Ekran kartı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Jeronim_O

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba geçenlerde mavi ekran hatasıyla ilgili bir konu açmıştım. O günden sonra laptopu bataryayı çıkarıp şarza taktım ve o şekilde uzun süre mavi ekran almadım. ( VİDEO TDR FAİLURE atigmpag.sys hatanın adı) ertesi gün aygıt yöneticisinden ekran kartımı kaldırdım. Ben amd 7600m series i kaldırdım sanıyodum fakat intel hd 4000 i kaldırmışım. Şuan görüntü bağdaştırıcısında temel görüntü bağdaştırıcısı ve hd 7600 series gözüküyor. Ve hatayı tekrar almıyorum. Ancak inteli kaldırdığım için ekran parlaklığı falan ayarlayamıyorum. Nasıl ayarlayabilirim? Sorunun donanımsal mı yoksa driver güncellemeyle mi ilgili olduğunu nasıl anlarım?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Markası nedir? Laptop üreticilerinin test ekranları oluyor. Mesela Hp'de var.

Jeronim_O

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bugün driver güncellemeye çalıştığımda tekrar aynı sorun oldu. Kurtarma noktasını kullanarak bikaç saat önceki haline getirdim laptopu. Şuan 7600 series devre dışı. İntel hd 4000 le devam ediyorum. Oyun oynamicam. Sadrce programlama ve google a girmem için yetsin fazlası lazım değil. Tekrar hata alana kadar uğraşmicam düzeltmeye.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bugün driver güncellemeye çalıştığımda tekrar aynı sorun oldu. Kurtarma noktasını kullanarak bikaç saat önceki haline getirdim laptopu. Şuan 7600 series devre dışı. İntel hd 4000 le devam ediyorum. Oyun oynamicam. Sadrce programlama ve google a girmem için yetsin fazlası lazım değil. Tekrar hata alana kadar uğraşmicam düzeltmeye.
F2'den bir şey çıkmadı mı?