Eleştirmenler Justice League’i yerden yere vuruyor!

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
elestirmenler-justice-leaguei-yerden-yere-vuruyor-1510755106.jpg

Popüler DC Comics kahramanlarını bir araya getiren Justice League (Adalet Birliği)’nin özel gösterimlerine katılan bazı ünlü eleştirmenler, filmden olumlu düşüncelerle ayrılmadıklarını belirtiyor.

17 Kasım’da vizyona girecek olan filmle ilgili birkaç izlenim:

Geoffrey Macnab, The Independent (2/5): “Wonder Woman’ın filmin sonuna doğru ‘çocuklarla çalışıyorum’ şikayetiyle öfkelenerek bir iç çekişi var ki, bunun gerçek bir anlamı olduğu ortada. Bu, şimdiye kadar çekilmiş en çocukça süper kahraman hikayesi. Etkileyici bir oyuncu topluluğunun yeteneklerini boşa harcayan ve kullanımı artmış özel efektlerin anlamlı bir karakterizasyona mani olduğu bir başka film.”

Peter Bradshaw, The Guardian (2/5): “Sıkıcı ve hantal bir akış söz konusu. Çok zahmetli, ağırbaşlı ve yorucu filmin post-credits sahnesi de filmin yarattığı hayal kırıklığının bir mikrokozmozu. Bu serinin oyuncu seçimine sert bir adalet gerekiyor.”

Dan Jolin, Empire (2/5): “Zaman zaman eğlenceli olsa da hantal bir şekilde işleyen öykü, izleyiciye anlamsız gelen saçma, olanaksız bir amaç ile hikayenin birbiriyle rezonans bulma mücadelesi gösteriyor ki, Justice League filmi rakibi Avengers’ın süper-takım tacını çalamaz.”

Robbie Collin, The Telegraph (1/5): “Justice League, bugüne kadar çekilmiş DC filmlerinin içinde en ezik ve süklüm püklüm olanıymış gibi hissettiriyor. İzlemek utanç vericiydi. Bir parçanız filmi bırakıp insanın uykusunu getirecek kadar geniş ve ıssız Grand Canyon gibi arka planlarda gün batımını izlemek istiyor.”

Richard Lawson, Vanity Fair: “O kadar karmakarışık ki -sık sık sanki hiç üzerinde çalışılmamış gibi hissediliyor- müdahale edip ‘durun, durun, bunu yapmak zorunda değilsiniz, durun’ demeyi arzu ediyorsunuz.”

Kaynak
Eleştirmenler Justice League’i yerden yere vuruyor!

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bunlar Resmen Filme Ve oyunculara küfretmiş
Yarınki filme gidecekken bu düşünceler aklımı kurcaladı ya

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Benim de uzun süredir beklediğim bir filmdi ya, mutlaka gidecem ama önce bir kaç arkadaşım gitsin yorum alayım ona göre giderim :D Bu tür şeylere çok güvenmiyorum aslında, medyada kötü göstermeye çalışmış olabilirler sadece :)

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Batman Begins ve Dark Knight hariç süper kahraman hikayelerinin alayı çöp zaten, bu ikisi de zaten süper kahraman hikayesi sayılmaz.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
film mi bu şimdi oyun muu :)
Film bu
--- Gönderi Güncellendi ---
Batman Begins ve Dark Knight hariç süper kahraman hikayelerinin alayı çöp zaten, bu ikisi de zaten süper kahraman hikayesi sayılmaz.
Dc çok beceremiyor bence Marvel ezer geçer
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu hafta sonu umutlarla gitmeyi planlıyordum ama :/
Git bence, bize de yorumla :D

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Umarım kahramanları bitirmezler ;) bu aralar gidilecek tek filim ayla yerli olarak forum da gitmeyen arkadaşlar varsa. Bu arada yenilmezler son serisi çıkacak diyorlardı ne zaman gelecek bilen varmı

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Umarım kahramanları bitirmezler ;) bu aralar gidilecek tek filim ayla yerli olarak forum da gitmeyen arkadaşlar varsa. Bu arada yenilmezler son serisi çıkacak diyorlardı ne zaman gelecek bilen varmı
Tarihi bilmiyorum ama 2018de/den sonra diye duymuştum

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
sonradan görmeleri eleştirmen yaparsan olacağı buydu.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
her filmi böyle eleştiren eleştirmenlere bakmayın izleyenlere sormak daha mantıklı...

Talay Gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Valla ilk kez eleştirmenlere bu kadar can-ı gönülden katılıyorum. Gerçekten kötü.

not : reklam amaçlı değildir, neden kötü bulduğumu açıklama açısındandır.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Sırf bu eleştiriler yüzünden gidemedim filme şimdi gene beklemesi daha acı internette tam olarak düşmesi kaliteli bir biçimde

Talay Gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Sırf bu eleştiriler yüzünden gidemedim filme şimdi gene beklemesi daha acı internette tam olarak düşmesi kaliteli bir biçimde

bence git ama hocam, neticede en iyi karar mercii insanın kendisi. Filmde eğleneceksin kötü derken kastım eğlenceli vakit geçirememe anlamında değil. Çizgi roman ruhundan uzak olması.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Berbat bir filmdi , en kötü süper kahraman filmini bile severim diye gittim , berbattı . İzlemeye değer ama sinemaya gidecek kadar değmez , indirip izlerim sadece o mantıktaydı . DC yapamıyor film . Marvelın her filmini en az 5 6 kez izlemiş biri olarak konuşuyorum .

Cptapo

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Justıce league beğendim bir filim izlemekten zevk aldığım bir filim.