En iyi Laptop markaları hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaslar size gore en iyi laptop hangisi

• Kullanılan toplam oy
    1,673

ahmeta

Profesör
Kardeşim benim 4500 tl bütçem var monster düşünüyorum sence almalı mıyım?
MSI'dan önce Monster Abra A7 6.4.2 versiyonunu aldım ekstra IPS ekran vs eklettirdim, Monster kasaların eksi yanı kasaları siyah plastik parmak izi ve yağ lekesi tutuyor ki bu sorun değildi benim için ekranda çok fazla ışık sızması vardı, alırken normal ekran yerine IPS ekran istedim üstüne para vererek ama ne yazık ki monster teknik servisi ürünü kontrol etmeden çok kötü bir işçilik örneği sergileyerek yollamış, başka bir forumda fotoğraflarını da eklemiştim araştırırsanız oradan bakabilirsiniz. Ayrıca CoD Advanced Warfare oynadım alet neredeyse yanacaktı. 5. gün iade ettim Monster'ı ve MSI aldım tabi üstüne biraz daha ekleyerek.

Tys23

Gakkoş
MSI'dan önce Monster Abra A7 6.4.2 versiyonunu aldım ekstra IPS ekran vs eklettirdim, Monster kasaların eksi yanı kasaları siyah plastik parmak izi ve yağ lekesi tutuyor ki bu sorun değildi benim için ekranda çok fazla ışık sızması vardı, alırken normal ekran yerine IPS ekran istedim üstüne para vererek ama ne yazık ki monster teknik servisi ürünü kontrol etmeden çok kötü bir işçilik örneği sergileyerek yollamış, başka bir forumda fotoğraflarını da eklemiştim araştırırsanız oradan bakabilirsiniz. Ayrıca CoD Advanced Warfare oynadım alet neredeyse yanacaktı. 5. gün iade ettim Monster'ı ve MSI aldım tabi üstüne biraz daha ekleyerek.
Dostum teknoloji şans işi biraz bunu sende çok iyi biliyorsun. Başına gelenler için üzüldüm. Msi'dan memnun musun şuan ?

Şanssızmışsın kardeşim inşallah bir daha böyle sıkıntı yaşamazsın. Peki şimdi aldığın MSI hangisi ve fiyatı ne kadar

ahmeta

Profesör
Dostum teknoloji şans işi biraz bunu sende çok iyi biliyorsun. Başına gelenler için üzüldüm. Msi'dan memnun musun şuan ?
Çok iyi alet, çok memnunum. Fiyatı biraz daha uygun olsa herkes için düşünülebilir.

Şanssızmışsın kardeşim inşallah bir daha böyle sıkıntı yaşamazsın. Peki şimdi aldığın MSI hangisi ve fiyatı ne kadar
MSI'da sıkıntım yok çok şükür ama Monster olayı şanssızlık değil biraz araştırırsanız Tulpar serisi olsun Abra serisi olsun çok fazla sorun yaşayan insan var ve sebep olarak firmanın teknik servisi gösteriliyor.
Şu an kullandığım MSI GE6QF Apache Pro fiyatı da burada

_Can_

Üyecik
Lenovo kesinlikle en sağlamlarından , 5 yıldır kullanıyorum 2 defa fena şekilde düşürdüm birinde yamuldu birinde ekranı çıktı ekranı bastırdım oturdu ve sapasağlam çalışıyor kesinlikle kasaları çok iyi

Kaliteli ve teknik servis açısından sıkıntı çekmek istemiyorsan bence ASUS al.

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Form'da ASUS'u işaretledim. Lakin bir açıklama yapmak isterim. Benim görüşüme göre en iyi laptop markaları;
1- Apple
2- Dell
3- "Asus"

Peki neden Asus'u işaretledim ? "Bütçe" Düşük bütçeliler için Dell yada Apple ürünleri çok pahalıya geliyor. Yeri geliyor bir XPS laptop bir Macbook fiyatını geçiyor.

Hadi 13" lik modelleri kıyaslayalım. Lütfen şu 3 linke de bakın ve bana fikrinizi söyleyin;

Macbook 13 Dizüstü Bilgisayar - Laptop Modelleri & Fiyatları - n11.com

Dell Xps 13 Dizüstü Bilgisayar - Laptop Modelleri & Fiyatları - n11.com

Asus Zenbook Dizüstü Bilgisayar - Laptop Modelleri & Fiyatları - n11.com

Özelliklere de dikkat edin. i5 mi, yoksa i7 mi veriyorlar. Tamam, sağlam bir ürün almalı ki seni uzun süre götürsün ama düşük ve orta bütçeli insanlar için (Ülkemizin %80'i) Apple ve Dell fazla pahalı. Asus daha iyi bir seçim olacaktır. Ama paran varsa Windows mu yoksa Mac OS'mu kullanacağına göre seçip kullanabilirsin. Şahsen ben donanımlarına göre sıraladım ve Apple hayranı olduğumu pek söyleyemem :) Donanımının sağlamlığı her yerde konuşuluyor, şu dakikadan sonra benim için önemli olan şey donanımın ne kadar sağlam ve güvenilir olduğudur.

Ben Leptop Almak İstiyorum Bu Leptop Nasıl Sizce Şimdiden Teşekkürler
Açıklama Linki: L50-B-278 SAHİBİNDEN SIFIR AYARINDA LAPTOP - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 333286695

Marka
10/100 Ethernet
Var
Ağırlık- 2.2 kg
Bellek Hızı 1600 MHz
Bellek Yuvası 2
Bluetooth Özelliği Var
Boyutlar 380.0 x 259.9 x 23.5 mm
Ekran Boyutu 15,6 inç
Ekran Kartı Hafızası 2 GB
Ekran Kartı Tipi Harici Ekran Kartı
Ekran Kartı AMD Radeon R7 M260
Harddisk Kapasitesi 1 TB
HDD Hızı 5400 RPM
HDMI Var
İşlemci Cache 3 MB L3 Cache
İşlemci Hızı 2,2 GHz
İşlemci Tipi Intel Core i5
İşlemci 5200U
İşletim Sistemi Windows® 8.1
Kablosuz İletişim Var
Kart Okuyucu Var
Kimin Seçimi Eğlence, Günlük
Max Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768
Model L50-B-278
Optik Sürücü DVD Dual Yazıcı
Paket İçeriği Notebook
Ram Tipi DDR3
Seri- Satellite
Sistem Belleği 8 GB
Turbo Boost ile İşlemci Hızı 2,7 GHz
USB (Adet) 2 x USB 3.0 - 1 x USB 2.0
Ürün Modeli Notebook

Ben Leptop Almak İstiyorum Bu Leptop Nasıl Sizce Şimdiden Teşekkürler
Açıklama Linki: L50-B-278 SAHİBİNDEN SIFIR AYARINDA LAPTOP - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 333286695 Fiyat 1800 TL

Marka
10/100 Ethernet
Var
Ağırlık- 2.2 kg
Bellek Hızı 1600 MHz
Bellek Yuvası 2
Bluetooth Özelliği Var
Boyutlar 380.0 x 259.9 x 23.5 mm
Ekran Boyutu 15,6 inç
Ekran Kartı Hafızası 2 GB
Ekran Kartı Tipi Harici Ekran Kartı
Ekran Kartı AMD Radeon R7 M260
Harddisk Kapasitesi 1 TB
HDD Hızı 5400 RPM
HDMI Var
İşlemci Cache 3 MB L3 Cache
İşlemci Hızı 2,2 GHz
İşlemci Tipi Intel Core i5
İşlemci 5200U
İşletim Sistemi Windows® 8.1
Kablosuz İletişim Var
Kart Okuyucu Var
Kimin Seçimi Eğlence, Günlük
Max Ekran Çözünürlüğü 1366 x 768
Model L50-B-278
Optik Sürücü DVD Dual Yazıcı
Paket İçeriği Notebook
Ram Tipi DDR3
Seri- Satellite
Sistem Belleği 8 GB
Turbo Boost ile İşlemci Hızı 2,7 GHz
USB (Adet) 2 x USB 3.0 - 1 x USB 2.0
Ürün Modeli Notebook

Toshiba a300 1 ec kullaniyorum. 2008de almistim, 8 yilini bitirdi. Halen tas gibi, tabi gunun teknolojik gereksinimlerine ayak uyduramiyor dolayisiyla sadece internet ve office icin kullaniliyor ama zaten su anda 800-1000 tl verip alacaginiz pcde de aynisini yapiyor olacaksiniz.

Toshiba derim. Keske dizustu pc pazarindan cikmak zorunda kalmasaydi

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Toshiba a300 1 ec kullaniyorum. 2008de almistim, 8 yilini bitirdi. Halen tas gibi, tabi gunun teknolojik gereksinimlerine ayak uyduramiyor dolayisiyla sadece internet ve office icin kullaniliyor ama zaten su anda 800-1000 tl verip alacaginiz pcde de aynisini yapiyor olacaksiniz.

Toshiba derim. Keske dizustu pc pazarindan cikmak zorunda kalmasaydi
Toshiba tasarımdan kaybetti kanımca. Asus ve Apple'ın o zamanki modelleri dahil tasarımlarını kıyasla, Toshiba ile bu cihazları tasarım olarak kıyaslamak biraz alttaki ikisini kıyaslamak gibi oluyor :)

MARK1.jpg

iron-man-suit.jpg

stat counter