En az pil harcayan launcher hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Evet arkadaşlar kullandığım telefon General Mobile Discovery.Kendi launcheri sanki bana daha fazla pil harcıyormuş gibi geldiğinden dolayı başka alternatif launcher arayışına girdim.Şu ara dodox diye bir launcher var hoşuma gitti ayrıca pili daha az harcıyor gibi geldi sizin tavsileriniz neler?

Nova Launcheri tavsiye ederim kesinlikle telefonu baştan yaratıyor hem pil süresi de gayet iyidir

Launcher 8 free fazla harcamıyordu kullandım biraz en azını bilmem ama en çok harcayan pili tabiri caizse resmen emen go launcher asla yükleme kendisini silsen bile dosyaları kalıyor sonra onları silmesen gene şarz harcıyor aman diyim go launcher yüklemede :D

Launcher 8 free fazla harcamıyordu kullandım biraz en azını bilmem ama en çok harcayan pili tabiri caizse resmen emen go launcher asla yükleme kendisini silsen bile dosyaları kalıyor sonra onları silmesen gene şarz harcıyor aman diyim go launcher yüklemede :D
Evet Go launcher öyle çok berbat launcher 8 ilk defa duydum Bi deneyelim bakalım

en fazla pil harcayan launcher sanırım next...
ne ki ondan asla vazgeçemiyorum. çünkü bütün arayüzleri içinde görselliği sanat haline getirmiş olan bir şaheser.
zaten bunu da go launcher ekibi yapmış, ama baya bir pahalı...

novayı da, apexi de kullandım, hiçbiri next launcherin verdiği zevki vermiyor.

yalnız unutmadan hatırlatayım, ben şarz sorununu -bugün yine bir konuya da yazdığım gibi- juice defender programı ile çözdüm. internet ile pek fazla haşır neşir olmazsam iki gün gidiyor benim şarz.

en fazla pil harcayan launcher sanırım next...
ne ki ondan asla vazgeçemiyorum. çünkü bütün arayüzleri içinde görselliği sanat haline getirmiş olan bir şaheser.
zaten bunu da go launcher ekibi yapmış, ama baya bir pahalı...

novayı da, apexi de kullandım, hiçbiri next launcherin verdiği zevki vermiyor.

yalnız unutmadan hatırlatayım, ben şarz sorununu -bugün yine bir konuya da yazdığım gibi- juice defender programı ile çözdüm. internet ile pek fazla haşır neşir olmazsam iki gün gidiyor benim şarz.
juice defender ?

Cevabın için teşekkürler.Yükledim lakin Türkçe olmaması sebebi ile doğru düzgün kullanamadım vede sildim.Nasıl iyi bir şekilde kullanılacağımı gösteren Bi video varmı acaba? Varsa sevinirim.

Birde Bi sorum olacak biz bir launcher yüklediğimizde o launcher ram yiyor bunu hepimiz biliyoruz. Birde telefon otomatikman kendi launcheri için ram yemiyor mu?

EZ launcher çok az ram kullanıyor.bataryaya hiçbir olumsuz etki de yapmıyor.diğerleri hem rami çok kullanıyor,hem de widget!ları bataryayı sömürüyor.

EZ launcher çok az ram kullanıyor.bataryaya hiçbir olumsuz etki de yapmıyor.diğerleri hem rami çok kullanıyor,hem de widget!ları bataryayı sömürüyor.
Tavsiye için teşekkürler şu aralar yine nova'ya geri döndük enpara.com da kampanya olduğu için pro olanınıda aldım şu an gayet güzel:cool::cool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Launcher 8 kullaniyorum touchwizt de iken 700 750 iken şimdi 600 e kadar düştü. Tavsiye ederim yakinda da launcher 10 çikacak o daha da az harcayacak ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mini masaüstü diye launcher var deneyin. Ekran filtresi ve greenify ile telefon yaklaşık 3 gün gidiyor.