Ekran kartı değişimiden sonra ekrana casper hariç görüntü gelmemesi

Bu konuyu okuyanlar

Bilgin28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AMD Radeon 6510 ekran kartımı GT 730 4GB DDR3 ile değiştirdim. Ekrana sadece Casper yazısı geliyor. Sürücüleri kaldırıp denedim yine aynı. Sorun ne? Yardımcı olursanız sevinirim.

Windows 7 Home Premium 64 Bit
Intel Core i7 2600 3.40 Ghz
Pegatron IPXSBH61
8 GB RAM
GT 730 DDR3 ekran kartı
PSU 500 Watt

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
AMD Radeon 6510 ekran kartımı GT 730 4GB DDR3 ile değiştirdim. Ekrana sadece Casper yazısı geliyor. Sürücüleri kaldırıp denedim yine aynı. Sorun ne? Yardımcı olursanız sevinirim.

Windows 7 Home Premium 64 Bit
Intel Core i7 2600 3.40 Ghz
Pegatron IPXSBH61
8 GB RAM
GT 730 DDR3 ekran kartı
PSU 500 Watt
Bilgisayara daha önce overclock tarzı bir işleminiz oldumu? Bios ayarlarını varsayılan ayarlara aldınızmı? Bilgisayarı açıp Directx en son sürüme alıp tekrar ekran kartını takmayı deneyebilirsiniz. Directx sürümü ekran kartı çalışabilirliğini etkiler. Ramleriniz 2x4 ise tekini çıkartın eğer 1x8 ise yerini değiştirin. PSU yetersiz kalmış olabilir harddiskinizin güç kablosunu çekip "casper" yazısından sonra ilerleme yapıyormu bakalım.
Birde "casper" yazısından sonra bilgisayarda dıt dıt sesler çıkıyormu?

Son düzenleme:

Bilgin28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Overclock ve bios ayarlarıyla hiç oynanmadı. Psu yeterli ekran kartı için min 300 watt yeterli onu ayrıca inceledim.Ramin yerini değiştirmeyi harddisk güç kablosunu çekmeyi drectx güncellemeyi deneyeceğim. Yarın tekrar sonuçları yazacağım.
Casper yazısından sonra hiç bi ses ve ya görüntü yok kasadanda ses gelmiyor

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Selam,

ekran kartının driverinde bi sorun olabilir, güncel değilse güncelleyin, güncelse bir önceki sürüme dönün.

Güvenli modda cihazınızı açın bir sorun yoksa yazılımsal bir sorun var demektir.

Bilgin28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımınız için teşekkürler sorunumu çözdüm benim ana kartım (marka model yukarıda ) nvidia ekran kartlarını desteklemiyor ekran kartı seçiyor