En İyi Muhasebe Programı Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

DoubleTrouble

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece ön muhasebe kısmı için (ticari) www.kobifit.com iyi bir çözüm. Depo-Stok kısmı da var. Online kullanılıyor. Fiyatı çok uygun ve destek sorunsuz. Ancak, resmi muhasebe kısmı yok.

Başak92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Aslına bakarsanız sadece bilgisayar üzerinde çalışacaksanız çok seçenek var ve hangisi daha hesaplı ise ve işinizi yeterince görüyorsa satın alabilirsiniz. Çünkü zaten ön muhasebe programlarının neredeyse tamamına yakını bir çok işletmenin işini görebilecek özelliklere sahip, çoğu zaman hiç kullanmayacağınız bir çok özellik içinde meşhur olmuş bir çok ürüne fazlaca para veriyoruz. Fakat ihtiyacınız hem cepten hızlı veri girişi yapmak ve işlemlerinizi takip etmek hem de bilgisayarınızdan detaylı işlem yapmak olunca seçenekler oldukça azalıyor. Benim ihtiyaçlarım da bu doğrultuda olduğundan biraz araştırma yaptım ve bu konuda bana en uygun ürünün Aymet yazılımın entegre çalışan mobil muhasebe pro uygulaması olduğu sonucuna vardım. Neden derseniz hem cep telefonundan temel işlemlerimi hızlıca yapabiliyor ve işlerimi takip edebiliyorum hem de bilgisayarımdan daha detaylı işlemleri yapabiliyorum, ayrıca ödediğim ücrette oldukça hesaplı.

Aymet Mobil Muhasebe Pro programı işi bitirmiş!
Her yerden işlerimi yapabiliyorum. Çok güzel bir uygulama.

Başak92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Logo Tiger tek başına iyi ama mobil uygulaması çok yetersiz. Logo'nun mobil uygulamasını inceledim, daha gelişmesi lazım. Ayrıca fiyatı da oldukça yüksek.
Aymet'in mobil uygulamasında alış, satış işlemleri, tahsilat, tediye işlemleri ve daha bir çok özellik var.
Denemenizi tavsiye ederim.

kemalkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba benimde bir bulut tabanlı paraşüt benzeri bir ön muhasebe ye ihtiyacım var tavsiye edeceğiniz bir program varmı ,paraşüt biraz basit kaldı alternatifi ne olabilir

Başak92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba benimde bir bulut tabanlı paraşüt benzeri bir ön muhasebe ye ihtiyacım var tavsiye edeceğiniz bir program varmı ,paraşüt biraz basit kaldı alternatifi ne olabilir

Sayın Kemalkaya,

Kesinlikle Aymet Mobil Muhasebe Pro'yu tavsiye ederim, cep telefonunuzla, tabletinizle, bilgisayarınızla her yerden kullanabileceğiniz çok başarılı bir program.

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Fabrika yapısına göre özel çözümler sunabilen Akın Soft ile görüşebilirsiniz. Yazılımları yerli üretimdir. (Kodlamasını kendileri yapıyorlar)

VolkanTurksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bizim İstanbul'da bir denetim firmamız var. Şirket dışında sürekli personelimiz oluyor ve şirket dışından veri girişi yapmamız gerekiyor. Buradaki ve bir kaç başka sitedeki yorumları okuduktan sonra 3-4 firmayı aradım, bunlardan birisi de Aymet firması oldu. En çok Aymet firması ilgilendi bizimle ve ürünlerini de beğendik gerçekten. Özellikle mobil entegre dedikleri bir paket var o program tam bizim isteklerimize göre çıktı. Sadece sektörel bazı özel isteklerimiz dışında ki (zaten onu hiçbir firma karşılayamadı) bir kaç özellik dışında tüm işimizi gördü, kullanıyoruz, tavsiye ederim.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
İşletmeye göre değişir... Zirve kullandım Eta kullanıyorum, Logo ara yüzünü gördüm, Luca üniversitede kullandım. Hangisi iyidi sorarsan hepsi de kendine has iyi... Basitlik anlamında Zirve diyorum.

cenkcenk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hangi sektörde nasıl kullanacağınıza bağlı. Medipa Yazılım ön muhasebe programı var fena gitmiyor diye biliyorum. Biz kendimize özel program da yaptırdık biraz işletmeye göre değişir.
Sitesi şu medipa yazılım

Aslanyiğit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bana sorarsanız üç temel kritere göre program seçilebilir.İlk kriter: Program türü, İkinci Kriter: Fiyat Üçüncüsü:Teknik destek
Program türü olarak ön muhasebe tutacaksanız aymet muhasebe programı iyi bir tercih olabilir,eğer resmi muhasebe tutacaksanız zirve olabilir.Eskiden olsa resmi muhasebe için eta derdim ama artık resmi muhasebede zirve daha iyi bir konumda, fakat ön muhasebe konusunda aymet oldukça iyi,eskiden logo ve vega'da iyiydi ama bana sorarsanız ön muhasebede aymet derim.
Fiyat ve teknik destek konusuna ise ayrıca bakılması lazım tabii ki.

ermanyapici

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese Merhaba,
Son günlerde yaşanan kripto saldırıları sonrası suncularımıza kurularak localde çalışan logo mikro eta gibi programlar güvenlik ve donanım masraflarına girmeden kullanılamaz hale geldi.
Bende size Dia Yazılımı önereceğim tamamen bulutta çalışan bir çok sektöre yönelik çözümleri var.
Her programda stok cari tutup fatura kesebiliyoruz ancak bazı özellikler varki hayatımızı kolaylaştıracak onlardan bahsedeceğim size.
Restoran programı alıyorsak yemeksepeti entegrasyonu mutlaka olmalı mesela 2 ekrana bakmaktan yıldı insanlar :)
Eticaret kullanıyorsak siparişlerin direk programa düşmesini ve eklediğim stokların o an eticarettede otomatik yayınlanmasını sağlamalı.
Bulutta olması şubeli yapılarda çok artı katıyor istediğim anda istediğim yerden bağlanılabiliyor.Bulutta olduğu için çekincemiz vardı alışmış olduğumuz klavye kısayollarını kullanamama gibi kendi browserlarını yazmışlar masaüstü program gibi rahat kullanabiliyorsunuz.
Mobil versiyonu var.Android-İos versiyonlarında araçlarda fatura kesebiliyoruz.Mobilden barkod okutarak araçlardaki ürünlerin çıkışını yapıyoruz.
Crm modülü var potansiyellerimizi fırsatlarımızı takip ediyoruz.
Üretim Modülü var geri ve ileri izlenebilirlik.,Seri lot takibi,Makina ve istasyon doluluk oranlarına göre planlama modülleri var.
Efatura entegratörü olduğu için ayrı bir entegratör firmaylada muhattap olmuyorsunuz kontör ücretleri en ucuz olan firma diyebilirm.
Mağaza yönetimi modülleri var.Dokunmatik ekranda kullandığımız.
Personel-Demirbaş-Genel Muhasebe modülleri var.
Saymakla bitmiyor anlıcağınız arkadaşlar destek konusunda direk satışları yok bayi üzerinden satış yapılıyor.
Ancak lisanslama yapıldıktan sonra 90 gün boyunca Dia destek hizmetlerinden ücretsiz destek alabiliyorsunuz.Zaten programın 90 günde uyarlaması tamamlanmış oluyor.Bayiniz sizinle sonraki süreçte istek sorunlarınızla ilgileniyor.
Paraşüt gibi aylık lisanslama değil.Lisansı satın alıyorsunuz.Cüzi miktar yıllık bulut hizmet bedeli ödüyorsunuz.
Tavsiye ederim...

compiler78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence şuan için en iyisi Web tabanlı bir programa bakmak. kolay kullanım için stok takipli Türev Hesapmatik Web bakabilirsiniz.
Bunun yanında dia da hiç fena değil.

kdrcelep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
LOGO veya MİKRO TİGER olabilir yada erp sistemi yapan firmalarla görüşün. (bulut sistemli olanlar yada büyük hacimli veri tabanlı olnlara var )
endüstri müh. ögrencisi olduğum için bunların bir çoğunu kullanmdım ben

Aslanyiğit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bence de programın bulut tabanlı olması uygun olabilir, web tabanlı olması şart değil.Hatta bazen web tabanlı olmaması bile istenebilir, neden denirse çalışma hızı masaüstü veya cep telefonu uygulamasına göre oldukça yavaş kalabiliyor.Bu nedenle native bir uygulama her zaman web uygulamasına göre hem cep telefonunda hem de bilgisayarda daha hızlı oluyor.Ancak bulut tabanlı olması veri güvenliği açısından elbette iyidir.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Logo Tiger Plus 3 kullanıyorum. Dia da çok iyi programdır.

Aslanyiğit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Daha önce yazdığım yorumlarda mümkün olduğu kadar firma ve ürün ismi vermemeye çalıştım. Çünkü amacım herhangi bir firmanın reklamını yapmak değil. Ancak gördüğüm kadarıyla bu anlamda paylaşımlar var yada belki de böyle bir talep var, bilmiyorum.

Madem ki arkadaşlarımız program isimleri paylaşıyorlar o zaman ben de size muhasebe programını hangi amaca göre kullandığınıza bakarak bazı tavsiyelerde bulunayım.

Daha önceki mesajlarımda da söylediğim gibi bir muhasebe programı seçerken şu yada bu program demek çok ezberci bir yaklaşım bence.

Amaca uygun program seçmek gerektiğini düşünüyorum. Bunu biraz açayım.

Eğer sizin amacınız özellikle resmi muhasebe tutmaksa ve küçük ölçekli bir firmaysanız, bütçeniz sınırlıysa o zaman size en uygun seçenekler Zirve veya Eta'nın resmi muhasebe programları olabilir, eğer firmanız daha büyük ölçekli ve resmi muhasebenin yanında ticari faaliyetlerinizi de detaylı takip etmek istiyorsanız, şirketinizin kendi bünyesinde bir muhasebe birimi ve orada çalışan muhasebeciler var ve bu işe 15,000 TL üzeri bir bütçe ayırabiliyorsanız o zaman Logo Tiger iyi bir seçenek olabilir.

Eğer sizin amacınız ticari faaliyetlerinizi takip etmek ise ve küçük yada orta ölçekli bir firmaysanız ve bütçeniz de sınırlıysa o zaman size en uygun seçenek Aymet muhasebe programı olabilir, ancak büyük ölçekli bir firmaysanız zaten önerim Logo Tiger yada Uyumsoft benzeri bir program olabilir.

Bu arada çok ilginçtir ama daha küçük yazılım firmalarının teknik desteklerinin daha iyi olduğunu şaşırarak izliyorum, herhalde bu firmalar büyüme isteklerinden dolayı daha istekli oluyorlar. Logo gibi büyük firmalar ise bu işleri genellikle bayilerine devretmiş durumdalar ve maalesef bu da teknik destek kalitesini oldukça düşürebiliyor, tabii ki çalıştığınız bayiye göre durum değişebiliyor, ayrıca destek süreleri de çok değişken olabiliyor.

Tabii bir de bazı sektörlere özel programlar var o konuya şimilik hiç girmiyorum, uzun gider.
İyi günler,

azot01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir Mermer Fabrikasında kullanılmak üzere muhasebe programı lazım en iyi olanı sizce hangisi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar acil lazım fabrika için lazım
Bizimhesap bulut tabanlı programı rahatlıkla kullanabilirsin

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bizimhesap bulut tabanlı programı rahatlıkla kullanabilirsin
Bu forumda(Shiftdelete) bulut tabanlı muhasebe programlarından haberdar olduktan sonra incelemeye başladım bu tip muhasebe programlarını bu işlerde uçak satın alabilirsiniz ama pilotta lazım işte bu nedenle bedavaya yakın bir fiata kendin rahatlıkla kullanabileceyin anlaşılır çok yönlü program olan Bizimhesap'ı öneryorum

Son düzenleme:

umitkeskinbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
toptan gıda işi için ETA benzeri bir program aramaktayım. şube sayısı fazla olduğu için ETA nın kontrolü zor. dahaa faydalı olabilecek program önerisi olan var mı?

Aslanyiğit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
toptan gıda işi için ETA benzeri bir program aramaktayım. şube sayısı fazla olduğu için ETA nın kontrolü zor. dahaa faydalı olabilecek program önerisi olan var mı?

Sizin söylediklerinize göre hem şubeler arası işlemler hem de kolay kullanım açısından işinizi görecek en hesaplı program Aymet gibi gözüküyor. Ancak işiniz çok büyükse ve bu işe en az 10,000 TL civarında para ayırabiliyorsanız o zaman Logo Tiger'ı da düşünebilirsiniz.

mahirdemirkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında nasıl bir sektör için muhasebe programı arıyorsunuz o önemli. Biz doğalgaz taahhüt işi yapıyoruz, tekliflerde ve tahsilatlarda çok karışıklık yaşıyorduk. Mobiliys diye hem mobil hem web de çalışan bir program kullanmaya başladık. Teklif modülünü çok beğendim. Tüm revizyonları takip etmek çok kolay oldu. Üstelik kim ne zaman revize ettiğini de görüyorum. Tahsilat modülü ise tek kelimeyle mükemmel. Arayüzü güzel ve kullanımı çok kolay teknik destek olarak da hızlı sonuç alabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

Ali Kaymaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dijitalleşmenin getirdiği avantajlar ve son dönemde yerli ve düşük maliyetli bulut tabanlı ürünler varken hala eta, micro vb uygulamalardan bahsetmek yanlış. Üstelik artık bu ürünler sadece ön muhasebe sunmuyor; mobil erişim, crm/müşteri ilişkileri, görev yönetimi, satış pazarlama, teklif yönetimi ve milyon dolarlık sistemlerde olan raporları da sunuyor.
Biz de ofisteki pc'de çalışan sistemi çöpe atmak istediğimizde; yukarıda saydığım kriterleri araştırdık. Bu ihtiyacımızı karşılayan en az 3 tane iyi ve yerli ürün olduğunu gördük. Bu tür yerli ürünleri görmek insanı mutlu ediyor. Üstelik Micro, Logo, Zirve vb gibi Amerikan veya İsrail kökenli Capital şirketlere satılmamışlar.
Şirkete özel site, destek, kurumsal yapı, tecrübe ve maliyetlerde ki sürpriz fiyatlar nedeniyle biz de Mobiliys 'i tercih ettik. Üstelik kullanıcı başı da para almıyorlar, adamlar bu konuda nirvanaya varmışlar, ne sorduysak ek maliyet yok dediler. Sistemden gönderilen Mailler, Findex Entegrasyonu, Kolay Tahsilat, e-Fatura entegrasyonu için Mobiliys'e ek bir ücret ödemiyorsunuz :)
Bu arada, diğerleri de oldukça iyiydi. Seçenek az değil, bir tanesi kesin işinize yarayacaktır.

melihaterzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bence de programın bulut tabanlı olması uygun olabilir, web tabanlı olması şart değil.Hatta bazen web tabanlı olmaması bile istenebilir, neden denirse çalışma hızı masaüstü veya cep telefonu uygulamasına göre oldukça yavaş kalabiliyor.Bu nedenle native bir uygulama her zaman web uygulamasına göre hem cep telefonunda hem de bilgisayarda daha hızlı oluyor.Ancak bulut tabanlı olması veri güvenliği açısından elbette iyidir.

Ben de katılıyorum. Bu konuda benim kullandığım Aymet muhasebe programını tavsiye edebilirim, oldukça başarılı bir de mobil uygulaması var.
Veri güvenliği konusunda da bulut veri tabanı hizmeti sundukları için bir endişem yok.

handesez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba
işyerimize online kullanabileceğimiz bir muhasebe programı aldık.firma cari bilgilerimizi girdiğimiz de muhasebe programı firmasında çalışanlar ya da bizim müşteri temsilcimiz bilgilerimizi görebiliyor mu?ben birkaç kayıt silmek istediğimde bize bilgi vermeniz gerekir dediler.siz bizim hesaplarımızı görebiliyor musunuz dediğimde izin alarak ancak sizin izin verdiğiniz firma bilgilerini dediler.ama ben bilgilerimizin görünmesini istemiyorum.her programda bu şekilde mi oluyor?

Orkun Aslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuda son 6 ay içerisinde piyasada bulunan muhasebe yazılımlarını deneyerek, ciddi bir deneme yanılma süresi geçirdim. Genel muhasebe ve ön muhasebe programları konusunda ciddi çalışma yaptım diyebilirim. Çalışmanın sebebi kendim için en doğru olan yazılımı bulmaktı, dolayısı ile tüm arkadaşlar bundan faydalanamayabilir, sonuçta her sektörün dinamikleri birbirinden farklı, fakat deneyimlerimi anlatmanın birçok kişiye faydalı olacağını düşünüyorum. Belirtmem gerekir ki bu geri bildirim içerisinde sadece web tabanlı hizmet veren firmalarla ilgili bulabilirsiniz. Şahsen, web tabanlı hizmet vermeyen firmaların çok geleceği olduğunu düşünmüyorum, dolayısı ile onları ne kadar pazar payına sahip olurlarsa olsun pas geçtim.

Akaunting

Son zamanların en popüler yazılımlarından bir tanesi de Akaunting. Kesinlikle özgün bir yazılım. Open source bir proje olması da fark yaratan özelliklerinden. Yeteneklerinize güveniyorsanız, kendi muhasebe programınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bir özelliği ise baz programın tamamen ücretsiz olması. İş modelleri baz yazılımı ücretsiz verip, üzerine application satarak para kazanmak üzerine. Fakat, buradaki bir sıkıntı, bazı temel özellikleri edinmek, yani Paraşüt özellik seviyesine çıkabilmek için alınan aplikasyonlar sonucunda aynı iş aynı paraya gelmiş oluyor, o yüzden istediğiniz özellikleri dikkatli incelemek gerek, eğer istediğiniz özellikleri ücretsiz paket karşılıyorsa tercihiniz Akaunting olmalı, aski taktirde daha pahalıya bile geliyor çünkü fiyatlar dolar üzerinden. Ayrıca, Akaunting talep doğrultusunda kendiniz host edeceğiniz şekilde de ürünü sunuyor, müşteriden ödeme talep ederken kendi alan adınızın gözükmesi klas birşey bence.

Ön Muhasebe Programı Fizibill

Anladığım kadarı ile çok yeni bir firma, bunu menülerindeki yapıların bazılarının çok hızla yapılmış olduğunu anlayabiliyorum. Fakat en ilgimi çeken firmalardan biri oldu, öncelikle isim çok hoşuma gitti, ayrıca aşırı iyi bir destek sistemleri var, kullanımla ilgili hızlı destek döndüler. Yapmaya çalıştıkları olay, biraz daha finansal/muhasebesel merkezli şirket yönetimi programı gibi. Diğer ilgimi çeken durum ise bir Paraşüt kopyası olmaması, ve kendi yoğurt yiyişlerini yaratmışlar diyebilirim. Gelir ve gider yapısını esnek yaratıp, yönetimi daha kolay bir yapı oluşturmuşlar. Fakat, iade faturası, tevkifat vs gibi eklemeleri gereken özellikler var. Rapor ekranlarının da daha göze hitap eder olması gerekiyor. Paraşüt’ün hitap ettiği kitleye hitap ediyor ve onu daha iyi anlamış gözüküyorlar diyebilirim, ama takip edilmesi gereken bir muhasebe yazılımı.

Paraşüt:

Piyasaya bir yenilik getiren şirket diyebiliriz. Sağda solda okuduğunuzda oldukça olumlu yorumlar buluyor olacaksınız. Ben kendi değerlendirmemi yaparken bu yorumlardan etkilenmeden oldukça objektif değerlendirmeye çalışacağım. Öncelikle söylemek gerekir ki, en oturmuş süreçlere ve kullanıcı deneyimine sahip program Paraşüt. Özellikle, oluşturduğunuz evraklara göre çıkan menüler, bu menülere ait butonların yerleşimi vs. yerli yazılımlar standardında gayet iyi bir noktada. Fakat, daha önce de belirttiğim gibi, Amerikalının/Avrupalının aldığı kullanım kolaylığı burada da yok, müşteriye sunulan yayın tarihlerini göz önünde bulundurduğumuzda, aşağıda görünen birçok şirketin tasarımına ilham vermiş gibi görünüyor. Yerel sektör jargonunu fazla taşımıyor, bu açıdan direkt olarak yabancı yazılımların Türkiye gerçeği hiç göz önünde bulundurulmadan tasarlanması negatif noktalarından bir tanesi diyebilirim, dolayısı ile 40 yıllık muhasebeciden ziyade kendi işini takip etmek isteyen girişimciler için bir yazılım olmuş. Fakat, burada da bence farklı özellikleri barındırması, satış yönetimi vs. gibi özelliklerin daha gelişmiş olmasını beklerdim.

PatroFin

Siteye ilk girdiğimde bir karmaşıklık göze çarpıyor; tasarım olarak kendilerini geliştirebilirler diye düşünüyorum. Çok çeşite sahip ürün yelpazesi ile bu tasarım olayını bir nebze telafi ettiğini söyleyebilirim. Müşterilerine sunduğu paketleri değiştirrme özelliğine sahip; yani istediğimiz ürünler ile paket oluşturabiliyoruz. Gizlilik konusuna sitede çok yer verilmiş yeni üye olmak isteyen ve olmuş kişilere programa karşı güven aşılamak için faydalı bir yöntem olabilir.

BillSoft

Macaristan’da faaliyete geçmiş olan, ve tabi ki her ülkeye de açık olan bir ön muhasebe programı. 4 senelik bir geçmişe sahip olduğu için güvenilirlik konusunda tereddütüm olmadı. Sadece TL ile işlem yapılabildiği için ben kullanamadım. Değişen döviz kurlarını manuel olarak hesaplamak istemedim. TL dışında bir para birimi seçemiyor olmak oldukça eksi bir durum.

Bizim Hesap

Programın bir bankanın alt kuruluşu olması kendilerine kolay tanınma şansını vermiş. Aynı kredi kartına yapılan indirimli ürünler gibi burada da ön muhasebe programına özel avantajlar bulunmakta. Aynı zamanda müşterilerin yorumlarının olduğu bir kısım da bulunmakta. Müşteri memnuniyetini kaydolmak isteyen diğer aday müşterilere göstermek akıllıca. Fatura kesme ekranı seri ve kolay fatura kesmek için çok uygun değil, ancak gün içinde yoğun fatura kesmeye ihtiyacınız olmuyorsa, programın amacından şaşması dışında bir sorun yok.

ozanay26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizde uzun zamandır bir program arayışı içerisindeydik.

Hırdavat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 10.000 cari kaydı 40.000 e yakında stok kartımız bulunmaktadır.
Bulut tabanlı bir crm, ön muhasebe ve muhasebe yazılımı araştırmaları yaparken pek çok yazılımı inceledik.
Kararımızı evobulut dan yana kullandık. Crm ve muhasebe sürecinin hepsi bir arada tek programda toplanması gerçekten büyük avantaj.
Firmadaki tüm maillerimizi evobulut a entegre ettik. Müşteri ile yapılan tüm mail akışını hiç bir mail programına gerek kalmadan evobulut üzerinden takip edebiliyoruz.
Bir müşteri kartını incelerken Hesap ekstresinin yanında mail, telefon gibi tüm aktivitlerini de izleyebiliyoruz.

E-ticaret sitemiz ve N11 mağazamızda de aynı şekilde evobulut a entegre ve biz sadece tek noktada stoğumuzu açtığımızda mağazamız ve stoğumuzda yayınlanıyor.

Sahadaki satış ekibimiz de Telefon veya tablet ile tüm satış fırsatlarını hızlı bir şekilde takip ederek teklif oluşturabiliyorlar mail entegre olduğu için tek tuşla teklifi mail olarak gönderebiliyorlar.

Teklif onaylandığında siparişlerimizi otomatik oluşuyor.
Sipariş hazırlandığında sevkiyat birimi irsaliyeleri keserek ürünleri sevk ediyor.
Ön muhasebe ise kesilen irsaliyeleri hızlı bir şekilde faturaya dönüştürerek tek tuş ile e-fatura ya da e-arşiv faturamızı gönderiyor.
Mali müşavirimiz ise kendi ofisinden bağlanarak faturalarımızı, tahsilatlarımızı ve bakan işlemlerimizi hiç bir evrak işlemeden otomatik entegre ederek Muhasebe hesaplarımızı oluşturuyor. Beyannamemizi veriyor.
Tüm bu sürecimizi tek bir program üzerinden izlemek inanılmaz keyifli üstelik her yerden.
Bütün bunları takip etmek için önceden mailler için ayrı program, ön muhasebe için ayrı program, crm için ayrı program ve muhasebe için ayrı program kullanmak zorunda kalıyorduk. Müşteri ile ilgili bilgilere ulaşmada zorluk çekiyorduk.
Bu süreçleri yaşayan tüm firmalara öneririm. İncelemek isterseniz.
Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Crm Yazılımı - Evobulut adresine bakabilirsiniz. Destek ekibi hemen sizinle iletişime geçecektir. Bu onuda da çok ilgililer kendilerine teşekkür ediyorum.