Ekranı kırılan S7'den verileri alma

Bu konuyu okuyanlar

nyl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar,
S7 telefonumun sanıyorum iç ekranı gitti. Telefon şu an açık, dokununca alt tuşlardaki ışıklar yanıyor ya da titriyor fakat parmak izi ya da ekran dokunmalarını algılamıyor. Telefondaki kişileri, fotoğrafları almam gerekiyor. Smart Switch'e bağladım, ekran kilitli olduğu için sanırım görmedi. Kies indirdim, telefon bağlanıyor diyor bağlanmıyor. Bir çözüm yolu yok mudur?
s11.gif

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bilgisayarın telefonu görmesi için tuş kilidini açman gerekli onun dışında senkronizasyon açıksa samsung cloud hesabı açtıysan otomatik olarak yedekliyor..

nyl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
görmesi için tuş kilidini açman gerekli onun dışında senkroniz
Ezbere şekilde ekrana dokunarak açmayı denedim şifre olduğundan ya beceremedim ya da ekran dokunmayı algılamıyor. Parmak izini de okumadı tuş. Yedekleme açık mıydı hatırlamıyorum ve herşey telefona kayıtlı :(

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Ezbere şekilde ekrana dokunarak açmayı denedim şifre olduğundan ya beceremedim ya da ekran dokunmayı algılamıyor. Parmak izini de okumadı tuş. Yedekleme açık mıydı hatırlamıyorum ve herşey telefona kayıtlı :(
Verilere erişim sağlayacak programlarda tuş kilidi izni istiyor windows 10 mağazada samsung gallery isimli uygulamayı indirip telefona kayıtlı gmail hesabınız ve şifrenizle girmeyi deneyin eğer samsung cloud hesabı aldıysanız verilere erişim sağlayabilirsiniz ama rehbere erişemeyebilirsiniz..