En iyi kompakt telefon?(kücük)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

halil007

Doçent
o hem tabak gibi hemde el üretimi lüks porselen tabak gibi fahiş pahalı... ne suya dayanıklı nede toza... fazla çürük... SONY XPERIA compact var...
Zannesiyorum ki hiç ellememişsiniz. Hem biraz üsluplu yazında yaşınız belli olmasın. Biraz da edep.

detanaoq

Asistan
Yasaklı
Telefondan bahsediyoruz değil mi? Siz XS hakkında teşbih yapınca, ben de hiç ellediniz mi, diye sordum. Nasıl bir nesatlık içinde yüzüyor iseniz artık, kafanız nerede Allah bilir.
Sheeple tayfası dandiphone'nuna aşık olduğundan ona taptığından...

aliyasiny65

Asistan
Ben daha geçen aya kadar s3 mini ve neo kullanıyordum yeni telefon almak istedim aldım

halil007

Doçent
İnsanoğlu haddin bilir kem söz söylemez iken
Elalemin namusuna yan gözle bakmaz iken
Bir sofra kurulmuş ki Halil İbrahim adına
Ortada bir tencere boş mu dolu mu bilen yok

Barış Abi'nin şarkılarını yeni nesle dinlettirmek lazımdır.

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Keşke iPhone hastalığından önce sigara, alkol ve uyuşturucu madde bağımlılığına karşı bir harekette bulunsanız.
Anlaşılması güç, nereden geliyor bu ayfon nefreti?
Herkesin kendi zararına isteyen istediğini içer o beni ilgilendirmez herkesin kendi hayatı. İphone nefretim olduğunu kim söyledi abimde xs max var çok beğeniyorum benim demek istediğim ülkemizde çok fazla bilinçsiz kullanıcı var sadece logoya para veriyolar ios tan anlayıp alana lafım yok

Leand

Profesör
Herkesin kendi zararına isteyen istediğini içer o beni ilgilendirmez herkesin kendi hayatı. İphone nefretim olduğunu kim söyledi abimde xs max var çok beğeniyorum benim demek istediğim ülkemizde çok fazla bilinçsiz kullanıcı var sadece logoya para veriyolar ios tan anlayıp alana lafım yok
Sen mutlaka öylesindir de burda iphone önerdim mi taşlamaya kalkanda oluyor halbuki eksisini artısını tartıp fikrimizi söylüyoruz. Birde şu konuda yazan eleman nerden çıktı anlamadım, gelip millete garip garip laflar yazıyor.

Tttunahan

Profesör
Sen mutlaka öylesindir de burda iphone önerdim mi taşlamaya kalkanda oluyor halbuki eksisini artısını tartıp fikrimizi söylüyoruz. Birde şu konuda yazan eleman nerden çıktı anlamadım, gelip millete garip garip laflar yazıyor.
O benim umrumda değil zaten gelsin şovunu yapsın gitsin ben burda iphone larla ilgili düşüncemi söyledim vergiler falanda derken fiyatlar bi hayli yüksek oluyo eğer ucuza satılsa örneğin xr 4500 5000 bandında olsa çatır çutur gider bu kadarda açık konuşuyorum ama insanlarımızınr çoğu bilinçsiz kullanıcı ios android falan bilmiyolar Sadece arkadaki logoya para veriyolar ben bu duruma tepkiliyim adam akıılı ios android falan bilenlere lafım yok

detanaoq

Asistan
Yasaklı
O benim umrumda değil zaten gelsin şovunu yapsın gitsin ben burda iphone larla ilgili düşüncemi söyledim vergiler falanda derken fiyatlar bi hayli yüksek oluyo eğer ucuza satılsa örneğin xr 4500 5000 bandında olsa çatır çutur gider bu kadarda açık konuşuyorum ama insanlarımızınr çoğu bilinçsiz kullanıcı ios android falan bilmiyolar Sadece arkadaki logoya para veriyolar ben bu duruma tepkiliyim adam akıılı ios android falan bilenlere lafım yok
4500~5000TL ucuz mu yuh... fahiş fiyata onay verdiğine göre... www

stat counter