En iyi gta oyunu hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Evet arkadaşlar sizce en iyi gta oyunu hangisi ?

Gta 1
gta 2
gta 3
gta vice city
gta san andreas
gta 4

Bana kalırsa gta vice city nedeni ise gta 1 ve 2 2d hoşuma gitmedi gta 3 ü bitirmeden bıraktım kendini tekrar etti san andreasa ise çok denedim ama ısınamadım oyunda garip bir hava vardı gta 4 ise 1 kez bitirdim sıkıldım sürekli aynı şeyler diyemem ama o gta vice city deki havayı vermemişti tamam konusu güzeldi ilerleyişide iyiydi am ne bileyim 1 kere bitirince insan sıkılıyordu birde geçene kadar saç baş yolduran görevler olunca :).Gta vice city ise grafikleri çok hoşuma gitmişti konusu mükemmeldi görevler harikaydı neredeyse 4-5 kere bitirdim ve şuanda pc de kurulu olsa yine kurar yine oynarım.Zaten torrent sitelerinde deli gibi ripini arıyorum :)

Evet sizin görüşlerinizi alayım...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Bana göre de Vice City çünkü bitirdiğim tek sürümü o. :D

is_for_you

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hahahayt :) ben gta sa ve gta 3 ü bitirmedim vice city ile gta 4 ü bitirdim ama oynarken kendimi içinde bulduğu mtek oyu ngta vice citydir :=)

Mamikqn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle GTA SA. Hikayesi en çok beğenilen gta oyunudur. Ben de çok seviyorum çete savaşlari ihanet toplantilar falan :)

saber777

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gta 1 ve gta 2 varmi la bide varsa bildiginiz gta 3 android apk link atarmisiniz

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Şüphesiz San Andreas benim için. [MENTION=415351]saber777[/MENTION] lütfen biraz daha kibar konuşunuz. Burası "Facebook" değil.

saber777

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Millet bu forumda birbirine ana baci sovuo git onlara sole ;-)

tarikk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim icin hicbiri vice city kadar zevk vermedi. Belki de çocuklugum onla gectigi icindir