En iyi Laptop markaları hangisi?

Arkadaslar size gore en iyi laptop hangisi

• Kullanılan toplam oy
    1,847

Bu konuyu okuyanlar

ali159

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Ne amaçla kullanılacağına bağlı ama genel anlamda her ne amaçla kullanacaksanız kullanın Asus idealdir.

Hachiko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer Türkiye'de yaşamıyor olsaydın vereceğim cevap eminim farklı olurdu ama ülkemizi göz önüne alırsak fiyat/performans olarak en iyi ürünleri tartışmasız ASUS sunuyor 950M İ7 laptoplara 2500 TL altı fiyat çekmek aynı şekilde K ve X serilerinde ki fiyatlaradı göz önünde bulundursak Türkiye'de tartışmasız ASUS en iyi laptop markası...

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
MSI bence çünkü neden ASUS değil diye soracak olursanız ASUS'un laptop monitörüne verdiği önem sıfır ASUS X550JX-XX097H kullanıyorum monitör dandik lakin donanım canavar gibi .

Hachiko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MSI bence çünkü neden ASUS değil diye soracak olursanız ASUS'un laptop monitörüne verdiği önem sıfır ASUS X550JX-XX097H kullanıyorum monitör dandik lakin donanım canavar gibi .
ASUS'da fiyat/performans önemliyse : X Serisi
Fiyat/Kalite (x serisine göre) : K Serisi (performans düşüşü var ama kasa genel olarak daha iyi bir seviyede)
Performans+Kalite : N ve G serisi N ve G serilerinde paneller güzel fiyatlarda acayip abartı değil üstelik...

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
ASUS'da fiyat/performans önemliyse : X Serisi
Fiyat/Kalite (x serisine göre) : K Serisi (performans düşüşü var ama kasa genel olarak daha iyi bir seviyede)
Performans+Kalite : N ve G serisi N ve G serilerinde paneller güzel fiyatlarda acayip abartı değil üstelik...
Doğru N551JW buna iyi bir örnek

sadıkdemirel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ce en iyi notebook diye bir marka yok
1-sistem ozellikleri
2-kullandıgı kasa kalitesi
3-servis noktası

bu konuda benim soyleyecegim öncelikle ihtiaycını belirlemek daha sonra marka terc,ihleri arasına girerken servisi göz önüne almak gerekirr
bu konuda 3 sene önce dell cok iyiydi
acer berbat
toshiba berbat
hp kaliteli fakat pahalı servis ücretleri var
asus cok iyi seri olmadıgı sürece vasat
lenovo çok hızlı fakat kasa zayıf
tavisyem eğerki mac kullanabiliyorsan kesinlikle MAC al derim ama ondada oyun sıkıntısı yaşarsın

CUBBELI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende acer var hayvangıbı leptap olum gelmez 1tl hardısk 8 gb rem 2 ekrankartı burda sıcmıslar ısde 4 olsaydı ıyıydı 17 ınc hayvangıbı bısey

GCN

Asistan
Reaksiyon puanı
28
En iyi dizüstü bilgisayar markasını listede bulamadım. Kaç tane dizüstü bilgisayar markası, i7 4790K masaüstü bilgisayar işlemcisini kalkıp, dizüstüne takar ve kullanıcıya overclock yapma imkanı verir. "MONSTER" verir. Türk markasıdır.

Tulpar T7 V6.1 17.3" Oyun Bilgisayarı

Son düzenleme:

Nikola Tesla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
HP öneririm, bazı markalarında ufak tefek ısınma sorunları olsada bence en iyi laptop markası

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Yeni canavarım MSI 62GE 6QF Apache Pro,
Özellikleri; 15.6" FHD (1920x1080) Yansımasız Ekran - Intel® i7-6700HQ (6M Cache, 3.50 GHz) - Chip Set Intel® HM170 - Nvidia GTX 970M 3GB GDDR5 - 16 GB DDR4 RAM - 128GB SSD+1TB 7200RPM HDD - DVD Super Multi - HD type (30fps@720p) Kamera - Programlanabilir Arka aydınltmalı SteelSeries Klavye - Killer GbLAN - 802.11 ac - 4x 2W speakers + 1x 3W woofer - 2x USB 3.0 1x USB 2.0 1x USB 3.1 (Type-C) - 6 Hücreli Pil + kart Okuyucu vs...

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Yeni canavarım MSI 62GE 6QF Apache Pro,
Özellikleri; 15.6" FHD (1920x1080) Yansımasız Ekran - Intel® i7-6700HQ (6M Cache, 3.50 GHz) - Chip Set Intel® HM170 - Nvidia GTX 970M 3GB GDDR5 - 16 GB DDR4 RAM - 128GB SSD+1TB 7200RPM HDD - DVD Super Multi - HD type (30fps@720p) Kamera - Programlanabilir Arka aydınltmalı SteelSeries Klavye - Killer GbLAN - 802.11 ac - 4x 2W speakers + 1x 3W woofer - 2x USB 3.0 1x USB 2.0 1x USB 3.1 (Type-C) - 6 Hücreli Pil + kart Okuyucu vs...
Hayırlı Olsun. Hemen GTA V ve The Witcher 3 yükle ve grafikleri coştur .

BURAKDLKLC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben Monster kullanıcısıyım. Kasa kalitesi Msi veya Asus kadar iyi değil tabi fakat normal kullanılabilecek bir kasaya ve kaliteye sahip. Soğutması'da yeterli. Aşırı derecede ısındığı takdirde soğutucu takılır. Performansına ise söyleyecek laf yok :)

BURAKDLKLC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim benim 4500 tl bütçem var monster düşünüyorum sence almalı mıyım?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Alınabilir. Bütçen dahilindeki tüm cihazlar arasından seçim yap. MSI'da olur Monster'da hangisi bütçen çerçevesinde mantıklıysa onu alırsın.

BURAKDLKLC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben Monster kullanıcısıyım. Kasa kalitesi Msi veya Asus kadar iyi değil tabi fakat normal kullanılabilecek bir kasaya ve kaliteye sahip. Soğutması'da yeterli. Aşırı derecede ısındığı takdirde soğutucu takılır. Performansına ise söyleyecek laf yok :)
Alınabilir. Bütçen dahilindeki tüm cihazlar arasından seçim yap. MSI'da olur Monster'da hangisi bütçen çerçevesinde mantıklıysa onu alırsın.
Msi 4 gb ekran kartı olanlar çok pahalı geldi 2 gb de istemiyorum. Peki Asus N 552VW mu Monster abra a7 mi önerirsin?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
2GB yeterli olur sadece oyun oynayacaksan.
Bu güzel cihaz alınabilir. MSI GE72 Apache Pro 6QD-267XTR GTX 960M Notebook
Alabilirsen buda var kaliteli güzel cihaz buda. Ekran kartı 960M'in az bir tık üzerinde. 960M ve 970M'in arasında diyebiliriz. ASUS GL552VL-DM023T Notebook
Bütçen 5.000'e kadar çıkıyorsa Tys23'ün link attığı monsteri alabilirsin. Monsterinde 960'lı 4500 liralık cihazı var bakmak istersen. Abra A7 V6.4.2 15.6" Gaming Laptop
MSI yerine ekran kartı belleğini takıntı yaparsan tercih edebilirsin.

BURAKDLKLC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
2 gb GTX 960m ile 4 gb GTX 960M arasında çok büyük ük bir fark yok ise msi tercih edebilirim

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Performans farkı olmaz. 1080p'de 2GB belleğin sıkıntı yaratacağını sanmam.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36

Kardeşim benim 4500 tl bütçem var monster düşünüyorum sence almalı mıyım?

MSI'dan önce Monster Abra A7 6.4.2 versiyonunu aldım ekstra IPS ekran vs eklettirdim, Monster kasaların eksi yanı kasaları siyah plastik parmak izi ve yağ lekesi tutuyor ki bu sorun değildi benim için ekranda çok fazla ışık sızması vardı, alırken normal ekran yerine IPS ekran istedim üstüne para vererek ama ne yazık ki monster teknik servisi ürünü kontrol etmeden çok kötü bir işçilik örneği sergileyerek yollamış, başka bir forumda fotoğraflarını da eklemiştim araştırırsanız oradan bakabilirsiniz. Ayrıca CoD Advanced Warfare oynadım alet neredeyse yanacaktı. 5. gün iade ettim Monster'ı ve MSI aldım tabi üstüne biraz daha ekleyerek.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
MSI'dan önce Monster Abra A7 6.4.2 versiyonunu aldım ekstra IPS ekran vs eklettirdim, Monster kasaların eksi yanı kasaları siyah plastik parmak izi ve yağ lekesi tutuyor ki bu sorun değildi benim için ekranda çok fazla ışık sızması vardı, alırken normal ekran yerine IPS ekran istedim üstüne para vererek ama ne yazık ki monster teknik servisi ürünü kontrol etmeden çok kötü bir işçilik örneği sergileyerek yollamış, başka bir forumda fotoğraflarını da eklemiştim araştırırsanız oradan bakabilirsiniz. Ayrıca CoD Advanced Warfare oynadım alet neredeyse yanacaktı. 5. gün iade ettim Monster'ı ve MSI aldım tabi üstüne biraz daha ekleyerek.
Dostum teknoloji şans işi biraz bunu sende çok iyi biliyorsun. Başına gelenler için üzüldüm. Msi'dan memnun musun şuan ?

BURAKDLKLC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Şanssızmışsın kardeşim inşallah bir daha böyle sıkıntı yaşamazsın. Peki şimdi aldığın MSI hangisi ve fiyatı ne kadar

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Dostum teknoloji şans işi biraz bunu sende çok iyi biliyorsun. Başına gelenler için üzüldüm. Msi'dan memnun musun şuan ?
Çok iyi alet, çok memnunum. Fiyatı biraz daha uygun olsa herkes için düşünülebilir.

Şanssızmışsın kardeşim inşallah bir daha böyle sıkıntı yaşamazsın. Peki şimdi aldığın MSI hangisi ve fiyatı ne kadar
MSI'da sıkıntım yok çok şükür ama Monster olayı şanssızlık değil biraz araştırırsanız Tulpar serisi olsun Abra serisi olsun çok fazla sorun yaşayan insan var ve sebep olarak firmanın teknik servisi gösteriliyor.
Şu an kullandığım MSI GE6QF Apache Pro fiyatı da burada