Ekranın esnemesi

Bu konuyu okuyanlar

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
J5 Pro cihazımda ekranın sağ üst tarafı bastırınca esniyor. Çıtırdıyor. (5s'lerde olan gibi.) Garantiye götürsem ilgilenirler mi? Değişim yaparlar mı? Teknosadan aldım.

ardahawk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
81
Benim eskiden bir Tab 3'üm vardı ama Vatan'dan almıştık. Şarj problemi vardı garantiye gitti sonra da geldi sadece şarj aletini değiştirmişler. İlk başlarda sorun çözülmüş gibiydi ama çözülmemiş. Şarj %30 civarlarına gelince cihaz kapanıyordu. Çok derine indim, bu da benim küçüklük anım. Soru neydi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yapmazlar bence ama umarım yaparlar.

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ekranın yapışkanında bir sorun olabilir bazen yapışkan işlevini yitiyor ondan böyle problemler oluşabiliyor garanti sorunu halleder..

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Ekranın yapışkanında bir sorun olabilir bazen yapışkan işlevini yitiyor ondan böyle problemler oluşabiliyor garanti sorunu halleder..
İnşallah halleder. Bir de ekranın sağ altlarına doğru çerçevesinde ufak bir sıyrık var. Düşürmüştüm. Ama kasada değil ekranın çevresindeki çerçeve gibi yerde. Sıkıntı çıkarırlar mı ki?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Senin cihazda arıza yok bir problem olacağını sanmıyorum arızalı olsa izlerden düşürmüşsünüz diye parça değişimi ücretli yapıyorlar zaten garantiye götürdüğün zaman sorarsın neden böyle oluyor diye ücretlimi değilmi sana bilgi verirler..