En iyi Laptop markaları hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Arkadaslar size gore en iyi laptop hangisi

• Kullanılan toplam oy
    1,664
Ben casperin Yen'i model laptoplarını beğeniyorum artık eskisi gibi değiller o sürekli duydugumuz casper pişmanlıktır gibi sözleri ortadan kaldıracak cinste ürünler çıkarıyorlar

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Ben casperin Yen'i model laptoplarını beğeniyorum artık eskisi gibi değiller o sürekli duydugumuz casper pişmanlıktır gibi sözleri ortadan kaldıracak cinste ürünler çıkarıyorlar
Valla benim şu zamana kadar bir Asus ürünü servise göndermem dahi gerekmedi. Ben bağlı kaldığım markadan memnunum ve şu dakikadan sonra iyi ürünler çıkarmaya başladıysalar da geç kaldılar. Ben artık bir Asus kullanıcısıyım çünkü.

Valla lenovo 100s aldim, daha almamla aletin guc dugmesine basmama ragmen calismamasi sorunu basgosterdi, servise gonderdim, pili de sorunluymuş. Anakarti,pili degistirip fani temizlemisler. Gerci bu fansiz bir model ya herhalde otomatik yaziliyor.

Servisten geldi, bu seferde windows guncellemesini tamamlayamiyor. Bilinmeyen hata algilandi,bellek read olmadi vs vs bir suru sacma sapan hata... yine gidecek servise....

Asus almistim, daha 3 ay gecmeden harddiski yandi, sistem durduk yerde cokuyor, chrome giris bile 10dk buluyordu. Servise gitti, hdd degismis, 1-2 ay iyi gitti simdi yine yavas. Chrome tikliyorum, bakkala,pazara gidip islerimi gorup geliyorum, alet hala vekleme simgesinde duruyor. Firmat attim duzelmedi. Yine servise gidecek....

Casper csd 4210d almistim, o super cikti. Hdd Mekanik olmasina ragmen gayet hizli, guncellemeleri arka planda kendi kendine hallediyor falan. Sesi de pek yok. Yukarida saydiklarim gibi sacama sapan davranislari yok... bundan sonra casperdan baskasina para vermem aga...

errno

Doçent
Yasaklı
Merhaba,

almadan önce çok düşündüm. Ancak gördüm ki bir markanın ya ekran kartı iyi, işlemcisi bana uymuyor ya da işlemcisi uygun ama ekran kartı iyi değil. Birkaç sitede araştırma yaptım ve buldum ancak farklı bir sitede notebook dizayn edilebileceğini gördüm. Fiyatları dılardakilere göre süper uygun. Her konuda destekleri de var. İsim ve fiyat vermek istemedim yanlış anlaşılmaması açısından.

www.mysn.de

Ben bu linkten aldım, daha doğrusu toplattım. Çok memnunum. Hiç bir sorunum da yok.

Saygılarımla.

En iyisini yazmamışsın, ekonomi dostu ve kalite istersen Lenovo al . Yok param çok daha iyi dersen MSI al . gerçi aşağı yukarı hepsi aynı şimdi en kartoloş bilgisayara 300 liralık bir tane ram 128 gb lik bir tane ssd tak uçak oluyor ;)

utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
Kesinlikle acer. Bana sağlamlık için yapılmamış 3 kere yere ortalama 1buçuk metreden düşen ve sağlam kalan laptop verin bu iş tamamdır.

errno

Doçent
Yasaklı
Merhaba,

Notebook almadan önce Asus, Toshiba, Dell gibi markalara baktım. Birinin işlemcisi güçsüzken ekran kartı iyi, diğerinin ekrankartı zayıfken işlemcisi idare eder, bir diğerinin ekranı küçükken bilmem ne.. Bunun gibi bir sürü uyumsuzluklar içerisinde başka araştırmalara yöneldim. Almak istediğim Notebook yaklaşık 5120 YTL gibi bir fiyattı.. Ancak baktım ki biraz daha mantıklı hareket edip geçici ve sürekli arıza ile uğraştıran bir bilgisayar yerine kendim toplatabileceğim ancak biraz pahalı bir firma buldum ve sigortalı..! Hiç birisine güvenmiyorum. Workstation makina aldım. Pahalı oldu, ama oldu. Gözüm arkada değil. Ne istediysem o oldu. Ben seçtim parçalarını, kasası ve ekranı dahil. Sonuç : mutluyum ve rahat çalışıyorum.

Saygılarımla

Casper almayı düşünüyorum şu aralar sizce iyi midir gerçekten dedikleri gibi eskiye göre kendilerini toparladılar mı?

en iyi f/p ürünü şuan onda sanırsam 2300 bandında ama marka farkı o kadar fark ettiriyor mu gerçekten?

En iyi olarak bir marka söyleyemem çünki benim gözümde model önemli ancak,en kötü hp bundan eminim

stat counter