En iyi Forum siteleri ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

crux

Üyecik
Vbulletin siteleri her zaman ilk tercihimidir :) Ama uzun süre kalanlar bu konuda frmtr r10 gibi siteler shiftdelete de olabilir. Bir de en iyi forum en az reklam yapan forumdur

Kaybolansehir.net aşk forumumuzu Sonsuz Sevdam domainimize taşıdık. En iyi forum değiliz ama katılım, eleştiri ve önerilerinizle iyiye ulaşmaya çalışacağız. Sen varsan daha güçlüyüz, sen yoksan eksiğimiz çok büyüktür.

www.sonsuzsevdam.net

Akif52

Profesör
eskiden forumexe önlerdeydi ne biliyim ilgisiz bi forumdu işte.sonra orayı bıraktım.işim düşmeşe girmiyorum.bi konu açıyosun 10 ay geçmiş hala tenha bir sokaktan farksız.Sonra forum arayışına çıktım.Çok kapsamlı genel bir forum olan GevezeForum u buldum.Fakat çok kasıyordu.Şimdi SanalikaForumu kullanıyorum.Yaklaşık 1 yıl civarı üyeyiym.Burayıda uzun süredir seviyorum.Burdada yaklaşık 1 ay civarı üyeyim.dini olarak Mumsema yı kullanıyorum.Ama yinede google a arattımmı üye olmasam bile çoğu soru chip online , donanimhaber , sdn gibi sitelerden cevap buluyorum. :D

en iyi film dizi paylaşılan güncel forum hangisi arkadaşlar türk ve yabancı olarak yabancıda tehparadox ve warez-bb güzel..

sosyalnot.com yeni kurulmuş bir sosyal içerik platformudur.
Her türlü güncel haberler, siyasi haberler, spor haberleri, ilginç haberler, videolar ve sosyal olan aklınıza ne geliyorsa paylaşımının yapıldığı, sürekli güncel olan bir sosyal içerik platformu ve haber sitesidir

http://sosyalnot.com

Son düzenleyen moderatör:
Forumlar olmasa bilgileri nereden alicaz. Bir kac sağlam forum kaldı ama bunlarda umarim ayak da kalır bu forumlarda kapanirsa artik cahillesicez

Çok uzun zamandır takip ediyordum burayı bugün üye olmak nasip oldu burayı çok iyi buldum inşallah böyle devam eder.

stat counter