En iyi Laptop markaları hangisi?

Arkadaslar size gore en iyi laptop hangisi

• Kullanılan toplam oy
    1,847

Bu konuyu okuyanlar

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Listede adı yoktu,gerçi ülkemizdede satılmıyor fakat en iyi laptop markası Alienware dir.Hatırlatmakta fayda var Alienware Dell'e bağlı-ortak bir markadır.

mastem13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
toshiba verdiği özelliklerin parasını alıyor ama bır kurus yukarısı degıl ben toshıba dıyorum ve ıyıkı toshıba almısım dıyorum hp kesınlıkle tavsıye etmıyorum

mucox5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben acer dyorum aldım iki senedir kullanıyorum bana hiç sorun çıkarmadı çıkaracağıda benzemiyor

Abdurahman

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Sony & Acer diyorum :) ... servis konusunda ise :D MSİ Diyorum :D ayıptır söyLemesi Laptopa Yumruk attım :D adamlar geri aldılar.. üstüne 99$ verip bi üst modelini aLdım :)

crcr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben asus diyorum. çok sağlam kasa yapıyolar.. :D vur kır parçala bişey olmuyor valla

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
asus mu!! kullanan cogu (%90) arkadaslarımın 1. seneden sonra ekran kartları yandı.. tabiki macbook..

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Bu işler biraz da şans işi Elektronik bu ne olacağı belli olmaz,kişinin kullanımına da bağlı,işin özü satış sonrası hizmetede dikkat edilmesi gerekir buda ürün kadar önemli bunu araştırmak lazım.Olaya bütün olarak bakmak lazım.4.000tl verip Sony vaıo alınca bitmiyo yani iş.
Bende Dell kullanıyorum 2 yıl oldu,gayet memnunum.

By-eXe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Toshiba 2. kattan düşürsen kırılmaz :D:D
Ayrıca sistem özellikleri ve fiziksel özellikleride çok iyi

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
IBM(Lenovo) ve Sony. Tartışmasız 2 lider :)

ibrhma

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Ben Toshiba kullanıyorum 2 sene oldu çok memnunum tavsiye ederim kardeşim... :)

poverri

Asistan
Reaksiyon puanı
6
SONY VAIO :)
NS serisi laptopum var, aynı özellikte(ki bire bir aynı olan yok) daha düşük yada aynı fiyatlısı yoktu aldığımda, herkese'ye' uygun laptopu var SONY'nin.

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Gönlümden her nekadar Acer geçsede aklım Sony Vaio diyor :D

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
toshiba da güzel ama ben vaio derim

hakan_golf5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
VAIO VAIO VAIO. Ve aşağıdaki resim sanırım herşeyi açıklıyor:yes:

tarumoloji

Müdavim
Reaksiyon puanı
44
Ücret+performans= Dönem için uygun marka...

Formül budur.

tuncayt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sony miş asus muş benim için hiç bir önemi yok markanın. . . Kaldıki işlemcisinden tut ekran kartına kadar hepsi toplama laptoptur.. Bir ihtimal kasa üretimi kendilerinin olabilir.. Görünüşe önem verirseniz birşey diyemem ama bilinçli kullanıcı iseniz Markaya bakmadan özellikler ile karşılaştırma yapmalısınız . . .

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
yav ne gereksiz bir tartisma ,size bir örnek veriyim gerisini siz düsünün,bir zamanlar insanlar dünyayi dümdüz sanarmis ,galileo yuvarlak oldugu hakkinda fikri ortaya atinca bunu cezalandirmak istemisler ve demislerki seni asacaz eger dünyanin yuvarlak oldugunu söylemesen seni affederiz,peki demis sizin dediginiz olsun,ama ben söylesemde söylemesemde dünya yuvarlakir ,yani ister siz sony vaio en iyisi deyin ister en kötüsü degin durum degismez, cünki gerceklerin üstü örtülü olsa gercektir bu gercekte sony vaionun en iyisi oldugur ,dagilin simdi :)

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tabiki sony vaio,anketi düzenlemek bile yanlış bence,yurtdışında da pahalı değil,alan arkdaşlarım var ve fiyatı 2/3 oranında fark ediyo

erdemgazetesi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Yılmaz Bu ne?

Asustur agam

Ne Yapmak lazım?

En iyi şekilde kullanmak lazım...:) Bende ASus kullanıyorum gerçekten iyi bir laptop...

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şu asus sağdan soldan patlayan asus mu :D

ilica18

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar sizde ankete katılın hangi markanın iyi oldunu soleyın ve yorumda bulunursanız sevinirim cunku leptop almayı dusunuyorum

Eğer en iyi den kastın markaysa yanılırsın bi marka iyi olabilir ama aynı özellikleri daha ucuza almak varken bence markaya göre almak mantıksız ..:closedeyes:ben ~ 3 ay önce acer 5738G laptop aldım canavar gibi makine fiyat/performans olarak çok iyi eğer bundaki özelliklere bi sony vaio alsaydım heralde 300-400 lira daha fazla öderdim ama laptopumun markası sony olurdu hava atardım :biggrin:
ama benim cihazın özelliklerini gören zaten şaşırıyor :tongue:

sersev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Markanın önemi yok.Bütün markaların parçaları uzak doğuda yapılıyor(Çin,Hindistan,Tayvan,Kore vs).Gelen parçaları montajlayıp(ufak tefek parçaları kendileri yapıyorlar)kendi markasını yapıştırıyor.Sony aldığın zaman büyük olasılıkla asus,acer vs. aynı fabrikanın fason üretilmiş aynı parçalarıdır.Gerisi marka imajı.Parana ve istediğin özelliklere uygun olanı seç.Serviste önemli.Ama sakın markaya kanma.

Son mesajlar