En iyi Online Oyun

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Favori Online Oyununuz Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    186
Seçeneklerde Metin2 diyorum fakat şuan da oynamıyorum çünkü ilk zamanlar ki gibi değil hiç tat zevk vermiyor.

Son 4 yıldır kapalı betadan beri Warface (FPS) oynuyorum.Bunun yanında Euro Truck Simulator 2 TruckersMP oynuyorum.

Crawlast

Üyecik
Yasaklı
Listede ismi yok, büyük ihtimal ile yeni olmasından alakalı :) Fornite bu aralar çok popüler oldu, gerek PUBG'den gerek diğer oyunlardan çoğu kişi geçiş yapmaya başladı. Beta aşamasında olmasına rağmen kendi deneyimlerime bakarakta çok iyi bir oyun şu anda, öneredebilirim herkese.

Princeps

Güvenlik&Linux
Yönetici
Moderatör
Denemek isteyen olursa Darkorbit'i öneriyorum... Kaliteli ve eğlenceli dakikalar geçirilebilir bir oyun. Oyundaki nickim ise; S☆N★A☆Y★P☆E★R ve VRU şirketindeyim (Sunucu tr4) gelmek isteyeni klana alabiliriz ayrıca gemi ve türlü ekipmanlar için kasılmanıza yardımcı olabilirim.

Önerebileceğiniz gerçekçi (zombi, değişik yaratıklar vs. istemiyorum) online oyunlar var mı?

Akif52

Profesör
Benim çok fazla araştırdığım ve uzun süre üzerinde durduğum bir konuydu. Aklıma geldikçe önerilerimi yazarım.

Fornite açık ara 1 numara olur. 1 sene içinde bu kadar popüler olması insanların ne istediğini gösteriyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fornite açık ara 1 numara olur. 1 sene içinde bu kadar popüler olması insanların ne istediğini gösteriyor

Son düzenleme: