En iyi Forum siteleri ?

Bu konuyu okuyanlar

WmLord

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaybolansehir.net aşk forumumuzu Sonsuz Sevdam domainimize taşıdık. En iyi forum değiliz ama katılım, eleştiri ve önerilerinizle iyiye ulaşmaya çalışacağız. Sen varsan daha güçlüyüz, sen yoksan eksiğimiz çok büyüktür.

www.sonsuzsevdam.net

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
eskiden forumexe önlerdeydi ne biliyim ilgisiz bi forumdu işte.sonra orayı bıraktım.işim düşmeşe girmiyorum.bi konu açıyosun 10 ay geçmiş hala tenha bir sokaktan farksız.Sonra forum arayışına çıktım.Çok kapsamlı genel bir forum olan GevezeForum u buldum.Fakat çok kasıyordu.Şimdi SanalikaForumu kullanıyorum.Yaklaşık 1 yıl civarı üyeyiym.Burayıda uzun süredir seviyorum.Burdada yaklaşık 1 ay civarı üyeyim.dini olarak Mumsema yı kullanıyorum.Ama yinede google a arattımmı üye olmasam bile çoğu soru chip online , donanimhaber , sdn gibi sitelerden cevap buluyorum. :D

ZELZELE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyi film dizi paylaşılan güncel forum hangisi arkadaşlar türk ve yabancı olarak yabancıda tehparadox ve warez-bb güzel..

TurkuazPrusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben SDN yi cok gec keşfettim aam artık buradan kovsanızda ayrılmam sıcak bir ortamı var :)

muhammedkrmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sosyalnot.com yeni kurulmuş bir sosyal içerik platformudur.
Her türlü güncel haberler, siyasi haberler, spor haberleri, ilginç haberler, videolar ve sosyal olan aklınıza ne geliyorsa paylaşımının yapıldığı, sürekli güncel olan bir sosyal içerik platformu ve haber sitesidir

http://sosyalnot.com

Son düzenleyen moderatör:

bilgisayar65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belli başlı 4-7 forum ya var ya yok bilgi ierikli forumlar ayakta shiftdelete.net de bunlardan bir tanesi

umitkaragoz1988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Forumlar olmasa bilgileri nereden alicaz. Bir kac sağlam forum kaldı ama bunlarda umarim ayak da kalır bu forumlarda kapanirsa artik cahillesicez

Xkullanıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
En iyi forum sitesi; Şu anda online olduğun. Ha? ;)
Ekstra olarak;
+1 Msxlabs
+1 Memurlar

The Seagulls Fl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok uzun zamandır takip ediyordum burayı bugün üye olmak nasip oldu burayı çok iyi buldum inşallah böyle devam eder.

kadel1395

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
z41OoB.jpg

Ekli dosyalar

• Reklam-Resmi(torrerrrrnt-ultra.jpg
    Reklam-Resmi(torrerrrrnt-ultra.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 602

RowiHD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni Kayıt Oldum Ve SDN Diyorum :)

CoderLo99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Şu an tam yerindesin. Burasından sonra donanım haber olabilir.sonra r10 frmtr diye devam eder...

krksz41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben memnun değilim şahsen, geçen gün Türkiye'den nefret ediyorum gibi bir isimde olan konuya cevap yazmıştım, ortalığı karıştırıyomuşum diye mesajımı silmişler :D sadece görüşümü belirtmiştim...konu duruyodu mesjajım silindikten bir kaç gün sonra baktığımda... şimdi yeni bir forum ararken bu konuyla karşılaştım...az sonra moderatörler damlar bu mesajımıda silerler :)

tuxuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
69
Bu forumu dahil etmeden bir cevap vereceksem;
Linux Mint TR Forum en aktif ve en verimli forum sitelerinden biri. Linux'la ilk tanıştığımda bir sürü sürücü ve kullanım zorlukları gibi sorunlarımda gece 2'de bile yardımcı olarak beni mutlu ettiler. Aradan zaman geçti alıştık tabi Linux alemine ama ilk Linux deneyimim olan Linux Mint'te asla unutamayacağım hatırlarım olmuştur. O zaman kafayı yedirten sorunlar şimdi komik gelmeye başladı.
Bunların dışında Debian TR Forum'u da çok verimli bir sitedir ancak pek aktif olduğu söylenemez maalesef.