıcı kitlesi var.hem eğlenceyi hem öğreticiliği bir arada sunuyor.bi yandan inci gibi troll başlıklar var bir yandan da çok öğretici bilgiler.ekşi sözlükte sağ görüşlü cogito sözlükte ise sol görüşlü insanları fazla tutmadıkları için en iyi siyaset yapılan sözlük.
eksileri
moderatörlerin kafasına göre adam silmesi.çok fazla cinsel başlık ve çok fazla dine küfür eden başlıklar olması aynı zamanda da çok ırkçı yazarlara sahip olması.
itü sözlük
artıları
yazarların çoğu üniversiteli ve liseli olduğundan ders paylaşımları çok uludağdan başlık olarak biraz daha terbiyeli.
eksileri
diğer sözlüklere göre daha az tanım olması üstelik beleşten hesap dağıtmalarına rağmen.
cogito sözlük http://www.cogitosozluk.net/
artıları
diğer sözlüklere göre bariz şekilde görülen ahlaki durum öyleki bir öğretmensiniz ve derste bir kelime hakkında görüş almak istiyorsunuz sınıfta tek girebileceğiniz sözlük budur.diğer dört sözlükte görülen allaha peygambere atatürke cumhur başkanına
küfür eden tipler burda yok.tanımlar genelde çok tematik fazla yazar görüşü katılmamış şekilde.dini sorular ve olaylar hakkında en iyi bilgi alınabilecek yer olması
eksileri
kesinlikle karşı görüşten insanlara yer vermemesi bu yüzden sözlükte siyaset çok az sözlükteki herkes sağ görüşlü sözlükteki siyaset akplilerle cemaatçilerin söz dalaşmalarından ve laf sokmalarından ibaret çünkü bu sözlükte küfür ve argo kelimeler bile yasak bok bile diyemiyorsunuz.
ekşi sözlük
artıları
çok fazla tanım var entry sayısı incinin 5 te biri olsa bile tanımsal olanlar daha çoktur.
eksileri
cogitonun tam tersi bunlarda sağ kesimi sözlüğe almıyor.ve sanki insanlar ıslamdan soğutmak için bilebile çalışan masonik bir kadro tarafından yönetilmesi.

kutup sözlük
artıları
çift frameli olması.
eksileri
çok az tanım var.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
İnci ergenler hariç hertürlü iyidir ekşi ve uludağ biraz daha olgun kişiler için ama inci kadar güldürmeyen

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
benim için en iyi sözlük 6. sınıfa giderken dışı sarı küçük boyutlu türkçe-ingilizce sözlük vardı ondan baya ingilizce kelime öğrendim benim için en iyi sözlük odur

javprof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu anketi önceden başka forumda paylaşmıştım 25 bin hit almıştı şimdi ordan sildim ama orası hala üstte çıkıyor.

shey42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
incisözlük sozluk değilki listeye neden koydunuz.

javprof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yukarıdaki sitelerden itü sözlük kapandı artık sözlük değller adları da instela oldu forum la sözlük arası bişey oldular.

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ekşi için sağ kesimi almıyor denmiş amma ve lakin ampulcü doludur.kısacası yok yoktur.arada inciden arada uludağdan esintiler alır.

javprof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iki üç tane sağ kesimden de kişi alıyorlar ki tartışma çıksın.

sanal tur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başarılarınızın devamını dilerim. iyi çalışmalar saygılar

goncakaplan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
googlede ne arasam hep ekşisözlük çıkıyor aramalarda

arabada5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
araba severler için yeni kurulan www.arabalisozluk.com u önerebilirim rahatlıkla bu kulvarda. yakın zamanda çok daha iyi yerlere gelecekleri muhakkak böyle devam ederlerse.

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Bu İnci sözlük denilen site genelde Facebook çalıp kendini hacker sanan Velet ergenlerin sitesi değil mi ?

The Seagulls Fl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekşi sözlüğü beğeniyorum. En yaygın site de o zaten. Hele bazı kişiler çıkıyor yorumları mizahları beni güldürüyor hoşuma gidiyor.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Ekşi sözlük diyeceğim uludağ sözlük de iş görür

Son mesajlar