Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Arkadaşlar merhaba,

Önerebileceğiniz elektrikli süpürge marka-model var mı? Fiyat bütçem ortalama 700TL. Arnica düşünüyorum ama yinede sipariş vermeden önce sizlere sormak istedim.

alijanmirzayev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Biraz dikkatli olmak gerekiyor elektrikli süpürge alırken. Elektrikli süpürge tavsiyeleri konusunda fikir edinmek için inceleyebilirsin .......

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
76

2 senedir kullanıyorum, memnunum, benim önerim bu torbasız 4AAAA süpürgeyi bütçenizi biraz artırıp alabilmenizdir.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Arkadaşlar merhaba,

Önerebileceğiniz elektrikli süpürge marka-model var mı? Fiyat bütçem ortalama 700TL. Arnica düşünüyorum ama yinede sipariş vermeden önce sizlere sormak istedim.
Arnica iyidir. Bütçeyi 1.000 liraya çıkarırsanız Tesla Premium tavsiye ederim

Kike'na kuni

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Arkadaşlar merhaba,

Ben aura cleanmax kullanıyom ve 7 yılı geçti hala hiç sorunsuz çalışıyor ek olarak halı yıkama modu ve derin dövücüsü var hayatımda gördüğüm en iyi süpürge fiyatını bilmiyorum ama

Bu sitelerden alabilirsiniz fiyatını öğrenmek için müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz

Ve her ilde ve birçok ilçede bulunan ihlas pazarlama mağazalarından alabilirsiniz