En iyi Forum siteleri ?

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Burasını bende beğendim. Artık gerçekten çok alıştım buraya. Sanki burası da ailemden gibi. Girmeden rahat edemiyorum. Bir gün girmeyeyim diyorum olmuyor. İyice SDN forumun bağımlısı oldum.
@sualimvar, Evet var. İsmi lazım değil diktatörlüğü-ShiftDelete.net imparatorluğu savaşları. :D

sualimvar

Asistan
Reaksiyon puanı
162
Forumlar arasında savaş mı var herkes birini gömmüş?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Teyit edebilirsin. Bundan önce de başka forumlarda gezinmiyordum. Sadece SDN Forum üzerinde aktiftim.

Zamanında bir tane aktif olduğum forum var fakat ona bir yıldır bakmıyorum.
Pff, bu İçerik Ekibi de hep böyle. (!)

sualimvar

Asistan
Reaksiyon puanı
162
Forum donanım haber mi?
SDN dışında birde dh'de üyeliğim var fakat oraya 2008'den beri girmiyorum. Tasarımları cidden berbat insanı internetten soğutuyor.
Benimde var dh üyeliğim,bayağıda eski üyeyim oraya.
Ama çok karmaşa var orada,buradaki düzen,arkadaşlık yok orada.
Tasarımı berbat ama aktif bir forum :) Bir sorunla karşılaşmıştım,su içip geldim 10 tane yorum gelmiş :)
Forum siteleri ikiye ayrılır SDN ve digerleri :)

DHyide takip ediyorum ama aktif üyeligim yok :)
Birde şöyle bi sıkıntım var DH hakkında..
Donanım Haberin öyle berbat bi tasarımı varkii yıllardır üye olmaya çalışıyorum bilgilerimi giriyorum bu kullanıcı ismi ve eposta kullanımda diye beni kabul etmiyor.. Halbuki 5 yıldır farklı farklı isimler ve eposta adresleriyle deniyorum üye olamadım gitti o siteye artık olmak istemiyorum lanet olsun..

Aklıma Gelmezdi Beğendim

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
224
sdn ve donanım arşivi. technopat büyü harf nokta noktalama işareti virgül cümlenin tek cümle gibi yazım olayı olduğu için ve bundan birisini koymasan ban yiyorsun 10 kere koymasan 10 saat ban bu adamı deli ediyo @Creative koymaz zaten bu kurallı bundan rahatız

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Technopat ve sdn.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Dürüst olucam donanım haber ve sdn. Donanım habere girince adeta başka bir evrene geçiş yapmış gibi oluyorsun. Ve Spunkram forum. Eğer video edit işleriyle uğraşıyorsanız bu foruma kesin gelin derim