Ekran kartıma yanlış driverı indirdim ve artık açılmıyor !

Bu konuyu okuyanlar

seyhmusyagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bilgisayarıma format attım ve daha sonra driverları indirmeye başladım. Ekran kartı driverını elle indirdim ama yanlış modeli seçmişim ve farkında olmadan bunu kurdum kurulduktan sonra bilgisayar siyah ekranda kaldı. Kapatıp açtım windows yazısı gelmeden bilgisayar siyah ekranda kalıyor. Güvenli modda başlattım ne var ne yok herşeyi tekrardan sildim ama hala aynı. Ekran karını söküp ram üzerinden başlatınca açılıyo ama ekran kartını takıp başlattığımda açılmıyor. Ekran kartı modeli Amd r7 240 (msi)! Bilen biri veya önceden bunu yaşayan biri varsa yardım edebilir mi ? Lütfen şimdiden teşekkürler...

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
DDU ile ekran kartı driverını temizleyin.

Son düzenleme:

seyhmusyagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl yapıcam görselli bir şekilde atar mısın ? Yada internette videosu varsa atar mısın ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir de bilgisayarım güvenli modda başlamıyor onarım ekranı geliyor ve ordan windowsu tekrar kuruyorum ama yine aynı f8 e basınca karşıma boot menusu geliyor

Son düzenleme:

seyhmusyagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tekrardan temiz bi kurulum yaptım zaten sorun burda ekran kartı hala aynı durumda gelmiyo hiçbir şekilde. Bilgisayarı tekrar sıfırladım, windowsu tekrar kurdum ama hala aynı .

NiceSu

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ekran kartında olabilir sıkıntı bence neden diye sorarsan şuan nvdia ve amd nin ekran karlarında driveri yüklerken başta bi pc yi tarıyor doğru parça takılımı diye başka ekran kartı varsa zaten geçemiyorsun o bölümü

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Hocam güvenli modda açılıyorsa sorun yok DDU ile sürücüyü komple kaldır