ekran kartımı kullanamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

YgtCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. 2 tane Ekran Kartım Var 1. si AMD Radeon HD8350 ve diğeride intel hd graphics 510. Önceden AMD Yi Kullanıyordum fakat format attırdıkdan sonra kullanamamaya başladım driverlarınıda indirdim fakat amd Ekran kartım kullanılamıyor. bilgisayar otomatikmen intel e geçiyor nasıl amd yi kullanabilirim.

EmrahGürleyen

Doçent
Reaksiyon puanı
198
İntele geçtiğini nasıl anladın? BİOS ayarlarından kontrol ettin mi?

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Amd olanın sitesinden güncel sürücüsünü indirdiniz mi? Bir de kendi ara yüz programından oyun exesini tanıtmanızda gerekebilir,

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Masaüstünde intel grafik işlemcisini kullanır oyunlarda geçiş yapması gerekiyor. Eğer oyun oynarken problem yoksa sistem düzgün çalışıyordur. Masaüstündeyken dxdiag bilgilerinde yazmayabilir.

YgtCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam sürücülerini indirdim kurdum herhangi bir sorun yok biostanda baktım fakat amd yi kullanamıyorum oyunlardada geçiş yapmıyor intel gözüküyor ne yapabilirim?

Amd Sürücülerini indirdim ve kurdum ama programı çalışmıyor https://i.hizliresim.com/ZXOg6G.jpg

Son düzenleme:

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
hızlı resim sitesinde yurtdışından bağlandığım için resimleri göremiyorum )=
neyse bence ekran kartınızı sökmüş olabilir servis (= ve takmayıda unutmuş olabilir o format atan kişi!

YgtCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hızlı resim sitesinde yurtdışından bağlandığım için resimleri göremiyorum )=
neyse bence ekran kartınızı sökmüş olabilir servis (= ve takmayıda unutmuş olabilir o format atan kişi!

Hayır kasanın içine bizzat ben baktım ve amd Takılı ama kullanamıyorum işte ekran kartında bir problem olabilir mi?

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Hayır kasanın içine bizzat ben baktım ve amd Takılı ama kullanamıyorum işte ekran kartında bir problem olabilir mi?
peki şöyle söyliyeyim ekran kartınızın güç soketli ise bağlantıları yapılı mı?

YgtCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır oralarına hiç bakmadım