Ekran kartı güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

DDundar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ekran kartımı güncelledikten sonra oyun sol köşede küçücük bir simge olarak gözüküyo oyun animasyonlarını geçip menü geldiğinde ekran büyüyüp 1920x1200 olarak çalışıyo güncellemeden önce 2k görüntüde oynuyordum bununla ilgili hangi ayarları düzeltmeliyim bilen var mı ? silip tekrar yükledim düzelmedi

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
oyun çözünürlüğünü manüel ayarlamayı deneyin

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Ekran kartımı güncelledikten sonra oyun sol köşede küçücük bir simge olarak gözüküyo oyun animasyonlarını geçip menü geldiğinde ekran büyüyüp 1920x1200 olarak çalışıyo güncellemeden önce 2k görüntüde oynuyordum bununla ilgili hangi ayarları düzeltmeliyim bilen var mı ? silip tekrar yükledim düzelmedi
Merhaba,
Yüklediğin driver beta mıydı? Beta ise onu DDU ile kaldır bir önceki sürümünü yükle.

DDundar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Merhaba,
Yüklediğin driver beta mıydı? Beta ise onu DDU ile kaldır bir önceki sürümünü yükle.
Yüklediğim bazı oyunlar çalışmadığı için aygıt yöneticisinden güncelleme yaptım sadece 1 oyunda böyle oldu diğerleri normal beta mı bilmiyorum

DDundar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Son düzenleme:

DDundar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ekran kartın nedir? Yüklediğin sürüm kaç?
Bir ayar yapılması gerekiyor ama anlamadım oyun açıldığında masaüstü çözünürlüğünüde düşürüyo sniper ghost warrior 2 oyun ismi bir ölçeklendirme ayarı vardı diye hatırlıyomda aklıma gelmedi nasıl yapıldığı

GvnYLDZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu tür durumlarda bilgisayarınızın çözünürlük boyutları ile oyun içerisinde ki mevcut çözünürlük boyutlarıni Ayni yaomanız durumu çözebilir.
Sizlere Windows ekranınızın çözünürlük boyutlarını önerilen olarak verdiği değerler ile denemelisiniz.
Ek olarak oyun grafik ayarlarında çerçeveli ve tam ekran modları mevcut ise buradan öncelikle çerçevesiz seçip kaydedin daha sona tam ekran moduna geçerek doğru çözünürlük ayarları yapılı ise durum düzelecektir..