En gıcık olduğunuz insan tipi hangisidir?

Bu konuyu okuyanlar

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Saygı çerçevesinde konuşmak neden bu kadar zor? @umutbitti
İnanç ve fikirlere karşı saygılı olmayı bir türlü öğrenemedi bu toplum.!
Saygi cercevesi mi Ne yapmisim herhangi birine haraket mi etmisim ne yapmisim. Sadece beni etiketledin cunku sirf sizden baska dini goruse sahip oldugum icin. Adam imansizligin getirisi cehennem yazarken bisey yok ama dimi. O da benim inancima saygi duymuyor.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Saygi cercevesi mi Ne yapmisim herhangi birine haraket mi etmisim ne yapmisim. Sadece beni etiketledin cunku sirf sizden baska dini goruse sahip oldugum icin. Adam imansizligin getirisi cehennem yazarken bisey yok ama dimi. O da benim inancima saygi duymuyor.

Aynen ya saygı çerçevesini aşacak ne yazdın ki yazayım onlar gibi düşünmedin.

yunik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
43
Üzülme o yorumu sanırım benim için yazdı çok fevri davranma...

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127

Şuanda sizden başka kimse kabaca konuşmuyor emin olun. Yazdıklarınıza dikkatlice baksaydınız anlardınız belki. Kimse size aykırı bir kelime sarfetmemiş ama siz insanların dini inancını rencide ediyorsunuz. Saygı gösterin ki saygı görün.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Arkadaşlar lütfen sakin bir şekilde

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Üzülme o yorumu sanırım benim için yazdı çok fevri davranma...
Adam beni etiketlemis yaziya farkindaysan.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şuanda sizden başka kimse kabaca konuşmuyor emin olun. Yazdıklarınıza dikkatlice baksaydınız anlardınız belki. Kimse size aykırı bir kelime sarfetmemiş ama siz insanların dini inancını rencide ediyorsunuz. Saygı gösterin ki saygı görün.
Kaba konustugum falan yok size oyle geliyor. Ben bi tespit sundum ortaya direk bana saldirdilar bu benim sucum degil. Baska insanlari yargilamadan once donup bi kendinize bakin.

Son düzenleme:

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Bu cumlenin neresinde yanlislik var gosterir misin robot benzetmesi yapmak hakaret olarak sayilamaz cunku.

Size göre öyle çünkü inanmıyorsunuz.
Zaten konu amacından yeterince uzaklaştı iyice dağılsın istemiyorum.

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Listeye bir yenisi daha eklendi; üslubu bozuk insanlar...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Aşırı İsyankarlar...

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
500
Kendi dogrusundan vazgecmeyenler karsisindakine anlatmasi icin firsat vermeyenler

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Olaya İki taraftan da tarafsız bakmayı bilmeyen insanlar var.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Aklı yerine daha çok kas gücünü kullanan seviyesiz saygısız insanlardan sadece nefret etmiyorum aynı zamanda kin duyuyorum.Sonra karşısındakinin zayıflığını işine gelmediği zaman koz olarak kullanan insanlardan araştırmaya öğrenmeye eleştiriye kapalı sabit fikirli insanlardan özellikle bir alanda başarılı olunca o alanda sanki dünyanın en iyisini o biliyormuş gibi tavırlara giren insanlardan gerçekçi konuşmayı negatif olarak nitelendirilen insanlardan sürekli poliyannacılık oynayan insanlardan her ne amaçla olursa olsun göz göre göre yağ çeken insanlardan her konuyu dine siyasete bağlayan insanlardan nefret ediyorum.