Ekran Parlaklığım Azalıyor

Bu konuyu okuyanlar

lBLack

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Herkese iyi günler.

Sorunum başlıkta belirttiğim gibi ekran parlaklığımın azalması yönünde. Gün içerisinde kademeli olarak azalmıyor ancak oyun oynarken bir anda ciddi oranda düşüşler yapabiliyor ve bu düşüş esnasında kontrolden parlaklık seviyesine baktığımda benim tuttuğum seviyede görünüyor. Nedenini bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

İyi forumlar, Esenlikler

Cpt Price

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Herkese iyi günler.

Sorunum başlıkta belirttiğim gibi ekran parlaklığımın azalması yönünde. Gün içerisinde kademeli olarak azalmıyor ancak oyun oynarken bir anda ciddi oranda düşüşler yapabiliyor ve bu düşüş esnasında kontrolden parlaklık seviyesine baktığımda benim tuttuğum seviyede görünüyor. Nedenini bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

İyi forumlar, Esenlikler
Oyunla alakalı ola bilir hangi oyunda oluyor bu durum

ahmetemin0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi günler.

İyi forumlar, Esenlikler
Pubg Mobilede aynı sorunu yaşıyorum. Bi çözüm bulundu mu acaba ?

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Telefon ısındığı için parlaklık düşüyor

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Isındığı için yüksek parlaklıktan kendini düşürüyor. O tür durumlarda ayarı yükseltmeyi deneyin, ısınma uyarısı çıkacaktır.

Son mesajlar