Ekşi sözlük

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Katılım
19 Nis 2009
Mesajlar
9,764
Beğeniler
278
Puanları
83
İncisözlük mü.Oraya baktığımda hayatımda duymadığım küfürler uçuşuyor :D Her gelen geçen ana avrat düz kayıyor.Nasıl bir sitedir öyle.Küfür etmek isteyen incisözlüğe üye olsun.İçinde ne varsa yazsın döksün içini.Rahatlamak için kullanılabilir :)
 

A|dem

Asistan
Katılım
9 Ocak 2010
Mesajlar
192
Beğeniler
10
Puanları
0
Ben de baktım az önce. Evet şerefsizler atıp tutmuşlar. Hiçbir şeye inanmayan geri kafalılar neden gelip bir dinin kitabına yorum yazıyor peki? İnanmıyorsan çıktır git.

O yazıları yazan insanlarla aynı toprak parçası üzerinde yaşadığım için utanıyorum. Ahiret günü gelince Allah gerekene gereken cezayı verecek. O zaman tek istediğim bu yazıları yazanların düşünceleri. O zaman da yazarsınız...
 
Katılım
18 Ağu 2008
Mesajlar
1,202
Beğeniler
17
Puanları
0
winstoncash,
uzun süre ekşi'ye takılıp da oranın içinde bolca ateist falan bulunduğunu görememek de bir tuhaf beceri.
Ateistlerin varlığından rahatsız olduğumu söylemedim, benim mesajımdan bunu anlamanız da daha tuhaf bir beceri(sizlik).
Benim çok iyi arkadaş olduğum ateistler de var fakat benim dinime, peygamberime, kutsal değerlerime hakaret, küfür etmiyorlar. Senin kutsalına küfür edilmesi seni rahatsız etmiyorsa kutsal kelimesinin manasını ya bilmiyorsun ya da içine sindirememişsin demektir.
 
Katılım
6 Ara 2009
Mesajlar
304
Beğeniler
3
Puanları
18
Eskiden meşhur olmak tanınmak için sadece Televizyon ve gazeteler vardı araç olarak. Ve en etkili tanınma bi meşhura atış yapmak. Doğru yada yanlış o meşhura çemkirirsen kesin bir hafta on gün manşetlerdesin. İnternet ortamı da tıklanmak için -ki bu kelimede çok elastik - her türlü kepazeliğe müsait biryer. Daha önce konu olmuştu özellikle hürriyet-milliyet internet siteleri ziyaretçi analizinde çin kaynaklı tıklamalar görünüyordu. Çıplak manken fatoğrafı ve haberi sayesinde her daim yüksek TIK. Şindi ekşiciler nereden para kazanıyor. TIK dan. O kutsala çemkir, buna sövki millet dur şunun ağzının payını vereyim derken gelsin Tık olsun Cuk. Boşverin ..... kervan yürür. Ona buna cevap yetiştireceğim diye telef olamayın.
 
Katılım
15 Eyl 2007
Mesajlar
2,374
Beğeniler
18
Puanları
38
Ateistler sadece ekşide var sanki. Öyle bir kötüleme.. Çık sokağa sokaktada var. Çıkma o zaman sokağa? Böyle saçmalık mı olur?
 
Katılım
26 Mar 2007
Mesajlar
221
Beğeniler
5
Puanları
0
Özgürlükten yanayım, ancak bazı durumlarda , özellikle de inançlara saygı konusunda (sadece İslam için demiyorum, tüm inançlara saygılıyım), maksat aşılıyor maalesef. Bu sadece ekşisözlükle de sınırlı değil.
 
Katılım
18 Ağu 2008
Mesajlar
1,202
Beğeniler
17
Puanları
0
Mantığına kurban. Her yerde hırsızlık yapılsa hırsızlığı meşru mu göreceksin? Sokağa keyfimden çıkmıyorum, mecburiyetten çıkıyorum. Bir de sokak dediğin ne? Bizim sokakta yok mesela. Nasıl yaptın bu genellemeyi?
 
Katılım
19 Eki 2010
Mesajlar
4
Beğeniler
0
Puanları
0
hocam ne yaptın ya bende senin durumuna düştüm bilmeden yanlışlıkla yazar oldum o sözlüğe ama o rezillikleri taa sözlüğün girişinde kendini belli ediyo. slogana bak "kutsal bilgi kaynağı"ymış. Allah ıslah etsin hepsini inci sözlükden sonra kapatılması gereken 2. site.
 
Katılım
24 Ağu 2009
Mesajlar
532
Beğeniler
5
Puanları
18
4 Sayfa yorum okudum ve gördüğüm tek şey.
Özgürlüğün sınırlarının bittiği yeri kimse kestiremiyor.
 
Katılım
5 Ağu 2010
Mesajlar
144
Beğeniler
3
Puanları
0
İnsanlar hakaret etmeden eleştirebilmeliler. Ama dediğim gibi HAKARET ETMEDEN...
Bu site Fatih ALTAY'lıya hakaret ettiği için Fatih ALTAYLI tarafından mahkemeye verilmiş ver hakkındaki yorumlar silinmişti.
 
Katılım
10 Eyl 2009
Mesajlar
3,912
Beğeniler
75
Puanları
0
Sürekli bizi şikayet eden mız mız yazarlarla dolu site. Ağzımızla kuş tutsak kuş öyle tutulmaz efendim diye entry giriyorlar. En az 30 tane teknoloji haberi ve 5 tane farklı yazardan teknoloji makalesi giren siteye teknolojiden uzaklaşmış demişler.

Bir kerede biz şikayet edelim efendim onları :D Nasıl oluyormuş görsünler orada oturup laf etmek.
 
Katılım
1 Şub 2010
Mesajlar
798
Beğeniler
11
Puanları
18
tasvif etmiyorum ama her konuyla ilgili herkez aynı görüste olmayabilir bu dinler olsa bile o yüzden biraz daha duygusal bakmayalım herkez kendinden sorumludur...
 
Üst
stat counter