En iyi Forum siteleri ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ben memnun değilim şahsen, geçen gün Türkiye'den nefret ediyorum gibi bir isimde olan konuya cevap yazmıştım, ortalığı karıştırıyomuşum diye mesajımı silmişler :D sadece görüşümü belirtmiştim...konu duruyodu mesjajım silindikten bir kaç gün sonra baktığımda... şimdi yeni bir forum ararken bu konuyla karşılaştım...az sonra moderatörler damlar bu mesajımıda silerler :)

Bu forumu dahil etmeden bir cevap vereceksem;
Linux Mint TR Forum en aktif ve en verimli forum sitelerinden biri. Linux'la ilk tanıştığımda bir sürü sürücü ve kullanım zorlukları gibi sorunlarımda gece 2'de bile yardımcı olarak beni mutlu ettiler. Aradan zaman geçti alıştık tabi Linux alemine ama ilk Linux deneyimim olan Linux Mint'te asla unutamayacağım hatırlarım olmuştur. O zaman kafayı yedirten sorunlar şimdi komik gelmeye başladı.
Bunların dışında Debian TR Forum'u da çok verimli bir sitedir ancak pek aktif olduğu söylenemez maalesef.

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Bir zamanlar technopat takıldım. Bir çok konuda yardım almama rağmen pek ısınamadım foruma. Uzun zamandır buradayım.
Forum seçerken kural muhabbetine dikkat ederim. Her forumda kural olması gerekli tabi ki ancak kuralların çok esnek olmaması şartı ile kullanıcıyı çokta kurallara boğmamak gerekiyor.

Bir zamanlar technopat takıldım. Bir çok konuda yardım almama rağmen pek ısınamadım foruma. Uzun zamandır buradayım.
Forum seçerken kural muhabbetine dikkat ederim. Her forumda kural olması gerekli tabi ki ancak kuralların çok esnek olmaması şartı ile kullanıcıyı çokta kurallara boğmamak gerekiyor.
Her konudan önce onay beklemek de biraz sıkıcı.

stat counter