Ekranda dikey yesil çizgi belirdi

Bu konuyu okuyanlar

CaptainHakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Matrix refused me >*< :crying:

Benim geçici çözüm yalan oldu. Laptop'u sırt çantasında eve getirdim açtım çizgi aynı yerinde duruyor. Bası yapıyorum ama kangren olmuş banamısın demiyor. Öyle gıcık bi sorun ki ... sırf bu yüzden bilgisayar değiştirilmez ama sürekli gözünün nünde insanı sinir ediyor

lewiss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lcd panelin arizali değiştir çözülür fakat maliyeti yüksektir

CaptainHakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen yazdıklarınız oldu. Ekranın çerçevesine yavaşça bastırınca başta yeşil çizgi kayboluyordu ama sonra kaybolmaz hale geldi. Sonra çizgi gitmediği için basıncı artırınca bu sefer LCD'yi çatlattım. En sonunda aynen dediğiniz gibi yaptım. İşinin ehli bi arkadaşa LCD'yi değiştirttim. Kendi servisine yaptırsam ana kart arızası diye benden tamir için yeni laptop parası isterlerdi. Bu arkadaşlar makul sayılabilecek bir fiyata ekran değişimini yaptılar ve sorun kalmadı. İlginiz için teşekkürler arkadaşlar :thumbup:

Back on matrix :D

konyak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynen yazdıklarınız oldu. Ekranın çerçevesine yavaşça bastırınca başta yeşil çizgi kayboluyordu ama sonra kaybolmaz hale geldi. Sonra çizgi gitmediği için basıncı artırınca bu sefer LCD'yi çatlattım. En sonunda aynen dediğiniz gibi yaptım. İşinin ehli bi arkadaşa LCD'yi değiştirttim. Kendi servisine yaptırsam ana kart arızası diye benden tamir için yeni laptop parası isterlerdi. Bu arkadaşlar makul sayılabilecek bir fiyata ekran değişimini yaptılar ve sorun kalmadı. İlginiz için teşekkürler arkadaşlar :thumbup:

Back on matrix :D

Bi kurban kes derim hocam, hayırlısıyla atlatmışsın:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çok geç yazıom ama çözümü buldum masaüstüne sağ tıklayıp kişileştire basın orda önünüze tema kapakları çıkcak ordan windows klasik yapın ekrran düzelir ama mause düzel mez benden bukadar baştan sona teşekkür ederim NOT: eğer yaparsanız olur ama oyunlar olur sadece facebook oyunları.