En iyi SEO ajansı veya SEO şirketi hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

crux

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
İlla backlink paketi alacaksınız. Küçük küçük paketlerden alın. Örnek veriyorum 5 ayrı sözlükte tanıtım veya 5 forumda tanıtım.Hemen hepsini almayın 1 tanesini alın bekleyin. 2 ay sonra bi daha deneyin..Ama en iyi seo şudur aksini kisme iddaa edemez.Siteni güncel tut özgün içerik gir.Özgün içerikten kastım da herkesin yazdığı standart şeyleri yazmanın kimseye faydası yok.Siz google'a girdiğinizde ne arıyorsunuz işte öyle paylaşımlar yapmak.Örnek olarak 2019 ehliyet sınavı sonuçları dediğiniz zaman karşınıza 2019 yılında mayıs ayında açıklanacaktır dediğiniz için.Yada hepimiz için önemli yer tutan ehliyet diye başlarsanız işte o zaman hapı yuttunuz.Makalenin saçma oluşu bile seoyu etkiler.Anlatılacak çok şey varda her şeyi paylaşmayayım :)

biradammi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kurumsal SEO firmaları ile yapılan çalışmalar elbette işe yarıyor. Ancak bir kaç arkadaşın da söylediği gibi en iyi SEO site sahibi tarafından yapılanı. SEO mantığını anlayarak sektörel bilgisi ile SEO çalışması yapması halinde çok başarılı sonuçlar alması mümkün. Tabi iyi bir SEO araştırması yapmayı gerektiriyor. Bu araştırmalar için aşağıdaki linki inceleyerek kurumsal SEO firmaları hakkında da bilgi alabilirler.
kurumsal seo firması arşivleri — Larvey

hakandirlik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seo konusunda tüm bilgi ve deneyimlerini kullanan bir firma olarak bazı konulardan bahsetmek istedim. En önemli konu başlığı ise iç seo profesyonel bir iç seo ile kısa sürede istediğiniz konumlara gele bilirsiniz. SEO konusunu freelancer çalışan, eline yüzüne bulaştıran ve fiyat kırmaktan hiç çekinmeyen programlarla iş yapan arkadaşlar ne yazıkki sektörü baltaladılar.

ysarac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şirketlerin SEO yardımı almak istemelerinin kendilerine göre farklı nedenleri olabilir, ancak işletmeler, bir SEO Uzmanı ile çalışmaya başladıklarında, pazarlama ekiplerine, büyük ihtimalle kendisini dijital pazarlamada ekibin diğer üyelerinden çok daha bilgili görme eğiliminde, "kendinden rütbeli" bir çalışan eklemiş olacaklarını bilmeleri gerekir. Çalışma ortamı ve hiyerarji açısından hassas dengelere sahip bu konumda başarılı olmak, güncel SEO bilgisinden daha fazla, ekip çalışmasına uyumluluk becerisi ve kurumsal tecrübe gerektirir. Uzun vadeli, verimli bir çalışma için reçetesini uygulatmak isterken, şirketin dijital pazarlama hedflerine ek olarak, diğer tüm faaliyetlerine ait büyük resmi görmek ve anlamak için istekli bir SEO Uzmanından daha iyisi Matt Cuts'dur.

skdenizcom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ayhan Karaman
Kaan Gülten ----> Webtures
Müslüm Aslantürk ---> seoşefi
Bunların sektörde büyük pastası olan ve iş ahlakına sahip kişiler.

jolly

Get vivid impressions and unforgettable emotions
Reaksiyon puanı
0
büyük şirketler çok yüksek ücret istiyo evet. çok karmaşık bi konu bu seo. ya çok paran olacak veya çok sağlam içeriklerin.

Rampage1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba arkadaslar.

Bu konuda yaklasik 15 yillik bir tecrubem var 6 ayri firmada seo uzmani olarak calistim ve bir ajans açıp kapattım su anda başka bir ajansta yaklasik 2 yildir ayni sekilde seo uzmani olarak devam ediyorum. Bu yaziyi gorunce bir seyler yazmak geldi icimden konuda baya eski ancak insanlarin akillarinda seo isi yapan insanlarin aldatici olarak kalmalarinin onune gecmek lazim ki bu tarz konular son zamanlarda baya artista ve bu işi ehliyle yapanlar rencide edilmekteler.

Konuyu acan Hakan arkadasimiz isi pek bilmediginden dolayi suclayici ifadeler kullanmis haklilik payi olabilir. Ancak ilk sayfaya hatta ilk siralara cikmaniz icin 1 - 2 gunluk is degildir eger 1 veya 2 gunluk çalışmaya bakıyorsa buyrun siz yapin bir makale ekleyin 2 yere backlink verin vs... 2 gun sonra googlede ilk sayfada olun yapabiliyor musunuz hayir yapamazsiniz. Aylık çalışma gerektiren bu konularda bilginiz kısıtlı ise bu tarz yazılar yazmanıza gerek yok. Seo fiyatlari konusunda binlerce seo ajansi var arastirin hangisi isinize gelirse anlasin her iste oldugu gibi 2 gunde ilk siraya cikaririm diyen dolandiricilarda olacaktir. Onlar dolandirici diye bu işi ehliyle yapan çoğu insanı rencide edemezsiniz.

Ikinci konu en iyi seo ajansi seo uzmani diye bir kavram yoktur. Isini iyi yapanlar vardir.

Ucuncusu bir arkadasimiz kaliciliktan bahsetmis google ilk sayfada kalicilik diye bir sey yoktur. Rakip firmalar daha iyi seo calismasi yaptirdiklarinda ister istemez siralamalar degisir.

Dorduncusu bir arkadaşımız "Kimi bulursanız bulun bir seo ajansı ile şu sorulara olumlu tatmin edici bir cevap aldığınız sürece sıkıntı olacağını hiç sanmıyorum tabi yakından da tanımanız gerekir " bunu yazmış ve birde link vermiş Inceledim sorulari o sorularin zerre kadar kiymeti ve anlami yok. Konferans vermek filan nedir? ceza nedir? Ben 15 yıldır seo uzmaniyim hayatimda bir kez konferans vermedim eger gercekten sorulmasi gereken kayda deger sorular varsa burada ki sorulari sormakta insanlar.

Müşteri referans ister elle tutulur bir şey ister ilk sayfaya çıkmışmı çıkmış nasıl çıkarıldığı beni bağlamaz der. Web sitesi düzenlimi kalitelimi hedef kitleye ulaşıyor mu. Müşteri bunların dışında şuraya şu kadar backlink yaptık, şuraya şu kadar hit verdik gibi şeyleri duymak istemez bunlar işin en geri planıdır.

Şu bir gerçek ki ben aylarca uğraşacağım bir site için ve onu ilk sıraya taşıyacağım sonra müşterim bu site üzerinden dünyanın parasını kazanacak ve binlerce kullanıcı çekecek sitesine reklam maliyetleri neredeyse sıfıra inecek sonra birisi fiyatlar çok pahalı ve iş uzun diyecek kusura bakma arkadaşım ama bu iş öyle 2 günde olmuyor fiyatlarda pahalı değil.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Konuyu mezarından çıkartmak 3 yıl hapis cezasıdır.

kadaj7794

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BiWEB.co firması gerek web tasarım, seo ve reklam konusunda çok başarılı. Seo hammallık değil bence, bilen adam günde 30 dakika bile ayırmıyor :)

yasinkiran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şirketler veya ajanslar artık çok abarttılar bence. Aslında size yapılması gereken çalışmayı bilerek, uzatarak daha fazla para alma peşine gidiyorlar. Doğru Ajans yada Şirket seçmek artık bu devirde baya zorlaşmış bir durumda. Baktığımız zamanda SEO tercihleri azalıp, reklam pazarlamaya yöneliyor herkes.

Hayırlısı bakalım, nereye varacak SEO dünyası. :)

Reaksiyon puanı
3,027
Ajans falan bilmiyorum ama SDN'nin SEO çalışmalarını kim yapıyorsa iyi yapıyor.

ResLio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkes seo uzmanıyım diyip backlink almış,
Otoriter değerlerine bakmadan alınması tuaf ?
Seo önerebilirim

Son düzenleyen moderatör:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Herkes seo uzmanıyım diyip backlink almış,
Otoriter değerlerine bakmadan alınması tuaf ?
Seo önerebilirim
chrome_bLBagyFnGc.png

?

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Bu yıl için görüşleriniz:
(biraz diriltmiş gibi oldum)

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
En iyi seo şirketi gizli sekmeyi açıp google da "Kurumsal Seo Danışmanlığı" diye arattığınızda reklam vermeden en üstte gelen hangisi ise o dur.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
En iyi seo şirketi gizli sekmeyi açıp google da "Kurumsal Seo Danışmanlığı" diye arattığınızda reklam vermeden en üstte gelen hangisi ise o dur.
onu herşey için yapabiliriz daha foruma ne gerek var o zaman
.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
onu herşey için yapabiliriz daha foruma ne gerek var o zaman
.
Kelin ilacı olsa başına sürermiş diye bir söz var ya. Bu cümle ona referans. Tabiki herşeye yapabilirsin ama SEO cular google da ilk çıkma yarışındalar ya ona referans ;)