Ekran Kartı Cızırtısı

Bu konuyu okuyanlar

DUM4N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S.a Arkadaşlar eski ekran kartımın kondansatörleri yandığı için dün yeni bi ekran kartı aldım ve gücü desteklemesi için bide power sup. aldım ekran kartımı taktığımdan beri bi cızırtı sesi geliyor mouse'un tekerleği ile sayfayı aşağı yukarı oynattığımda seste bununla birlikte artıyor. Korkulacak bi durum var mı? Ekran kartımda sorun olabilir mi? Sesin Sebebi Nedir? yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Ses nerden geliyor hoparlörden mi?

DUM4N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır Kasanın İçinden Geliyor

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Sesi duymadan bişey söyleke zor ama çok hayra alamet değil gibi.

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
20 lıra verip kondansatör değiştirtseydin daha mantıklıydı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ses Ekran kartımdan gelmiyormuş ekran kartımı çıkarıp on board olarak çalıştırdım ve sesin power den geldiğini fark ettim power den gelen cızırtı sesi normal midir?

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ayıptır sorması kondansatörleri kim değiştirecek? + sadece kondansatör yandığını nasıl tespit etmeyi planlıyorsunuz?
kardeşim kondansatorlerın uzerındekı cızıklerde tepelık turunden bırsey varsa kondansator patlamıs demektır ve sız degıstırın demıyorum degıstırt dıyorum 10 lıraya bnu yapacak elektronıkcı ve bılgısayarcılar var

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
kardeşim kondansatorlerın uzerındekı cızıklerde tepelık turunden bırsey varsa kondansator patlamıs demektır ve sız degıstırın demıyorum degıstırt dıyorum 10 lıraya bnu yapacak elektronıkcı ve bılgısayarcılar var

Muhtemelen elektrik elektronik öğrencisisin.

Hayatında kaç tane patlamış kondansatör gördün :)

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hiç birşey olmaz gönül rahatlığıyla kullan ama ses rahatsız ediyorsa değiştir onarılması mümkün değil demiyorum ama yeni aldım demişin garantilidir.

Son mesajlar